Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dudududuś

KRAKÓW tanie sklepy z NOWĄ ODZIEŻĄ!!!

Polecane posty

Mam do Was prośbę: jeśli znacie jakieś tanie odzieżowe sklepy ( nie second-hand'y !) to podawajcie adresy, ulice lub nazwy sklepów i ich lokalizację ( "mniej więcej"..). ;) Czekam z niecierpliwością, bo planuję zakupy spodni, a wiadomo, w Krakowie są drogie ciuchy, przynajmniej w Galeriach i centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slwjnflkwdjneknf
Jak byłam na wakacjach w tym roku w Krakowie to chodziłam po Galerii i masakra była cenowa :D niektóre rzeczy się opłacają, ale tylko w czasie zniżek :) reszta do kitu.. nie podam Ci stron itp, ponieważ jestem z nad morza.. hehe także odwrotny kierunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalula
Hej, nie wiem z jakiej jesteś dzielnicy ale polecam sklep BOTANI na ul.Wysłouchów, niedaleko pętli tramwajowej na Kurdwanowie. Ja tam kupiła czarne atłasowe spodnie na wesele za 55zł. Nowe, super gatunkowo!Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez w Krakowie jest pełno takich sklepów, wpisz w pierwszy lepszy lokalizator internetowy ze szukasz second hand badz discount a wyskoczy wam kilkadziesiat pozycji :) Mam nadzieje, ze pomoglem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alddonixx
Sklep --- www.markowe-ciuchy.pl zajmuje się sprzedażą nowej, oryginalnej markowej odzieży typu OUTLET znanych i lubianych marek zachodnich takich jak Zara, Vero Moda, Jennyfer, Avanti, G&C, Amisu, Bershka, H&M, Fishbone, Next, Adidas, Nike, Reebok, Nike, Puma i wiele innych. Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących wysoką jakość i wyjątkowy styl odzieży. Odzież damska, męska, młodzieżowa i dziecięca na każdą kieszeń! Atrakcyjne ceny! W naszym sklepie czeka na Państwa w 100% oryginalny i sprawdzony towar oraz profesjonalna obsługa. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów! www.markowe-ciuchy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorek8
W Krakowie to jak dla mnie też trochę drogo, a do galerii handlowych nie cierpię chodzić, za dużo ludzi, jakaś masakra. Mieszkam na obrzeżach Krakowa, ale pracuje w Krakowie. Jednak całą rodziną lubimy robimy zakupy w bochnii w magdalence. niby galeria, ale znacznie spokojniej, niż w tych krakowskich.a i zaoszczędzi się na spożywczych rzeczach i ubraniach, a wszystko teraz tak drożeje, z początkiem roku podobno ma jeszcze wszystko wzrosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm-ww
Wiesz, w Krakowie jest naprawdę wiele takich miejsc, gdzie możesz zrobić super zakupy i nie wydać na nie mnóstwa pieniędzy... Polecam zajrzeć na stronę neib.org - możesz znaleźć na niej opinie i recenzje o sklepach, do których warto się udać, jak i o tych, których należy raczej unikać :) Dzięki możliwości oceniania i komentowania poszczególnych wpisów, możesz zobaczyć, które lokale są naprawdę warte odwiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Słyszałam o tej galerii Magdalence, jeszcze tam nie byłam, ale podobno rzeczywiście jest korzystniej cenowo i asortyment większy. Moi znajomi-rodzice robią tam często zakupy dla swoich dzieciaków. I mówisz, że dojazd z Krakowa nie jest jakiś straszny? Chyba sama się tam wybiorę i kupię coś mojej córeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
w Krakowie jak chcesz naprawdę tanie, a nowe ciuchy to najprędzej na bazarku, albo w tych sklepikach bez konkretnych nazw, z wielkimi plakatami 'tanie dżinsy', przy dietla bodajże coś takiego jest. no ale trzeba się liczyć z tym, że to chińszczyzna, więc trzeba się naszukać by kupić coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladylla6663636
Hej:):), jak tania odzież to tesco polecam, dlatego, że zawsze znajdzie się tam jakaś fajna promocja:):) http://tesco.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsi
