Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssssdddaaaa

krem po 20 :)

Polecane posty

Gość ssssdddaaaa

hej jakie kremy do twarzy powinnam stosowac skonczyłam 21 lat, powinnam juz zaczac przeciwzmarszczkowe?? jesli tak to jakie polecacie?? a wy od kiedy zaczełyscie stosowac tego typu kremy?? i jeszcze jedno pytanko co z kremem pod oczy?? macie jakies propozycje?? ps mam cere mieszaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam okropny
ja używam nivea visage matujący krem nawilżający - taki w jasnozielonym opakowaniu i jak dla mnie ekstra :) kupilam w tesco w promocji za 9 zł!!! a data do 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssdddaaaa
a macie jakies inne propozycje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwzmarszczkowy to
dopiero od 25 lat na razie polecam nawilzajace (jesli masz cere normalna lub sucha) lub nawilzajaco matujace do cery tlustej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxs
przeciwzmarczszkowe powinno sie stosowac juz od 20 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwzmarszczkowy to
a nawilzajacy najlepszy to happyderm z loreal - moze troche drozszy, ale po prostu jak jadwab na skorze, najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwzmarszczkowy to
nieprawda! zobacz na wszystkich kremach przeciwzmarszczkowych jest przedzial wiekowy i najwczesniejsze sa od 25 lat. W wieku 20 lat twoja skora jest w stanie produkowac kolagen bez problemu. Od 25 roku produkcja sie zmniejsza stopniowo i wtedy trzeba zaczac uzywac kremow przeciwzmarszczkowych. Jesli zaczniesz wczesniej, to twoja skra "spocznie na laurach" nie bedzie produkowac wlasnego kolagenu i bedziesz miala efekt odwrotny, zacznie sie szybciej starzec i bedziesz musiala uzywac coraz mocniejszych kremow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przeciwzmarszczkowe jeszcze za wczesnie:) jesli masz sucha skore to jednak juz teraz zacznij ja mocnoodzywiac bo na suchej skorze zmarszczki pojawiaja sie bardzo wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxs
Jesli zaczniesz wczesniej, to twoja skra "spocznie na laurach" nie bedzie produkowac wlasnego kolagenu i bedziesz miala efekt odwrotny, zacznie sie szybciej starzec i bedziesz musiala uzywac coraz mocniejszych kremow he he kazdy tak mowi a to nie prawda!! pytałam sie pani kosmetolog i powiedziała ze to jest glupi mit! i mylisz sie bo sa juz kremy od 20 roku zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddf
Witamy! Po krem przeciwzmarszczkowy moze siegnąć i 20-latka, bo to stan skóry jest wskazaniem, a nie jej wiek. Wypróbuj krem przeciwzmarszczkowy z retinoilem albo - jeszcze lepiej - z witaminą C. Powinien to być raczej krem (istotne jest żeby tez Twoją suchą skórę nawilżał)a nie serum czy lekka emulsja. Jeśli masz jakieś wieksze wątpliwości, idź do dobrego dermatologa eststycznego, który poradzi (raz na dłuższy czas) jak masz skórę pielęgnować, żeby się szybko nie zestarzała. ps DZIEWCZYNA WYRAZNIE NAPISAŁA ZE MA CERE MIESZNA - CZYTAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwzmarszczkowy to
haha pani KOSMETOLOG, moze kosmitolog :) ja pracuje w l'oreal i moge ci powiedziec jedno, 20 latkom nawet u nas nie wciskaja przeciwzmarszczkowych kremow bo to bzdura. 20 latki maja wiecej pryszczy niz zmarszczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMSETOLOZKA8181
STUDIUJE KOSMETOLOGIĘ WIEC MOGE CI POWIEDZIEC ZE KREM PRZECIZMARSZCZKOWY POD OCZY MOZESZ STOSOWAC JUZ OD 18 ROKU ZYCIA! natomiast do reszty twarzy dobierz odpowiedni do zapotrzebowania skóry (nawilżający, matujący, odżywczy, do cery naczynkowej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxs
wiesz co predzej uwieze kosmetolog niz jakiejs pustej panience z l'oreal a :P bo wiem jakie tam pracuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódzusługikosemtyczne
a ja jestem kosmetyczka od 12 lat i :STOSOWANIE TAKIEGO A NIE INNEGO KREMU nie zalezy od wieku a od stanu skory. Mozna miec 20 lat i skory bedze przesuszona, skolnna do zamrszczek a mozna miec 40 i skora bedzie jedrna i dobrze napieta. Warto isc do dobrej kosmetyczki,troche zainwestowac i sprawdzic co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiem lepiej
Niestety prawda jest taka, ze kremy przeciwzmarszczkowe nie sa na zmarszczki tylko zapobiegaja ich powstawaniu, wiec im wczesniej zaczniemy ich uzywac tym lepiej. Oczywiscie nie mowie tu o osobach 15-letnich, ale juz po 20 mysle ze warto by bylo zaczac. Niekoniecznie musimy sie smarowac jakimis "mocnymi" kremami - te zostawmy sobie na pozniej. Isnieje wiele serii kosmetykow dla mlodych skor - one tez zawieraja skladniki "przeciwzmarczkowe". Jednak najwazniejsza jest ochrona przed UV - bede to powtarzac tysiace razy. To przez promieniowanie sloneczne nasza skora starzeje sie najbardziej. Dlatego mało słonca i krem z filtrem bedzie najlepsza profilaktyka. Ja osobiscie uzywam lekkiego kremiku pod oczy Nivea Visage wymiennie z zelem na opuchniete powieki i efekt jest calkiem niezly. A buzie smaruje kremem SPF 8 a ostatnio SPF 20. Wole miec blada twarz niz pozniej ochydne przebarwienia i zmarszczki. Zreszta od czego jest puder..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwzmarszczkowy to
