Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cc)

Które z was były na celibacie od seksu w ciaży

Polecane posty

Gość cc)

U mnie mija już rok celibatu. Jeszcze dwa miesiące i w końcu wszystko wróci do normy.... rany nie sądziłam, ze tak długo wytrzymam heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cc) a ty już urodziłas???? chyba jeszcze nie? na kiedy masz tą cesarkę planowaną? i tak tylko zapytam to przed ciążą seksu tez nie uprawiałaś, bo piszesz ze rok mija a ciąża 9 miesięcy trwa, więc chyba nie cały rok jeszcze? a może po porodzie szybciej dojdziesz do siebie i 2 miesięcy nie będziesz czekała :P podziwiam! mi wystarczył celibat poporodowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjjjjj
żartujesz chyba - seks w ciąży jest naprawde super - wrażliwość jest silniejsza - niewiem może tylko ja tak mam ale libido mam wielkie - niewiem jak bym wytrzymała bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak .....
ojojojjjjjj...wytrzymałabyś jeśli lekarz by Ci zabronił kontaktów jeśli ciąża by była zagrożona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytr098765
ja byłam od początku ciąży czyli od 4 tyg ciąży mąż bał się że coś się stanie 1 ciążę straciłam w 20 tyg ciąży a drugą w 8 tyg ciąży. Też myślałam żę nie wytrzymam ale miałam ciążę zagrożona musiałam leżeć plackiem i stąd te obawy i co się nie robi dla maluszka synek urodził się zdrowy a poród był bardzo ciężki i z komplikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc:)
przed in vitro celibat obowiazkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sorki nie wiedziałam że obowiązkowy :) wiedziałam ze miałas in vitro ale nie wiedziałam że celibat jest przed :) to ile ci jeszcze zostało? jakos na dniach jesli dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc:)
podobno mam rodzić w poniedziałek, zobaczymy...... ech nie moge sie doczekać. A no obowiązkowy. Trzeba podleczyc cały organizm i infekcje a to zajmuj jakieś 3 miesiące, bynajmniej w moim przypadku. Także rok brak seksu masakra///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza87
Moja kolezanka jak byla w ciazy to jej maz (który zazwyczaj libido ma dosc wyskokie) nagle przestal sie z nia kochac, bo mu sie wydawalo to jakies dziwne. Jeszcze pamietam jak juz miala termin a dzidzia jeszcze nie wychodzila i polozna sie jej pyta: "Co Pani robi, zeby pospieszyc dziecko?" A ona: "No, chodze na dlugie spacery itp." A polozna: "Jakie tam spacery! Trzeba tatusia zaangazowac, bo sperma bardzo ladnie wywoluje poród" Jak powiedziala o tym mezowi to sie oburzyl, ze jak tak mozna i ze czul by sie jakby gwalcil wlasne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia! trzymajcie sie i ty i malutka :) jeszcze troszkę i będziesz mogła nacieszyć się mężem :) :) :) o ile córeczka pozwoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą ciąze byłam tak jak Ty. Miałam ciąże wysokieko ryzyka, sporo leżenia. Dziecko było ważniejsze, da się przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooołnoooooł
iza- mój też nie chcial pod koniec, bo się bał, bo nie wypada, bo coś zrobi, bo ona to czuje...hahaha faceci to głąby... do cc)- ja miałam celibat ale nie bity rok, kilka miechów...no i ogólem raz na 1-2 tyg:o a kiedy mialam infekcje :o to tez raz na miesiac miedzy kuracjami... po 5 latach cieszymy sie z mezem wreszcie seksem...wiem ze mnie nie zdradzil, bo sumienie by go zzarlo no i fama szybko by sie rozeszla:p nie da sie tego ukryc wmalym miescie a wy? boicie sie o zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap kap płyną łzy
jak piszesz celibat, to wiadomo,że chodzi o wstrzemięźliwość seksualną idiotko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc:)
nie no zdrady się nie boje, mąż po pracy leci na złamanie karku do domu, bo mną i dzieckiem w stanie gdzie moge chodzić do łazienki tylko trzeba sie zajmowac. Chłop do perfekcji opanował zadania Pani Domu, a jak mnie nagle zaczął doceniać. Tak tak, praca w domu do nie lejt. Jak ja wracałam z pracy, potem obiad, pranie, sprzątanie itp, to była norma, a jak on musi to robić, to bede całe życie słuchać jaki on był dzielny przez te 9 miesięcy swojego życia hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprawdzie jestem dopiero w 4 miesiącu, ale nie odmawiamy sobie seksu z mężem :) praktycznie nie mieliśmy od początku ciąży przerwy dłuższej niż tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewa ewa
My niestety byliśmy zmuszeni mieć celibat, także od wrzesnia nic a nic, ze wzgledu na to ze ciaza zagrozona, skracajaca sie szyjka itp sama nie wiem jak to wytrzymalismy :) nie raz mamy ochotę doslownie rzucic sie na siebie, co to bedzie po porodzie to nie wiem:) obysmy nie wpadli z tego powodu za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w celibacie. pech (czy szczescie? ) chcial ze udalo nam sie spłodzic potomka za pierwszym razem, wczesniej tez byl celibat bo leczylismy rozne bakterie. czekam do porodu i chyba meza zgwałce jak mi tylko malego wyjmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej kap kap idiotki
to napisałam kretynko, że miałam celibat kilka miesięcy, a tak poza nim ogółem w ciąży kochaliśmy się 1-2 razy w tygodniu poza celibatem...wszyscy zrozumieli tylko tobie trzeba tłumaczyć? więc sama jesteś idiotką wiem co to celibat mądralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej kap kap idiotki
tzn raz na 1-2 tygodnie poza celibatem, o...bo celibatu przez całą ciążę nie miałam tylko w ost miesiącach i po porodzie, więc 6 miesięcy bez seksu to chyba też wstrzemięźliwość prawda?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko z tym
celibatem. Jestem w 13 tc. Nie kochalismy się od dwóch miesięcy. Nie mogliśmy, bo miałam krwiaczka. Teraz lekarz pozwolił, ale mąż i tak się boi. Ja raz na jakiś czas lodzika mu zrobię, bo wiem, że mu ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×