jak tanio to są przecież te sklepy typu INNA i outlety (na floriańskiej jest jeden w którym jest tanio dość) zresztą teraz w galeriach to już aż tak drogo nie jest jak w H&M spodnie czy koszule od 39.90 masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila89
Co do naprawdę tanich sklepów w krakowie to polecam Pepco, Snc, w Auchanie też są często na promocji ładne ubrania w super cenach np. z zeszłym roku kupiłam leginsy chyba za 16 zł a nadal nadają się do chodzenia i nie prześwitują, podobne kupiłam w jednej z popularnych sieciówek za 30 zł i szlag je trafił po kilku praniach... W Bonarce są takie sklepy jak Sinsay i Takko, w tym drugim po zrobieniu zakupów możesz założyć za darmo kartę stałego klienta, później średnio co kilka miesięcy przychodzą Ci kupony rabatowe... Dzięki temu ostatnio kupiłam tam spodnie jeansowe, jakości podobnej jak w innych sieciówkach za... 42 zł :) Gdzieś na czyżynach jest też sklep o nazwie Butik... tam też są dość tanie ubrania... Mam nadzieję, że pomogłam :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inek2002
zobacz sobie sklep INNA na długiej albo na grodzkiej. prawie wszystko za 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam markową odzież więc decyduję się na zakupy w galerii Nico - bardzo fajne miejsce, pozwalające ubrać całą rodzinę za niewielkie pieniądze. wyznaję zasadę, ze lepiej ubrać się raz a dobrze niż co chwile kupować tanie ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami rzeczywiście lepiej i ogólnie wygodniej kupować w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sattka
ja polecam Nico - super ubrania, znane marki no i na pewno cos się znajdzie w dobrej cenie! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowa olka
Bardzo ładne ciuszki mają w sklepie Nico - tam można dostać ubrania z wielu dobrych włoskich firm także poleam odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominajcie też o okularach, teraz mozna kupic fajne markowe oprawki za niewielką cene zamawiając przez internet :) polecam galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Patryk
Całkiem przyzwoitym miejscem do zakupów odzieży jest CHT . Sporo butików i w niektórych naprawdę super rzeczy. Ceny zdecydowanie niższe niż w galeriach . Często robię tam zakupy, ale raczej w tygodniu, bo w weekendy jest sporo ludzi , a nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam bardzo ładny, czerwony żakiet w Butiku Lavend przy Zwierzynieckiej w Krakowie (http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15). Ma niestandardowe zapięcie, jest dopasowany, doskonale podkreśla talię. Bardzo dobrze prezentuje się z klasyczną, prostą sukienką. W sklepie mają duży wybór klasycznej odzieży formalnej wyróżniającej się najwyższą jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Nie trzeba wyszukiwać tanich sklepów. Jest taka strona https://www.qpony.pl/ na której codziennie znajdziecie multum kuponów zniżkowych i bonów promocyjnych do wielu sklepów odzieżowych w całym kraju a także do restauracji, kin a nawet marketów. Można zainstalować sobie aplikację mobilną żeby mieć nowe zniżki codziennie, to naprawdę świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkals
Ostatnio kupiłam bardzo ładny, czerwony żakiet w Butiku Lavend przy Zwierzynieckiej w Krakowie (http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15). Ma niestandardowe zapięcie, jest dopasowany, doskonale podkreśla talię. Bardzo dobrze prezentuje się z klasyczną, prostą sukienką. W sklepie mają duży wybór klasycznej odzieży formalnej wyróżniającej się najwyższą jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania często kupuję w Butiku Lavend – on mieści się przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Krakowie ( http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15 ). Doskonałe miejsce dla pań, które poszukują eleganckich ubrań do pracy. Odzież uszyta jest z najlepszej jakości materiałów, doskonale się układa, nie blaknie ani nie rozciąga się po praniu. Ich klasyczne bluzki koszulowe i inne ubrania są inwestycją na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×