Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uk girl

która suknia najładniejsza??

Polecane posty

Gość uk girl
moja ulubiona to numer 007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
i numer 050 tez piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że mamy podobne gusty:) mi również podobaja sie bezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
kazdy ma swoje gusty ,wiec nie krytykujmy sie nawzajem ale niech kazdy kto ma ochote wypowie sie co komu sie podoba.Mi sie podobaja te bo wygladaja jak sukienki ksiezniczki z bajki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten dół to beznadzieja...jest za szeroki i aż tak głupio wygląda.taka bomba...e tam coś skromniejszego to od razu się ładniej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja już się nie odzywam. Ja zawsze wolę skromnie i z klasą. Przesada nie jest dobra. Na studniówce też miałam czarną skromną sukienkę i właśnie bardziej ise wyózniałam bo nie wyglądąłam jak babka po 30 tylko młodo i dziewczęco. Każdy mówił,ze wyglądałam ślicznie. A włosów też nide miałam od fryzjera tlyko sama wyprostowałam. i też mi się podobało. Każdemu sie podoba co innego ale jeżeli mam wypowiedzie swoje zdanie to mnie się te sukienki wogóle nie podobają.... jedynie ładne są te dwie które wkleiłam. No ale to Twój ślub;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
szczerze mowiac na mnie tez robi wieksze wrazenie te gorsety a jesli chodzi o dol to moze byc wlasnie skromniejszy ten gorset nadrobi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
to moja slub masz racje ale ja tez niewiem jeszcze jaka suknie bede miec.Moj slub jest za ponad rok wiec jeszcze duzo zmian moze zajsc.Z polskich firm podobaja mi sie suknie Urszuli Matej oto linkhttp://www.modaslubna.pl/salon/loretta.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
DeMonka niewiesz ile za nia dala?a moze wyporzyczyła?wiem ze tam sa drogie suknie,nie wiem czy wszystkie dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeMonka
Suknia w salonie w Łodzi kosztowała coś koło 3,5 tyś, jesli dobrze pamiętam.. welon (który jest na zdjęciu) do tego kosztował coś koło tysiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
czy tam w łodzi maja wiecej sukni tej firmy LOSNERS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeMonka
UK girl A tak z ciekawości - kiedy ślub? I jakie masz preferencje jeśli chodzi o suknie? Jedno powiem z własnego doświadczenia (sama jestem po ślubie, i trzem koleżankom doradzałam przy wyborze sukni:) ) - dopóki nie przymierzysz sukni, to w ogóle nie ma o czym mówić. To, że się suknia podoba nie oznacza, że będzie leżała jak ulał. Przymierzałam różne suknie, i patrzyłam jak przyjaciółki przymierzają naprawdę przepiękne suknie.. ale.. czasem suknie po 4-5 tysięcy wygladały, jak zwykłe sukienki za pareset złotych na jednej osobie, podczas gdy dziewczyna obok przymierzająca dokładnie tę samą suknię wygladała jak księżniczka... Ważny jest kolor, charakter i kształt sukni... Ale najważniejsze jest to, jak Ty się w niej będziesz czuła. Ja w swojej sukni się zakochałam od pierwszego wejrzenia... i później jeszcze długo po ślubie słyszałam zachwyty nad tym jak pięknie wygladałam w sukni... A suknia była dość odważna i podpasowała się idealnie pod mój charakter... Miałam białą suknię z kolekcji Mariees De Paris, Dolores (jeśli dobrze pamiętam nazwę). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
jesli chodzi o mnie to jeszcze nie wiem jaka suknie bede miec,slub mam dopiero w przyszlym roku wiec jeszcze czasu a czasu.Teraz jak pojade do polski to pochodze troche po salonach zeby oreitacyjnie zobaczyc co mi sie podoba i co ile kosztuje.Tak jak mowisz nawet najpikniejsza suknia moze duzo tracic na wygladzie jesli nie bedzie dla na a czasem zwykla suknia robi szal po jej zalozeniu.Tak wiec jak zaczne mierzyc to bede wiedziec ktora jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeMonka
W Łodzi są różne, przeróżniaste suknie. La Sposa, Pronovias, Cymbeline, San Partick, Mariees de Paris i wiele, wiele innych - również polskich, które są naprawdę piękne. Bez przymierzenia ciężko jest dokonać prawidłowego wyboru. Nie ma co patrzeć na zdjęcia - trzeba zobaczyć na żywo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uk gril🌼mi sie nie podoba zadna,ale to tylko moje zdanie! poziomkowy-sorbet 🌼tam mi sie bardziej podoba,ale to tez nie to o czym marze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tych co pokazałaś, to ewentualnie ta ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×