Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kulturystyka: Można zbudować mięśnie bez odżywek?

Polecane posty

Gość gość

Już wkrótce zamierzam zabrać się za solidne ćwieczenia przynajmniej 3 razy w tygodniu po ok 1godz., a to połączyć jeszcze z bieganiem w pozostałe dni. Tylko obawiam się, że bez suplementów/odżywek nie osiągnę żadnych rezultatów. Nie wiem czy będę wstanie dostarczyć swojemu organizmowi koniecznych budulców do rozwoju tkanki mięśniowej. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo białka (ryby,ryz...) i silnej woli. Na zakwasach nie ćwicz tylko daj zregenerować się miesniom, w przeciwnym razie możesz bezpowrotnIe je uszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz słabe geny to nigdy nie bedziesz mial muskularnego ciała bez wzgledu na to ile bedziesz cwiczyl, niektorzy juz jako małolaty są napakowani a potem jest tylko lepiej a innie zawsze beda grubasami / szczypiorami :P a poza tym na zlym forum pytasz, na SFD lepiej sie znają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę wyglądać jak hardkorowy koksu, bo to dla mnie jest chore. Geny raczej mam średnie pewnie. Ogólnie tonie jestem ani gruby, ani chudy, po prostu średni. Chociaż przyznam, że mam raczej większe barki i klatkę piersiową. Suchoklatesem to ja zdecydowanie nie jestem, ale za to przedramiona za małe :/. Nigdy nie ćwiczę dzień w dzień. Zawsze robię sobie dzień odpoczynku na regenerację, ale nawet po tym okresie jakieś zakwasy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wyczytasz same bzdury. Idź na sfd tam zdobędziesz wiedzę. Nie bierz żadnych odżywek, pierwsze miesiące i tak będziesz się ładnie rozwijał. Jedz zdrowe rzeczy: dużo mięsa, ryb, warzyw. Mam nadzieje ze pi wakacjach nie skończysz z siłownia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można. Mój tata miał kaloryfer na brzuchu, super wyrzeźbione ciało tylko od biegania i pływania. Ale to faktycznie kwestia genów. Ja praktycznie nie uprawiam sportu, a mam takie ciało, jakbym coś trenowała. Jedni trenują zaledwie kilka miesięcy i mają super efekty bez wspomagaczy, a inni latami na odżywkach i efekty są nie za fajne. Wszystko zależy od danej osoby. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj se spokoj z kulturystyką.To są ludzie w młodości psychicznie skaleczeni a poza tym tyle cielska na sobie to nic fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupić zdrowy suplement wspierający wzrost masy mięśniowej, a mianowicie largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bartosz
Moi9m zdaniem jest to bardzo ciężko osiągalne. Sam też początkowo tak myślałem, ale dopiero jak zacząłem stosować Largomass uzyskałem efekt o jaki mi chodziło i z jakiego powodu zacząłem ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ale trzeba kochać ten sport i chcieć się zalewać potem.Ćwiczyłem 10 lat po 3 razy w tygodniu czasami 2* dziennie ( rano i wieczorem,ale to nie potrzebne.Ciało musi mieć czas aby odpocząć.Jak bolą mięśnie to dobrze bo rosną.Teraz chodzę sporadycznie tj,2,3 mc a póżniej 6,7 miesięcy nie,ale i tak mam klatę byka i mięśnie tylko z brzuchem to zawsze było,jest i bedzie najgorzej.Mięśnie nóg rosna wolno 2,3lata,ale pozostają a jak biorą sterydy to po 3 miesiącach chodzi jak szafa a jak przestaje brać to pająk może go wciągnąć za szafę.TAKA JEST PRAWDA i jajka ma jak żołędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirek
Moim zdaniem obecnie nie. Sam po ponad roku ćwiczeń miałem dosyć. Postanowiłem spróbować suplementacji. Konkretnie kupiłem i zastosowałem Largomass i okazało się to być strzałem w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Mirek dziś za to ty jesteś strzałem w płot nachalny kretynie i wypiertalaj z ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulturystyka to już nie tylko moda, ale wręcz synonim dbania o sylwetkę, zdrowie i sprawność. To wręcz styl życia, który zapewnią świetną kondycję i pozwala walczyć z szerzącymi się chorobami cywilizacyjnymi, jak choroby układu krążenia czy otyłość. Kulturystyka jest moim stylem życia :) sporo o niej czytałem na http://tourists.pl/kulturystyka-sport-czy-styl-zycia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://uploads.disquscdn.com/images/aaf77bfc32243eca460c0c1af0d3e3209e2fc17c94771f1e983dc0adc0a2e5ae.jpg Zadbaj o swój brzuch chcesz spalić tłuszcz nie czekaj wejdź na www.igortreneronline.pl i zacznij chudnąć zrób z siebie dzikego seksownego Mena Skorzystaj z Pakietu dzikiego i czuj się prawdziwym mężczyzną z wspaniałą sylwetkę i gracją to najskuteczniejsza metoda aby zgubić brzuch www.igortreneronline.pl https://uploads.disquscdn.com/images/c14dda6692c802338c9b946152ba114e55700feda86135f5c0661f3e3d3ca3b4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,chciałbym się podzielić Nowym produktem o nazwie Testolan,jest to produkt,który podnosi poziom testosteronu a co za tym idzie i tkanki mięśniowej,na mnie działa rewelacyjnie w 2miesiące 3kg.A oto sklep z,którego zamawialemhttp://nplink.net/ZBFQR3u5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

żadne suplementy nie zastąpią prawidłowiej diety czyli zdrowego odżywiania zero papierochów, alkoholu ,kaw i innych zbędnych nawyków to podstawa żeby coś zbudować na sobie tak naprawdę wystarczy tylko woda to jedyna rzecz bez której twój organizm niczego nie zbuduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×