Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krynica zdrój czy Zakopane?

Polecane posty

Gość gość

Planujemy z narzeczonym wyjazd w góry na przedłużony weekend. Lepiej pojechać do Zakopanego czy Krynicy zdrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co lubisz, no jak lubisz pochodzić po fajnych szlakach to Zakopane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Zakopane wygrywa zdecydowanie. I to już nawet nie chodzi o góry czy górali, ale jest tam w okolicy mnóstwo fajnych szlaków, też tych mniej obleganych. No i baza noclegowa na zdecydowanie wyższym poziomie. Ja ostatnio byłam w Noslaowym Dworze i z czystym sumieniem mogę polecić - światowy poziom obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heatherr
ja lubię Krynicę, raz wybraliśmy się tam z chłopakiem na weekend, zarezerwowaliśmy sobie fajny apartament na bookaparcie i całkiem miło spędziliśmy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tak Muszyna? Zachwyca pięknymi widokami, ciszą i spokojem. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą noclegową Hotelu Klimek na www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa Na terenie Hotelu Klimek do dyspozycji gości znajduje się Aquapark, Spa, siłownia oraz szereg innych rozrywek. W nadchodzącą wiosnę zapraszamy także do skorzystania z nording walking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane:) mi się tam bardzo podoba. Kilka razy tam byliśmy i zawsze bardzo chętnie wracamy. Teraz mamy w planach jechać z naszymi dziećmi. Noclegi zarezerwowałam na portalu https://zaplanujwczasy.pl/noclegi+zakopane.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianaX
Ja wolę okolice Zakopanego – Białkę, Bukowinę, Kościelisko, itd :P A noclegów zazwyczaj szukam poprzez Bookapart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozamunde7
Mi się udało znaleźć dzięki Bookapartowi bardzo fajne apartamenty niedaleko Zakopanego i chętnie tam wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saxrah
A który z apartamentów w Zakopanem na Bookaparcie najbardziej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tanich obiadach jesteśmy minimum dwa razy w tygodniu w karczmie u Adama. W Krynicy, do tego w centrum według mnie najlepszy lokal tego typu. No i kącik zabaw dla dzieci latem na duży plus. Można dłużej posiedzieć, a obsługa kelnerska jest ogarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Adama w Krynicy, są tam też pokoje w przystępnej cenie. Jak byłem to wieczorami przygrywała fajna kapela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzka22
Krynica zdecydowanie. Spokojniej jest i mniej turystów niż w Zakopanem. A atrakcji też nie brakuje i dla starszych i młodszych. Wiem co mówię bo byłam niedawno. Noclegi też są tańsze, my w dobrej cenie wynajęliśmy apartament halna residence. Spacerkiem do centrum jakieś 15 minut drogi mieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umista71
Koło Zakopanego są fajne noclegi. Przede wszystkim warto patrzeć an warunki. Ważna jest też cena. Tutaj http://www.willaczajka.pl znajdziecie ciekawe rozwiązania. Koniecznie sprawdźcie sobie noclegi właśnie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę Krynicę. Mniejszy tłok niż na Krupówkach, też są góry i można poszusować na nartach. Zawsze zatrzymuje się tam w apartamentach Opal https://www.apartamentyopal.com/ bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Oba miejsca super, jednak ja najchętniej odwiedzam Zakopane. Noclegi najlepiej zarezerwować na mountain-apartments.com bo mają naprawdę wysoki standard i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×