Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kursy wizażu- jakie polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Wklejam tutaj, bo na zdrowie i uroda nikt mi nie odpisał. Uczę się w studium kosmetycznym, myślę o zrobieniu kursów, przede wszystkim kursu wizażu (chciałabym nauczyć się wykonywać porządne i profesjonalne makijaże) a potem coś o paznokciach, bo to teraz podstawa. Jaki kurs wizażu w Warszawie polecacie? Żeby nie był zbyt drogi i żeby była możliwość zapłaty na raty (innej możliwości nie mam) i niezbyt daleko. Mam do Warszawy około 2 h jazdy busem, nie znam kompletnie miasta, wolałabym gdzieś niedaleko dworca, żeby nie wydać majątku na taksówkę. I jeszcze jedno: boję się, że nie dam sobie rady, że nie zdam egzaminu na koniec kursu, czy te egzaminy są bardzo trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy. Chcę odbyć taki kurs w wakacje, muszę wszystko dokładnie zaplanować. Jeśli nie znacie takich szkół to chociaż powiedzcie mi, czy te egzaminy na koniec kursów są bardzo trudne? Boję się tego, boję się, że nie podołam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość740
kobietki, pomóżcie. Interesuję się makijażem, jakieś pojęcie o nim mam, nie jestem jakąś pierdołą, co nie potrafi się umalować. Chcę zrobić dobry kurs wizażu, zostać wizażystką tylko boję się, że nie podołam, że nie zdam końcowego egzaminu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za liczne odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziewczyny, co tak słąbo z odzewem? ja osobiście polecam kurs, który sama ukończyłąm, czyli kurs gowork.pl. super cena, uczyliśmy się wszelkich nowoczesnych technik, zarówno podstawy, jak i rzeczy zaawansowane, czyli wszystko, co do szczęścia potrzeba :D do tego trafiłam na super grupę i bardzo fajnych wykładowców. jeżeli nadal czegoś szukasz to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę pod uwagę gowork ale muszę najpierw sprawdzić, jak z lokalizacją itp. A jak wyglądają egzaminy po tych kursach? Zawsze mam pecha co do egzaminów, boję się, że pójdę, będzie mi dobrze szło a w końcu nie zaliczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanka88
koleżanka zapisała się na rok zaocznie do szkoły policealnej Gowork w Katowicach, oferta podobno ciekawa, podobno ten kierunek cieszy się tam powodzeniem i dlatego zapisała się szybko, ale wszystko sprawnie załatwiła, cena też przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze ale nikt nie odpowiedział, czy te egzaminy końcowe są trudne. Ja mam pecha do egzaminów, zawsze mi braknie parę punktów do zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nikt mi nie potrafi odpowiedzieć, czyli widzę, że sam spam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję kinia777 za sensowną wypowiedź. W sumie racja, jak ktoś się przykłada i traktuje to poważnie to nie ma szans, żeby nie zdał. Czyli polecasz Select? Szkoda, że te kursy takie drogie ale jakoś muszę dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak .. z czystym sercem mogę ci ich polecić !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kończyłam Select. Niestety nadal mam spore braki. Kolejny krok to szkoła Beauty Box. Mam nadzieję, że już więcej nie będę potrzebowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytazpiany
a ja właśnie się zastanawiam nad szkołą wizażu http://maquillageart.pl, koleżanka tam była i jest zadowolona, ciekawa jestem na co zwracacie największą uwagę przy wyborze szkoły (pomijając cenę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaS
Słyszałam od znajomej, że dobra szkoła wizażu jest w Warszawie. Dokładnie to Akademia Wizażu Agaty Świeckiej http://www.beauty-box.pl/school/. Posiadają bogatą ofertę kursów. Pamiętam, że ona dość długo szukała idealnej szkoły i dopiero z nauki u nich była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też piszę z opóznieniem,ale może jeszcze nie znalazłaś.Taki kurs wakacyjny ,tani i dobry ja ukończyłam w ubiegłym roku w Beauty Box u p. Agaty Świeckiej.Wiem,że zawsze w wakacje mają takie kursy.Co prawda jest nawał materiału i nie jest łatwo, ale dostajesz solidną wiedzę a praktykę to już pózniej sama sobie musisz wyćwiczyć.Jak możesz dojeżdzać w tygodniu to bardzo dobra jest opcja kursu rozszerzonego w poniedziałek raz w tygodniu popołudniu.Moja koleżanka go właśnie kończy i ćwiczy na mnie :) Jest na raty i można go robić po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruszka 87
