Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dzis zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszły mi 2 kreski, mam nadzieje ze prawidłowo interpretuje wynik, czy jest wiecej osób które miałyby poród na luty?. Zrobiłam sobie prezent na dzien mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie 2 lata temu również zobaczyłam 2 kreski na teście :D Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, mamusiu :D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sreprint nudzisz
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje, co by nie zapeszyc;] widze ze 24 stycznia rodziłas?:) ciekawe jak to u mnei bedzie zgodnie z interpretacja na necie wychodzi luty. Juz mam 4,5 letnego synka:) o nim dowiedziałam sie w swoje imieniny a dzisiejszy dzien jeszcze bardziej wyjatkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beybe, termin miałam na 3go lutego, ale miałam planowaną cc ze względu na ułożenie pośladkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
O jaaa, już jest topik lutowy, ale czas zleciał. Mój lutowy synek właśnie śpi i pomrukuje z łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dzidziusia...
ja jestem mamą z lutego tego roku:) ale te czas szybko leci:) gratulacje i powodzenia życze, bede zaglądac od czsu do czasu jesli moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkkkuu
gratuluję :) ja mam nadzieję, że będę mamą marcową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejne lutowe maluszki.... gratuluję i spokojnej ciąży życzę :) mama z lutego 2012 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny- mam nadzieje ze neibawem nwych mam przybedzie:)o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem czekająca;-)
Staramy się od stycznia-maj stwierdziłam,że oleję- za dużo nerwów ;-) termin miałam na wczoraj,ale owulka się przesunęła na 16/17 więc wszystko się rozwiąże niebawem. Piersi,które bola od owulki troche zelżały,wczoraj brzuch mnie bolał,ale wielkiej nadzieji nie mam bo działaliśmy w sumie tylko 16. Gratuluje i życzę spokojnych ciaż;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy najlepiej umowic sie na wizyte do dr? w kt tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
Ja poszłam 2 tygodnie po zrobieniu pierwszego testu, to był 7 tc, było widać zarodek i bijące serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze 30 czerwca wychodze za maz, teraz tyle przygotowan i dodatkowych obowiazkow oraz stresów, mam nadzieje ze tymsamym nie zaszkodze sobie i dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaOlafcia2010
Gratuluję!!! Ja 01.06.2010 dowiedziałam się, że zostanę mamą, ślub miałam zaplanowany na 26.06.2010 r. i chociaż walczyłam z mdłościami było rewelacyjnie. Dzisiaj Olaf szaleje a moje życie odmieniło się o 180 st na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wybielam zeby ( metoda nakładkowa u dentysty) czy to moze miec jakis szkodliwy wpływ? chciałam przed slubem pojsc z 2-3 razy do solarium - moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania***
Witam, to ja się też dołącze ;) Jestem przeszczęśliwa! Prawie dwa lata starań i 25 maja zobaczyłam w końcu upragnione dwie kreseczki:) Piękniej być nie mogło:)Płakaliśmy z mężem ze szczęścia:) beybe29 definitywnie masz dwie krechy:) więc gratuluję i Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mania:) fajnie ze juz jest wiecej osób:) szczegolnie po takim okresie staran, ja dzis sie umowilam na 1 wizyte u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania***
ja mam 1 wizytę 11 czerwca:) także jeszcze troszkę:) a który tydzień u Ciebie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim !! ja tez prawdopodobnie jestem w ciazy (po dwoch testach pozytywnych) i wychodzi wedlug kalkulacjii termin na 2 lutego 2013. U lekarza jeszcze nie bylam. Ide za tydzien ;) Gratuluje i pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania***
Hej Martituska81:) To super, rośnie nasza lutowa ekipa mamusiek;) Mi wychodzi termin w okolicach 1-3 luty :) wiec prawie identycznie:) Myśle że bedziemy mogły się wspierać:) Jest to moja pierwsza ciąża po niemal 2 letnich staraniach...w końcu! Piękne to jest:) Skąd jesteście dziewczyny? Ja ze Śląska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam taki sam temat hihi :D ale ktoś mnie uświadomił że luty 2013 już istnieje więc przychodzę :D dziś robiłam test i widnieją piękne dwie kreski więc termin mniej więcej mam na 7 lutego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dziewczyny;] u mnie 4 tydzien i 2 dzien:) Mania masz wizyte wczesniej niz ja:) bo ja 15 czerwca:), na którego dnia przypada Wam porod z samodzielnych obliczen? Martituska gratulacje;)) super zaciesnia nam sie poczatek lutego w sensie terminu u m nie roznie wychodzi w roznych kalendarzach od 1-04 lutego włacznie, zobacze jaki termin gin okresli;] Goska gratulacje Ja jestem z Zielonej Góry i to bedzie moje 2 dziecko Proponuje tabelkke Nick Termin ostatniej miesiączki Data porodu Miejscowość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !! Gratulacje mamusie !! Ja mieszkam w Uk. O wizytach u lekarza czy badaniach wiec sobie nie porozmawiam z Wami (tu jest zupelnie inaczej - malo ekscytujaco ze tak powiem), natomiast to jak czujemy sie z kazdym tygodniem jest bardzo ciekawe !! To rowniez moje pierwsze dzidzi bedzie ;) udalo sie po 3 cyklach staran wiec jestem w szoku i euforii jednoczesnie !! Pobolewa mnie brzuch i jestem zmeczona a co u Was ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leże z przeziębieniem, tak wczoraj nagle mnie złapało...kuruję się mlekiem z miodem i dziś już troszkę lepiej...też mnie brzuch lekko boli...ale to normalne podobno:) już bym chciała następny poniedziałek...usłyszeć jak bije serduszko naszego maleństwa... Martituska81 a w UK z tego co wiem to w 3 miesiącu ciąży dopiero jest wizyta tak? Chore to...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na granicy kuj-pom i warminsko-mazurskiego :D a czy długo... hmm... zaczęliśmy starania po ślubie a ślub był 21 kwietnia :D raz i już :D ale to nasze drugie dzidzi będzie :D pierwsze ma półtora roczku i też tak było... jedne puknięcie i ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie z tego co słyszałam inaczej to wyglada w UK. mnie tez brzuch bobolewa, byłam dzis na masazu - zasnełam sobie, tak sie zrelaksowałam. Od jakiegos czasu potrzebuje snu w dzien;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tym spaniem mam to samo...:) już przed zrobieniem testu spałam od 3 dni...wogóle nigdy mnie tak długo piersi nie bolały...od owulacji...aż do dziś...wiec to już był znak..:D Ile macie lat dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×