Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jollek

koszmar po 2 latach slubu

Polecane posty

najpierw bylo super teraz regulasrnie leci wszystko w dol= rozwod. a u wasd jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ślubie niestety jest inacze
j niż przed ślubem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po
rozwodzie. Wszystko polecialo w dol po 6 miesiacach. Szkoda tego wszystkiego ale nie bylo innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie, bo dwa lata przed ślubem mieszkałam z mężem i właściwie po ślubie nic, poza moim nazwiskiem, się nie zmieniło :P Ale ogólnie wraz z przepływającymi latami trochę się zmienia. Nie jest różowo jak w okresie zakochania, nad pewnymi kwestiami trzeba więcej pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja już po co było powodem waszego rozstania, proszę was, jestem naprawdę ciekawa jakie sa powody rozwodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Przykro mi dziewczyny że tak się los potoczył w Waszym przypadku . Ja też jestem ciut ponad dwa lata po ślubie ale jak na razie jest superowo . Szkoda że ludzie nie mają teraz na tyle zaparcia by walczyć o małżeństwo .:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fqeff
a w imię czego mają walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po
poznala kogos w nowej pracy, zakochala sie i ... nie mialem wyboru. A przed slubem znalismy sie 6 lat - w tym trzy razem mieszkalismy. A co w Twoim zwiazku jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Nie miałam na myśli konkretnie autorki ale ogólnie małżeństw - młodych małżeństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_22
ja jestem po slubie ponad rok tez zdarzaja sie gorsze dni czasem tez mowimy o rozwodzie ale pozniej jak sie okazuje bylo to mowione w zlosci nie wiem czy moglabym sie z nim rozwiesc kochamy sie ale nie zawsze jest kolorowo trudno takie zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ooooooo
ja jestem rok i kilka miesiecy po slubie i jest tzagicznie...mamjuz dosc tego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jggertyyy
Ha, ha 2 lata.... A co powiecie o 20 latach? To jest dopiero "zabawa"....szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co Wam sie pasuje
o co chodzi? konkretne przykłady!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka wesele z pompa
na kredyt rodzicow i znudzial sie zabawa w doroslosc???? Zycie nie konczy sie na "najwazniejszym dniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×