moze i jestem pusta panienka, nie mowie ze nie, natomiast wiadomosci mam z pierwszej reki od naszych researcherow ktorzy badania prowadza na skorze i chyba lepiej wiedza niz poni studiujaca kosmitologie :) dodam ze pytanie zadalam dla siebie (bo tez mi sie zdarzylo myslec ze 23 lata to juz czas) :) pozdrawiam kosmitologow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wiem lepiej
Indukowany światłem słonecznym proces starzenia skóry niestety znowu poszedł krok dalej i wedługa najnowszych badań, przedwczesny proces starzenia się skóry rozpoczyna się już koło 20 roku życia i wtedy należy wprowadzić kremy przeciwzmarszczkowe o niższym poziome substancji czynnych. W szczególności dotyczy to osób, które mają skóre suchą. Polecam wtedy krem Ziaja Kozie Mleko (cena: 12.00,-), jest tani, ale naparwdę rezultaty są widoczne, zalecam stosować go na noc, ponieważ ma bardzo bogatą konsytencje. Pomimo tego, że stosowała kilka kremów lepszych marek, miałam na skórze efekt ściągniętej skóry, w przypadku Ziaji zostaje na twarzy pozostaje niestety tłusty film, ale efekt końcowy był zadawalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxs
tak ale ta pani od kosmetologi równiez jest dermatologiem ale ja chodze do jej salonu urody i tam mi tłumaczyła a chyba ona sie lepiej zna na skorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowajajaja
Z doświadczenia wiem, ze kremy dają dość duzo, ale trzeba zaczac uzywac jak sa pierwsze zmarszczki bo potem nic nie da rady poprawic.Jak sie w pore zacznie uzywac to dluugo mozna cieszyc sie ladna buzia. Ale do tego wazny jest takze w miare zdrowy tryb zycia, bo sam krem cudow nie zdziala, jak sie np nie sypia po nocach, baluje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipakosmita
nieprawda! nalezy sie nawilzac odpowiednio,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnh,k
mi dermatolog powiedziała ze mozna juz uzywac kremów przeciwzmarszczkowych od 20 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20lat
mam raczej suchą cere albo mieszaną, używam zestawu nawilzającego z avonu (na noc, na dzień i pod oczy) jest od 20 roku życia i ten pod oczy raczej nawilzający jest ale jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka)1305
dziewczyny pomóżcie!!!!! używałam wcześniej kremu Lorala Happyderm i byłam super zadowolona ale dziś nie znalazłam go na półce tylko nowe wersje w wydaniu na dzień i na noc, nazywają się:"Loreal dermo expertise, triple active", i nie wiem czy dla mnie (a mam 28 lat) nie są za "poważne"? kupiłam na dzień i na noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka1305
dziewczyny pomóżcie!!!!! używałam wcześniej kremu Lorala Happyderm i byłam super zadowolona ale dziś nie znalazłam go na półce tylko nowe wersje w wydaniu na dzień i na noc, nazywają się:"Loreal dermo expertise, triple active", i nie wiem czy dla mnie (a mam 28 lat) nie są za "poważne"? kupiłam na dzień i na noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na aanatural.pl mają bardzo fajne kremy nawilżające z lanolina, filtrem i witaminami. Myślę, że jak najbardziej warto się w coś takiego zaopatrzyć, tym bardziej po 20 roku życia, kiedy skóra zaczyna tracić naturalne nawilżenie. Krem nie jest drogi, a skuteczność jest raczej duża, zresztą marka nie byle jaka, bo Merino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naj naj naj lepsze sa kremy CLARINS mam 23 lata i uzywam je juz dluzszy czas.. mam sklonnosci do zmarszczek.. tak genetycznie po mamie tzw zmarszczko mimiczne pod oczami od smiania sie :D iii ten krem naparwde je wygladza mam piekna skore naprawde.. zaznaczam iz kosmetykow uzywam tylko okazjalnie szczeglnie weekendami wiec caly tydzien skora jest nawilzona clarinsem wiec efekt jest napawrde dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Ja trafiłam ostatnio na mega krem musze sie z wami podzielic cos cudownego tak szybko skora mi sie poprawila uelastyczniała i taka gładka polecam z calego serca probowalam  wielu sporo tego kupowalam z nieciekawym efektem a teraz to jest cos  tylko z tego jestem zadowolona!  http://nplink.net/tWb1qfqe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celusia

Po 20 można zacząć już zapobiegać zmarszczkom i kupić jakiś kremik opóźniający proces starzenia się skóry, pozostawiający ją w dobrej kondycji. Takie ma w ofercie marka AVA Laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×