Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

leżaczek bujaczek

Polecane posty

Gość gość

może ktoś ma doświadczenie w temacie i poradzi który kupić fisher-price-lezaczek-bujaczek-do-18kg jest do 18 kg, ma wibracje prosty lezaczek-bujaczek-mamaspapas ten jest tylko do 9 kg (jest tani), ma wibracje może bright-stars- lezaczek-hybrydowy ten ma wibracje, a może zamiast wibracji, lepsza będzie huśtawka? będę bardzo wdzięczna za poradę chciałam wstawić linki, ale dostałam komunikat, że treść została uznana za spam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hustawka jest lepsza, ja tym razem lezaczka nie kupuje, poprzednio byl i lezaczek i hustawka i mala zdecydowanie wolala to drugie, chociaz pewnie to zalezy od dziecka, ah no i tym razem kupie tania, uzywana hustawke, nie oplaca sie nowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja miesieczna corka nie nawidzi wobracji, mam ten fisher price do 18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka tez nie cierpi wibracji. Jak włączyłam to się od razu denerwowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten bujaczek fisher-price i mam hustawke graco i mój synek woli hustawke ustawiam poziom huśtania i synek zajęty na długi a bujaczek mam w kuchni jak muszę coś zrobić i wziąść go ze soba ale długo w nim nie usiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam leżaczek z Fisher Price, taki z dżunglą (na pałąku jest małpa, papuga), ma wibracje, choc z nich wiele nie korzystalismy. Ogólnei fajnie się buja tym leżaczkiem, gdy córkę usypialismy czasami na krótkie spanie przy nas..... ogólnei to był fajny zakup i dzisiaj pomimo skończonego roku z niego korzystamy, choc wiadomo córka wyprawia na nim juz niezłe akrobacje, ale nawet jest stabilny (producent napisał by korzysatać do momentu gdy dziecko nie siedzi samodzielnie, a wiec do jakeigoś 6,7 mca życai tylko)...jeden z bardziej udanych zakupów dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×