Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teraznajwazniejszr

lubicie szpinak?

Polecane posty

Gość teraznajwazniejszr

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Mara Co tam u zwierzaków u weterynarza? Chyba to Ty, miałaś mieć jakiś staż, czy coś takiego? Chyba się nie mylę? Znowu się dziwnie wyginasz na zdjęciu. Co z Tobą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelmama
szpinak w połączeniu z jogurtem, jajkiem i fetą jest pycha :) do tego trochę czosnku i gałki muszkatałowej. tak przygotowany można wpakować do pierogów, naleśników czy lasagne, choć osobiście lubię z dodatkiem jajka sadzonego, młodych ziemniaków i kefiru, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkaaaa
ja nie czuje smaku szpinaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkaaaa
ale ostatnio zrobilam narzeczonemu kotlety z nadzieniem ze szpinaka, maselka zoltego sera i czosnku, te de volaye czy jakos tak i byly xudowne, takze w polaczeniu pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocyccek
ja uwielbiam szpinak z makaronem, czosnkiem i serem pleśniowym. Pychaaaaa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ostatnio w Ganeshu (taka indyjska restauracja, którą mam w Warszawie) jadłam baraninę w sosie szpinakowo-śmietanowym... I było to naprawdę ekstra, szpinaku pod taką postacią jeszcze nie jadłam, ale teraz będę nadrabiać zaległości;) Zwłaszcza sposób doprawienia i to połączenie z baraniną - coś zupełnie nowego, jak dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, ale nie umiem zrobić. Za to mój mąż robi nieziemskie dania ze szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ! Z serem Fetta w nalesniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onananana
Lubię. Ale z naleśnikiem, serem zapiekanym i pieczarkami oraz sosem czosnkowym :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię, szkoda, że jest tak bardzo niezdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe ilości fajnie od czasu do czasu posmakować, niestety jedzenie szpinaku bardzo szkodzi, a wartości odżywczych prawie nie ma. Dziecku już absolutnie nie powinno się podawać, osobom starszym również, a młodzi niech szamią na własne ryzyko..... do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze slysze ze szpinak szkodzi zawsze uwazalam go za bardzo zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
google nie gryzie, stron wiele, lektura do poczytania , szkodzi na nerki, stawy i wiele innych, wartości wielkich nie ma, ot tak samo jak szczaw i rabarbar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię :) Uwielbiam! Z makaronem (szpinak z cebulką, czosnkiem, serkiem topionym i troche smietanki), lubię nalesniki ze szpinakiem, lubie koktajle ze szpinakiem jako wypełniacz aby nie było pustych kalorii. Ale zalezy jak go sie przyzadzi - wszystko od tego zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pycha jest. Taki zblanszowany, doprawiony czosnkiem, z jajkiem i bułką tartą na maśle. Najlepszy do makaronu i gyrosa. Ja uwielbiam do wszystkiego, do pierogów, naleśników. Ma dużo żelaza i jest zdrowy poza tym. Kto tu pisał że szkodzi, co za bzdury. No chyba że ktoś będzie wpierniczał jak krowa kiszonkę, to tak to wszystko zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenwood
I'd like , please tetracycline 250 mg capsules 200 caps buy online xo Asked whether the incident could lead to the renewed grounding of Dreamliner jets, a spokesman for Britain's Civil Aviation Authority said decisions on the airworthiness of particular models of plane were made by the European Aviation Safety Agency (EASA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elroy
I want to make a withdrawal neurontin hard capsules Technically, it looks like such a program could really have been launched well before the PRISM debacle erupted in June, instead being framed as a service combating BYOD and other consumer tech products seeping onto corporate networks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buddy
What university do you go to? intagra 100 side effects Mighty was talking to Big Walter over the summer about the horse (Galiana) that won (Sunday, July 21) at Saratoga and paid $141.50. âHave you ever bet a horse that paid over $100 to win?â Mighty asked Big Walter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unlove
very best job safest place buy accutane online According to Thomson Reuters StarMine data, European utilitystocks trade on average at an estimated price-to-earnings (PE)ratio for next year of 11.8 - a cheaper valuation than acorresponding P/E ratio of 13 for the pan-European STOXX 600 index.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuart
This is the job description cost of generic accutane without insurance Anna Benson did a jaw-dropping topless Penthouse spread when Kris Benson was a budding star in Pittsburgh and shocked the locals there by revealing they once had sex in the stadium parking lot - while autograph-hungry fans waited just outside the tinted windows of their SUV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×