Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdhjghjdhgjhg

lot samolotem nad oceanem :/

Polecane posty

Gość jdhjghjdhgjhg

5 listopada lecę na Grenadę, taką wyspę przy Ameryce. Cieszę się bo tęsknie za latem które tam jest cały rok i za długo wyczekiwanym wypoczynkiem, ale... Strasznie boję się lotu :/ Leciałam już wielokrotnie samolotem i nigdy się nie bałam, ale to zawsze było nad lądem, nad żadną wielką wodą nigdy nie leciałam i tego się boje właśnie - wody. Śniło mi się już kilka razy, że samolot wpada do oceanu, zalewa mnie woda, nie mogę oddychać... Co robić żeby się nie bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianin od siedmiu bolesc
Czego się boisz,Nawet jak spadniesz to i tak szybko nastapi smierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma na to rady, ja tez zawsze ale to zawsze umieram ze strachu on mie paralizuje i nie znalazlam na to metody a bardzo zalujee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhjghjdhgjhg
babeczki w kropeczki, chyba żartujesz? :o Na pewno czegoś takiego nie robią, przecież zawsze próbuje się uratować ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaaaa, czo robisz?
pamiętaj tylko ,żeby kamizelkę ratunkową "włączyć "dopiero we wodzie po opuszczeniu samolotu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się, że to maski tlenowe i rzeczywiście mogą podać tlen. Ale jeśli jest katastrofa to stewardessa nie powie tego ludziom przecież, np. "szanowni państwo, za 47s nastąpi zderzenie z powierzchnią oceanu i zostanie z was miazga". Wtedy każe założyć te maski i puści barbiturany - ludzie rozbiją się w głębokim śnie. Nikt wam tego nie powie przed lotem bo byście się posrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhjghjdhgjhg
Nie strasz mnie... :/ Mam nadzieje, że to nieprawda i nie po to założyłam ten temat żeby mnie straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka z zielonego wzgórza
babeczki... to zart?jesli nie - skąd masz takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrot Trolla 4
to powinno cie pocieszyc ze zginiesz szybko i bezbolesnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czym ty sie przejmujesz. Nie oszukasz przeznaczenia. Zreszta spoko ,spoko.Nawet nie zdążysz sie zorientować ,że za chwile zostanie z Ciebie -nic- Więc głowa do góry. Przed lotem dobrze sie zabaw w Polsce.Daj komuś dupy,wypij drogi alkochol i zapal niezly towa.Bo byc może to twoje ostatnie chwile:D milego i spokojnego wypoczyku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboroszka
Oczywiście nie warto w ogóle zakładać, że samolot się rozbije, ale hipotetycznie to co dla Ciebie za różnica czy to będzie ląd czy ocean? Przecież nie będziesz się topić, jeśli samolot uderzy w taflę wody to w tym momencie ludzie zginą od uderzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem skąd wiem - wystarczy, że wiem. I to jest dla waszego dobra bo uderzenie w taflę wody to jak przywalenie w beton i jest zero szans, że ktokolwiek przeżyje. Robi się tak gdy nie ma nawet cienia szans na ratunek, awaryjne wodowanie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuda ty idziosz?
mysle o posiadaniu dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie: takie samoloty nie spadają... większe jest ryzyko, że rozwalisz się jadąc długą trasę samochodem. Lot może odbywać się dalej nawet jakby padły 2 silniki. Wszystko jest dokładnie sprawdzane przed startem, itp. itd. więc spokojnie. Podziwiaj chmurki albo oglądaj filmy i nie myśl za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaaaaaaa a
nie masz się czego bać :) Jeżeli samolot spadnie nawet do wody, to raczej ginie się od razu, więc utonąć nie da rady. A jeżeli samolot rozpadnie sie w powietrzu czy coś to też ginie sie od razu, bo ciśnienie i brak tlenu powodują momentalną śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrot Trolla 4
jak cos jebnie na takiej wysokosci to nie zapomnij szybko wejsc na kafeterie i sie pozegnac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki-nie okłamuj dziewczyny. :D:D:D Dobrze wiemy ,że samolot którym poleci napędzany jest na murzyńskie mięśnie. Jeden murzyn opadnie z sil i po niej:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 24
Jeśli tak bardzo się boisz, możesz pomodlić się przed lotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy Koks BMW
Byłem W USA 3 misciace tylko wyrzucili mnie za pijanstwo.Ameryka jest piękna ..pracowalem tam troche w New York-u alkohol lał sie strumieniami ..coś pieknego nie do opisaniA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy Koks BMW
JGJGJGJHGHGHFJF samolot leci jakies 12 godzin ...nie powiem ci dokladnie bo wiekszosc czasu pilem vodke az wkoncu zasnolem i stuardessa mnie obudzila.Ale niczego sie boj ..bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
trzymaj sie caly czas sufitu jak sie podloga urwie to tylko Ty zostaniesz i dolecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 24
Przesadzacie z tym nabijaniem się z czarnoskórych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×