Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadowolona posiadaczka kozucha

kożuch ! świetny zakup

Polecane posty

Gość zadowolona posiadaczka kozucha

ostatnio kupilam sobie kozuch :) zawsze chcialam sobie kupic az wkoncu sobie kupilam!nie przechodzi w ogole zimno ani nic jest cieplutki leciutki ! superrrr ! moge polecic wam tam gdzie kupilam sobie kozuszek :) bo na prawde ! jest sliczny i Pani godna aby tu zareklamowac :) http://www.kozuchykowalski.pl/ :) ja akurat zamowilam sobie podalam wymiary,kolorek itp Pani uszyła i wyslala mi paczuszką :) Pozdrawiam Panie które mają Kożuszki i są tak zadowolone jak ja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajk
boze zwierzeta obdzieraja ze skory zebys ty mogla sie chwalic jaka ty modna jestes zalosna, zwierzeta przez ciebie cierpialy miej tego swiadomosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje zabicia zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty pewnie chodzisz w gumiakach, pasek masz ze sznurka, portfel z ceraty i torebkę z papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajk
nie chodze w gumiakach ale w kozakach ze SKORY EKOLOGICZNEJ i nie widac roznicy w jakosci przynajmniej nie mam na sumieniu zabicia zwierzat dla mojej proznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty wiesz ile syfu trafia do atmosfery podczas produkcji tych twoich pseudo-ekologicznych butow? i ile lat sie rozkladaja lezac na wysypisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajk
taa a hodowla zwierzat na skory jest super ekologiczna i sama ich produkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajk
a argument ze futra naturalne sa bardziej ekologiczne to totalna bzdura bo toksyczna chemia stosowana do impregnowania, czyszczenia i barwienia skor to trafia do atmosfery i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooosia23
ja tez kupilam sobie u tej pani kozuszek!:) super jest! jestem teraz fajna kozuchow i czekam na zime :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kożuch w czerwcu? O rany. Promocje promocjami, ale kożuch w czerwcu? :P Na pewno wyjdzie z mody do grudnia i będziesz muaiała kupic nowy. Ja tam kupuje krótkie shorty ostatnio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Wyprzedziłyście trendy :) Teraz w okresie zimowym 2010/2011 bardzo modne są wyroby skórzane i futerka. Ja szukałam czegoś ciekawego teraz na wyprzedażach jednak ciężko jest dobrze znaleźć dobrze dopasowany model, szczególnie w sieciowych sklepach. jedyny jak ładny znalazłam to od Wukador'a. Zaczynam chyba kupować od polskich producentów przynajmniej wiem że jakość będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnn_Ka
Ja polecam sklep www.kozuchy24.pl kupiłam i jestem bardzo zadowolona !! Duzy wybór kożuchów damskich, męskich i czapek w przystępnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy głupie jesteście. Kozuchy są już nie modne. Chodzą w nich stare baby. Nigdy nie kupiłabym sobie kożucha. Nie wiem dlaczego, ale kojarzą mi się z moją babcią, specyficznym zapachem naftaliny. No i cierpią na tym zwierzęta, zanim założycie coś takiego na siebie zastanówcie się ile bezbronnych zwierząt trzeba było ZABIĆ. Okropność i tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×