Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laavia

Kraków, gdzie na zakupy, do galerii krakowskiej czy kazimierz?

Polecane posty

Wybieram sie na zakupy do Krakowa i nie wiem do której galerii lepiej jechać, krakowskiej czy kazimierz? Mam wogóle jeszcze jakieś szanse załapac sie na wyprzedaz czy wszedzie juz są nowe kolekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie
to samo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakowska: + kilka sklepów które w Krakowie są tylko tam (jak dla mnie stradivarius i oshyo) - tłok tłok tłok - kolejki do kas, przymierzalni, toalet, jedzona, brak miejsc żeby usiąść - przebrany towar (choć obecnie kolekcje są świeże więc powinno być wszystko) kazimierz: + mniejszy tłok niż w krakowskiej a liczba sklepów porównywalna + jeffs (krakowska to tylko fast foody;/) + bata, hexeline - w weekendy i tak tłok - dalej od rynku Ja wole kazimierz nienawidzę tłoku. już po wyprzedażach. na początku sierpnia zostają same niedobitki ale można wtedy trafić na perełki po maksymalnej obniżce. teraz już w niewielkiej liczbie sklepów jest wystawiony towar z poprzedniej kolekcji. raczej w mniejszych sklepach można trafić jeszcze na przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalananana
zgadzam sie calkowice z nibys :) ale jesli nie masz okreslonych sklepow do ktorych chodzisz czy tez chcesz pojc to zdecydowanie krakowska, jest ich poprostu wiecej ale tlok nieziemski i nienawidze tej galerii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
wolę krakowską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem w jednej nie ma tego, co można w drugiej znaleźć - mam na myśli dany produkt w sklepie. Ja łaziłam po wszystich sklepach z obuwniczym, by dostać jeden model, który na szczęście znalazlam w galerii kazimierz. Czasem trzeba przejść się i tu i tu, więc dobrze postanowilaś - o ile tylko czas Ci na to pozwoli i fundusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna z nich nie spełnia w sumie moich oczekiwan, np nie widziałem nigdy dobrych okularów z fajnymi oprawkami. W koncu trafiłem na nie w internecie i to po dobrej cenie. Polecam zerknac na galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepsza jest Galeria Kazimierz. Spokojniej, większy wybór towarów. Galerii Krakowskiej nienawidzę; tłok, chamska obsługa, poczynając od Carrefoura, a na punktach sklepowych, (np. Karmello Cocolatier) i obsługowych, (np. PGNiG) kończąc. Mam wrażenie, że w GK skierowano do pracy największą hołotę z okolic, która już nigdzie indziej nie nadawała się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Drzewiec
Bedac w Galerii na Pawiej w Krakowie niestety spotyka sie niezrownowazonych klientow, ktorzy zachowuja sie jakby ich co wypuscili z czubolandii. Krzycza na ruchomych schodach "bic s********a" - nie stara kobieta z krotkimi czarnymi wlosami. Wariatka. Zdarzenie w dn 3 wrzesnia 2017 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×