Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikak917

Le Petit Marseillais żel Malina i Piwonia

Polecane posty

#ambasadorkaLPM Żel pod prysznic Malina&Piwonia Połączenie tych dwóch składników to według mnie strzał w dziesiątkę Apetyczna malina i piwonia kuszą swym zapachem Żel jest pełen słodyczy i prowadzi mnie śródmorskiego lata skąpanego w ciepłym słońcu. Ciało otulone delikatną pianą jest nawilżone i wypoczęte po ciężkim dniu pracy . Żel łatwo się spłukuje skóra pięknieje jest miękka, nawilżona i odżywiona ph neutralne dla skóry , produkt testowany dermatologicznie .Opakowanie bardzo łatwe w użyciu a sam żel bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marka szumnie promowana jako naturalna, składami nie powala na kolana, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z szumnym opisem producenta, bo żel za nic nie nawilża, nie odżywia ani nie pozostawia skóry miękkiej. No, przynajmniej mojej skóry nie pozostawia. Konsystencja jest wodnista, wolałabym, gdyby był bardziej gęsty. Podsumowując, to dla mnie zupełny średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta35995
Ja także miałam okazje wypróbować żel Malina i Piwonia.Konsystencja żelu lekka,kremowa,doskonale się pieni,jest dość wydajny.Skóra po użyciu jeszcze przez jakiś czas pozostaje pachnaca.Żel nie wysusza mi skóry.#ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerSta
A ja nie zgadzam się z brakiem kultury od człowieka co ciągle pisze, że inni spamują a sam spamuje. Akurat ten produkt jest suteczny i pachnie genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Wilamowska
Żel pod prysznic Malina i Piwonia, to według mnie idealne połączenie. Jego zapach przenosi mnie do beztroskiego dzieciństwa i wakacji na wsi. Wspaniały, delikatny i subtelny. Plusem jest świetna konsystencja i to, że fajnie się pieni. Nawilża i otacza zapachem, który długo utrzymuje się na skórze. Jednym słowem kosmetyk godny polecenia. #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenkaxxj
#AmbasadorkaLPM Fantastycznie myją, nawilżają i odżywiają ciało, ale również relaksują i kuszą zmysły. To rozkosz płynąca prosto z natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozo12ka
Ja też zakochałam się w tym zapachu. Połczaenie malin i piwonii jest idealne. Konsystencja żelu jest lekka, dla mnie idealna bo nie lubię zbyt gęstych żeli. Dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Zapach pod prysznicem jest znacznie mocniejszy niż ten co zostaje na skórze. Ale uczucie świerzości i czystości jest. #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zakochałam się w tym zapachu. Połczaenie malin i piwonii jest idealne. Konsystencja żelu jest lekka, dla mnie idealna bo nie lubię zbyt gęstych żeli. Dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Zapach pod prysznicem jest znacznie mocniejszy niż ten co zostaje na skórze. Ale uczucie świerzości i czystości jest. #AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bozenkaxxj wczoraj #AmbasadorkaLPM Fantastycznie myją, nawilżają i odżywiają ciało, ale również relaksują i kuszą zmysły. To rozkosz płynąca prosto z natury. x Nie nawilżają i nie odżywiają - tylko pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z szumnym opisem producenta, bo żel za nic nie nawilża, nie odżywia ani nie pozostawia skóry miękkiej. No, przynajmniej mojej skóry nie pozostawia. Konsystencja jest wodnista, wolałabym, gdyby był bardziej gęsty. Podsumowując, to dla mnie zupełny średniak. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek do niego wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie ale czemu autorka p9isze pod roznymi nickami?? przeciez to widac jak na dłoni!! poza tym tu nie wolno nic reklamowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#AmbasadorkaLPM. Jak dla mnie ,świetnie dobrane dwa składniki Malina i Piwonia. Całkiem fajnie się pieni i dobrze spłukuje. Bardzo przyjemnie pachnie.Jednym słowem służy dobrze mojej skórze-nie wysusza jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka174
