Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgwhgw

kuchnie BRW kto ma?

Polecane posty

Gość hgwhgw

Halo, jestem na etapie urządzania domu. Ciekawi mnie czy ktoś z was ma kuchnie z firmy Black Red White. Wiem, że robią także meble na wymiar. Jak wygląda sprawa z wytrzymałością i estetyką. Do tej pory kupowałam jedynie standardowe meble z tej firmy (biurka, szafy) i jestem w miarę zadowolona. Bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od sześciu lat uzytkuję ich kuchnię, robiona na wymiar wg mojego pomyśłu. Bez problemu dostosowali całą resztę, tzn okap, piekarnik, zmywarkę (sprzęty też są od nich po promocyjnych cenach). Nic do tej pory się nie odkształciło, nie zepsuło ani nie odbarwiło. Montaż też był przez nich i zrobili to w jeden dzień, ok. 10 mb w linii prostej. Myślę, że spokojnie możesz zamawiać u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ich kuchnie ponad 2 lata.Jeśli mam byc szczera, nie jest zła, ale mogłaby być lepsza. Musialam wymienic klamki, niestety były okropne, szybko sie zniszczyły. W skali 0-10 dałabym 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
kuchnie BRW nie są wcale złe, mówie o tych na zamówienie a nie do tzw. sybkiego zakupu-gotowe, wolnostojące :O i nie sa takie tanie jak się wydaje... ale sa OK, nie róznia się niczym (te na wymiar) od innych firm, sa z mdf, z drewna i to bardzo łądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się nie zgodzę,mam brw od lat 8.Te co to kompletuje się z katalogu.Zamówiłam te szafki co mi pasowały i użytkuję.Uchwyty,bez zmian,ale zwykłe,w kolorze srebra.Żadnych zmian.Wtedy kosztowały mnie 1500 zł (najdroższe były narożne dolna i górna i szafeczki"półkowe"wykańczające ciąg mebli)Dodam,że brw użytkują od 10 lat moje larwy.Szuflady ledwo dyszą po 10 latach,aż dziwię się,że jeszcze dają radę i odpadła jedna listwa wykańczająca szafę.Są nie do zdarcia.Szuflady są zamykane metodą"kopsnij nogą aż huknie :( "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zamówiłam meble do kuchni w BRW ,są już gotowe ale nie odebrałam bo mam opóżnienie z innymi rzeczami . Wybrałam białe na połysk z płyty mdf ,wszystko robione na wymiar . Mam nadzieję,że będę zadowolona ,jak już mi zamontują napiszę co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
czyli generalnie opinie są pozytywne. Strasznie mnie to cieszy, będę zamawiać ;] Monola jeśli wybierzesz usługę montażu napisz proszę jakiej jest jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. napiszę . Na pewno będzie z ich montażem ,oczywiście z dodatkową opłatą . Niby mam męża budowlańca ,ale nie chcemy ryzykować ,trzeba zamontować przecież blaty,można coś zepsuć . Wiem ,że jak się nie kupuje u nich zlewu i sprzętu agd ,trzeba dodatkowo płacić za montaż .Ja kupuję gdzie indziej ,jest tańszy . A Ty *hgwhgw * jaką chcesz kupić kuchnię ,masz coś już wybrane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kuchni na wymiar nie wypowiem się, ale przestrzegam przed meblami kuchennymi z BRW typu NIKE. Mam od 6 lat i po dwóch dół był do wymiany, teraz już góra się sypie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
halo, zdecydowanie chcemy meble klasyczne. Myślimy nad modelem Royal z frontami orzech włoski. Ale też wszystko zależy od kosztów. Mamy jeszcze chwilę czasu na zastanowienie. PS czy to prawda że na meble czeka się 2 miesiące?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na drewniane czeka się ok.6-8 tyg. bo to sa meble na zamówienie... Nie porównujcie BRW Nike do BRW na zamówienie :D:D:D bo to kompletnie co INNEGO! wlasnie kazdy kojarzy BRW z tandetnymi mebelkami, które kupuje się od ręki :O a tam tez sa na zamówienie, tak jak w innych salonach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam na meble około 6 tygodni . Już nie mogę się doczekać kiedy je zamontujemy ,ale jeszcze się nie wyrobiliśmy z innymi rzeczami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybralismy kuchnie nowoczesna w BRW,nazywa sie chyba Modern Line (nie pamietam,bo to bylo dawno);-)Narysowalismy wlasny projekt rozmieszczenia szafek i zamowilismy te meble u stolarza,ktory wczesniej pracowal w BRW i wykonal dla nas identyczne meble.Czekalismy ok.4 tygodni,a calosc wyszla taniej o jakies 2 tys niz w BRW.Jestesmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
jekaterina super, tylko trzeba jeszcze znać byłego stolarza brw. Ja niestety nie znam żadnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
niestety - Gdynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leitho
Ile kosztowały Was te kuchnie z brw (podajcie wymiary kuchni i info czy ze sprzętem) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jekaterina,ja jestem z Bydgoszczy i przypadkowo trafiłam na ten topik i bardzo sie cieszę,bo szukamy stolarza do zrobienia mebli kuchennych.Napisz ma na maila tel do tego stolarza an_bi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
kuchnia na wymiar 3 m długości - 10 000 ze sprzetem z brw (lodówka, płyta, piekarnik, okap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam na wymiar
z brw, robione rok temu, nie pamiętam dokładnie ile zaplaciliśmy, ale myślę że w granicach 7 tys. - 1,8 m zabudowa wysoka + ok. 4 m zabudowa niska + 2,5 m wiszące. Nie zamawialiśmy u nich blatu, bo chcieliśmy konglomerat, a w brw chcieli 2 x więcej niż znaleźliśmy u dystrybutora. Sprzętów też nie braliśmy, bo te ich "promocyjne" ceny i tak były wyższe niż np. w sklepie internetowym euro rtv agd. Ale z mebli jestem zadowolona, czekaliśmy na nie ok. 8 tygodni (Warszawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×