Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Gość kurde kurde

babki, przenosimy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiuje więc sałatke joviski Wiec tak: 2 saszetki ryzu 0,5 papryki czerwonej 0,5 ogorka zielonego puszka kukurydzy 6-7 plasterkow chudej szynki majonez badz jogurt ser krojony (niekoniecznie, dla tych co na diecie sos salatkowy (np. Koperkowo-ziolowy badz wloski) bp. Knorr kapusta pekinska 5 listkow Wszystko kroimy i mieszamy razem. Pyyyyyychotka, to jest takie lekkie i malokaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeklejam bo warto: Wiec tak: 2 saszetki ryzu 0,5 papryki czerwonej 0,5 ogorka zielonego puszka kukurydzy 6-7 plasterkow chudej szynki majonez badz jogurt ser krojony (niekoniecznie, dla tych co na diecie sos salatkowy (np. Koperkowo-ziolowy badz wloski) bp. Knorr kapusta pekinska 5 listkow Wszystko kroimy i mieszamy razem. Pyyyyyychotka, to jest takie lekkie i malokaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje z kakalkiem w łapce:) Mysza masz juz te foty,czy ciągle się pakujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) ale fajnie;) MM smiał się z tytułu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz kompletnie bysmy nieosoągalne dla nich były, gdybysmy zakładajac nowy topik zmieniły sobie wszystkie nicki;) Tylko, że ja lubie Wasze nicki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też do nicków się przyzwyczaiłam:) ale będzie fajnie, jak ktoś tu wejdzie po poradę, bo krew mu leci z nosa, a tu jakieś ploty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toże czarny:) ale ten co ma 80% kaszmiru:) dostalam foty od Niesi,ktora na moją prośbę zrobila sesję wytrzymałościową sweterka pt. na ile się rozciągnę:) ale przynajmniej nikt nie bedzie sie dopieprzal,ze niby przygotowania do ślubu a o pierdolach gadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tu szybko chodzi;) ale serio zaraz musze iść, bo mm chce troszkę posiedzieć;) nalezy mu się za sałatkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze:) jak się ciesze ze powstal ten topic dzisiaj poszla mi krew z nos, przylozylam recznikiem i nie pomoglo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu swobodnie;) pewnie do czasu, ale na razie jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×