Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

macie jakis sposob na szybka nauke ???

Polecane posty

we wtorek mam poprawke :( musze opanowac te wsyztskie nazwy kosciolow i autorow szok :( tego jest pelno ... umiem, no ale jescze duzo zosyalo, musze wysztko powtorzyc , jest jakis sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała się czegoś
dowiedzieć na ten temat ... bo mam słaba pamięć i muszę sie nieźle namęczyć , żeby coś skomplikowanego przyswoić , nie jestem głupia ale na moim kierunku jest dużo typowego kucia :/ . Skręca mnie jak widzę , że niektórzy raz czy 2 przeczytają materiał i recytują słowo w słowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat...................
violus ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała się czegoś
-jestem pewna , że mózg szybciej przyswaja wiedzę z rana , wieczorem jest gorzej , 2x wolniej przyswajam wiedzę - brałam magnez , żelazo , jakieś tabletki na poprawę pamięci i koncentracji ale to nic nie dało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo ;/ echhh, ale tego to by sie raczej nikt nie nauczyl raz przeczytajac ... ;/ bo to sa nazwy trudne , zagraniczne i trzeba zaamietywac wzrokowo, wszyskie koscioly, obrazy itp.;/ blechhh ta juz lece po to gowno, nie dzieki nie zazywam takich uzywek ! 19, a czemu pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat...................
to jestes za mloda dla mnie i masz chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dlatego za 22 min uciekam i wstaje o swiecie i sie ucze , potem caly dzien, i moze pol nocy i znow swiet i caly dizne, i moze co zapamietam :( porobie etsty i moze mi sie uda, choc watpie, ale nic mi nie bedzie jak sprobuje , swiat tez mi sie nei zawali jak mi sie nie uda, moze jednak bede miec troskze szczescia, i troszke wiedzy by ja wykozystac i musze myslec przede wszytkim to tez pokabinuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała się czegoś
moja przyjaciółka , z którą mieszkam jest genialna :D dasz jej jakiś tekst do przeczytania tak 1-2x (na 100% nie miała z nim wcześniej styczności) i ona cytuje słowo w słowo po chwili !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejeu, a skad wiesz, ze go mam ? hehe dziwnie to zabrzmialo - "zamloda" :P no ale dobrze , skoro tak mowiesz tak musi byc :) i owszem mam chlopaka i go nie zamienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa takie tabetki "sesja",tylko bierz jedna, bo na serducho moze wiecej zle zadzialac, mialam po tym lepsza koncentracje moze lecytyna? cudownego srodka nie ma ja musialam ostatnio na sesje tez duzo glupkowatych rzeczy na pamiec wykuc, to dobrze mi szlo,jak od razu sie sprawdzalam piszac to w pamieci do skutku az sie naucze, bardzo dobra metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała się czegoś
zostaje Ci mocna kawa i siedzenie do pozna , może akurat trafi Ci się to czego zdążyłaś się nauczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za poznoe, no czy ja wiem ucze sie tego ladne pare tygodni ... co neico umiem, ale tego naparwde jest duzo ... no a waiadomo, ze im blizej tym bardziej sie denerwoje i w tedy dopiero zaczyna sie siadac dobitnie przy ksiazce :P jejeu chcialabym tak:( ale ja neistetey w teorji i nazwach nie ejstem najlepsza, wole praktyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat...................
heehheeh bo wiem wszystko za 1,5 miesiaca wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat...................
na jakim jestes kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała się czegoś
no kurde - tez stosuję metodę z tym notowaniem ;) czytam kilka razy jakiś fragment , próbuje powtórzyć w pamięci , a potem dla pewności notuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mama zmaiaru zostalo mi 15 min, i iede spac , wstaje o swiecie, by lepiej myslec i kuje :) moze bede miala dobry humor i jasny umysl to mi szybko wejdzie :) czasem tak mama , gdy czegos chce i przyjemnie mi sie uczy to zapamietuje , postaram sie by bylo tak tym razem , podejde do tego spokojnie :) bez nerwow, potraktuje to jak dobra zabawe :)pobawie sie nauka:) i bede myslecpozytywnie, walne rano kawe, albo lykne plusza one mnei pobudzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej tez isc do jakiejs biblioteki,gdzie nic cie nie rozprasza, bo kilka tygodni sie uczyc mozna roznie interpretowac; ) kiedys tez mowilam caly tydzien ze sie uczylam,a guzik prawda,wiecej czasu traci sie na bzdury,teraz juz chodze do biblioteki, lepiej wplywa na koncentracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat...................
odpowiedz mi na pytanie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak , ale w neidziel nie znajde czynnej biblioteki:P zamkne ie w iblu :P jak kiedys :P hehehe za dwnych czasow zamykalam sie w lazience bo wsyztsko mnei rozpraszalo a tam mialam spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat...................
tak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała się czegoś
violus :D ja również swego czasu spędzałam sporo czasu w kiblu! :classic_cool: to miejsce sprzyja skupieniu i koncentracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ci powiem, ze ja dopiero zaczne studia, jesli zdam ta historie sztuki :( , ktorej nie mialam w szkole i sama sobie ja wymyslilam, poniewaz jest mi potrezba na studia :( i mi sie nie udalo :( mam poprawke:( jest mizle i glupio!!!;/ pragne isc na ASP , lub zostac w swoim miescie , na uniwersytecie i isc na podobnykierunek , kory rowniez jest artystyczny, praktycznie rozni sie tylko nazwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy niby czemu to, ze w moich zdaniach sa poprzekrecane litery ? wiesz pisze bardzo szybko, z reszta jak jestem tu to nie zwarac uwagi na to jak skladam zdania, nie ejstem w szkole ... nikt mi stopni nie stawia ... ;] a tu siedze przewaznie wieczorami, a przed egzaminem na kafe wogole nei siedzilam, nawet neiw em czy profil mialam, chyba nie zalozylam neidawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , no to by bylo na tyle, dzieki za wypowiedzi,i podtrzymanie na duchu , przez niektorych ;] nie oceniajcie zbyt pochopnie ludzi,s zczegolnie tutaj ;] dobranoc, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×