Te jednodniowe szkolenia z rysunku ust lub brwi prowadzi p.Agata Świecka.Ona jest w tym specjalistką i od dawna robi też makijaże permanentne.Usta są najtrudniejsze ,ale pokazuje różne triki i bardzo dobrze wszystko tłumaczy.Z tego co wiem, to dużo kosmetyczek, które robią makijaże permanentne korzysta z tego jednodniowego kursu, żeby się podszkolić.Też uczy stylizacji brwi i korekcji kształtu.Ja idę do niej, ale na kurs rozszerzony, tam jest wszystko już zawarte i się bardziej opłaca moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migda
Maruszka87 a kiedy się wybierasz na ten kurs? ;p Może się spotkamy na nim? Bo ja też teraz chcę iść :) Już się nie mogę doczekać bo słyszałam, że dużo można się na nich nauczyć. Liczę na fachowe szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne kursy organizuje http://stylstudio.pl/ mają kursy kosmetyczne, m.in właśnie z wizażu, stylizacji, robiłam u nich parę kursów i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruśka 88
Chyba się powielę, ale także słyszałam dużo o Akademii Wizażu P. Świeckiej. Moja przyjaciółka robiła tam kurs. Tanio możne tam aż tak nie jest, ale Maja (moja przyjaciółka) jest zadowolona. Dużo się nauczyła, że podchodzą do każdego indywidualnie, dużo zajęć praktycznych -nie tylko teoria. Przede wszystkim stawiają na jakość a nie na ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domienika_89
Czy ktoś jeszcze poleca szkołę P.Agaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiszka1985
A ja polecę miejsce w Koszalinie. Pani Aleksandra Górecka i jej szkolenia kosmetyczne. Ceny są bardzo przystępne i można tam spotkać się z profesjonalną nauką. Praktyka i doświadczenie w pigułce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kurs wizażu w http://www.zdz.lodz.pl/ - bardzo fajny, sama jestem po nim i bardzo mi sie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RenataWw dobrze że sprawdziłaś opinie tej szkoły na forach tylko to nie wszystko ... jeżeli Twoja siostra zwraca uwagę na jakość i profesjonalizm to zdecydowanie powinnaś dokładnie sprawdzić stronę internetową szkoły czy mają galerię zdjęć z pracami absolwentek, filmy z zajęć i dla pewności odwiedzić tą szkołę ja tak robiłam ;) wybrałam kilka szkół i dopiero w szkole Select mi się spodobało tam szkoła tętni życiem , sale są zadbane jest mnóstwo kosmetyków, instruktorki z pasją ;) szczerze polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja polecam szkołę z kursami wizazu i stylizacji make up ever, dopiero zaczynają, ale fajnie podchodzą do sprawy. kursy są na prawdę na dobrym poziomie, mili wykładowcy i są tanie w stosunku do innych firm. Na razie działają tylko na facebooku. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporo dobrego słyszałam o szkole Studio Sztuki w Warszawie. Zajrzałam na stronkę i nie powiem, zrobiła na mnie wrazenie lista filmów, w ktorych przy wizazu i charakteryzacji brali udział. No i cenowo nie stoją jakos wysoko. Osobiście sie do nich własnie wybieram na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Pro Make Up Academy i jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu kto chce profesjonalnie wykonywać makijaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flumia
mojej siostrze się bardzo podobało w szkole http://fam-makeup.pl/ . Była zachwycona instruktorkami, bardzo duży nacisk kładziony na zajęcia praktyczne, ciekawe instytucje współpracujące.ja, jako główna modelka i królik doświadczalny widziałam spore postępy. teraz się tam wybiera na charakterystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×