Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość od pralki

Kupno pralki !

Polecane posty

Gość gość od pralki

Witam wszystkich. Nie wiem, czy dodaję temat w odpowiednim do tego dziale - wydaje mi się, że tak. Sprawa wygląda następująco: Potrzebuję kupić dobrą pralkę w przedziale cenowym 900zł - 1200zł. Kompletnie się na tym nie znam, więc pytam bardziej doświadczone Panie :) Mieszkam sam jeśli to w czymś pomoże. W przypadku braku czegoś porządnego w tych pieniądzach, które podałem, mogę ewentualnie dołożyć troszkę. Fajnie gdyby był to sprzęt sprawdzony i na dłuższy czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn zapytał jak to jest być żonatym, więc skasowałem mu z empetrzaska całą muzykę poza jedną piosenką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem, ale też się nie znam. Chętnie poczytam opinie i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phorevameal1979vtgzo
Syn zapytał jak to jest być żonatym, więc skasowałem mu z empetrzaska całą muzykę poza jedną piosenką. Jasne http://ref.pw/MMT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej to na allinside.pl można znaleźć. My mamy stamtąd, nie jest to jakaś znana marka, jednak wszystko działą już dłuższy czas bez zarzutu ;) Serio ;) Nie ma co przepłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pralkę z allinside. Kupiłam jakiś czas temu i działa świetnie, cichutka, dobrze pierze, mało wody ciągnie bo około 30 l przy standardowym praniu, elegancko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna23
Wejdź na Sklep allinside.pl z towarami od producentów chinskich. Jak dla mnie fajna sprawa, bo juz kilka razy kupilam rzecz podobną i tanszą do tej którą widziałam w sklepie kilka razy drożej. Sprzęt rtv/agd też tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie znasz się na pralkach a chcesz kupić bardzo dobrą w rozsądnej cenie to musisz skorzystać ze strony http://www.cozacena.pl/ Tam porównasz sobie ceny interesujących ciebie pralek i otrzymasz najniższe ceny na rynku. Koniec z bieganiem od sklepu do sklepu. Wszystko robisz w domu. Bardzo wygodnie i oszczędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×