świetny produkt,zapach uwodzicielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśłi aż w tylu tematach trzeba reklamować te kosmetyki to znaczy że są NIC NIE WARTE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy, ale ja kupując kosmetyki bardzo zwracam uwagę na opakowanie. A butelka w której zostały zamknięte maliny i piwonie wyjątkowo przypadła mi do gustu: prostokątna, poręczna, z wypustkami po bokach co zapobiega wyślizgiwaniu się opakowania z rąk. No i jest różowa:) Zapach jest świetny. warto sięgac po żel LPM #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opakowanie jest niewygodne, z mega nieporęczną klapką, która się ciężko otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.17 słuchajcie ale czemu autorka p9isze pod roznymi nickami?? przeciez to widac jak na dłoni!! poza tym tu nie wolno nic reklamowac! x Bo to żadna użytkowniczka, tylko opłacona reklamiara, która na tym zarabia. PRECZ STĄD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nivea1987
Również testowałam żel malina i piwonua. Zapach rewelacyjny, konsystencja jak dla mnie super, dobrze się pieni. Skóra nawilżona dobrze nawilżona :) Ale każda skóra jest inna :) Jak dla mnie żel oceniam na 5+ :) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przyjemność przetestować nowe żele LE PETIT MARSEILLAIS i musze przyznać, że to chyba najbardziej pachnący test jaki mi się przydarzył Konsystencja kremowa, satynowa wspaniale rozprowadza się po ciele. A zapach, który wypełnia całą łazienkę długo jeszcze potem utrzymuje się na skórze. Z czystym sumieniem polecam całą serię, bo nie potrafiłabym wybrać tylko jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja68
Zapach żelu całkiem przyjemny- córkę uwiódł od pierwszego użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierny produkt, nachalnie reklamowany z racji słabej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pięknie pachnie. Wręcz nieziemsko. Uwielbiam zapach piwonii i malin. Delikatnie oczyszcza i nawilża skórę. Piana łatwo się zmywa, a skóra jest gładka jak aksamit. Skóra jest odżywiona i nawilżona. Mam domowe SPA w swojej łazience każdego dnia. Zapach piwonii i malin pobudza moje zmysły i przenosi mnie do pachnącego ogrodu... #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
#AmbasadorkaLPM. Plastikowe opakowanie żelu pod prysznic jest w tonacji subtelnego różu z ciekawym ozdobnym nadrukiem piwonii i malin oraz dość wyraźnym logiem producenta . Opakowanie ma pomysłowe wypustki po bokach co zapobiega wyślizgiwaniu się opakowania z rąk .Piękny intensywny aromat słodkich malin z subtelną nutką aromatycznej piwonii otula naszą skórę zaraz po rozprowadzeniu . Konsystencja żelu jest kremowa , przy kontakcie z wodą bardzo dobrze się pieni i bardzo dobrze się rozprowadza tworząc aksamitną kremową piankę , a skóra staje się gładka , nawilżona i pachnąca delikatnie malinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazję wypróbować ten żel i szczerze mówiąc nie jest to taki zły produkt. Bardzo fajnie pachnie, uwielbiam zapach piwonii. Dodatek maliny do zapachu jak najbardziej jest na plus. Konsystencja produktu jest ok, nie jest zbyt rzadki ani za gęsty. Ładnie się pieni na skórze. Tylko nie jestem pewna czy robi coś więcej. Możliwe, że skusiłabym się na niego ze względu na zapach, ale za działanie nawilżające już niekoniecznie #ambasadorkaLPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOŚĆ TEGO SPAMU REKLAMOWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z szumnym opisem producenta, bo żel za nic nie nawilża, nie odżywia ani nie pozostawia skóry miękkiej. No, przynajmniej mojej skóry nie pozostawia. Konsystencja jest wodnista, wolałabym, gdyby był bardziej gęsty. Podsumowując, to dla mnie zupełny średniak. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek do niego wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pod prysznic malina i piwonia urzeka swoim owocowo-kwiatowym zapachem. Po jego otwarciu czuć cudowną malinkę wymieszaną z kwiatowym aromatem, która przenosi nas w letnie klimaty. Sam żel bardzo dobrze pieni się i wystarczy tylko jego niewielka ilość aby nasza skóra była dobrze oczyszczona i odświeżona. Nie wysusza skóry ale również i specjalnie nie nawilża jej. Nie jest to wada, gdyż skórę nawilżamy innymi kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×