Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WysokaPanna

Mam 173 cm wzrostu i to mój największy kompleks. ;c

Polecane posty

Gość WysokaPanna

Jestem wysoką dziewczyną, wiem, że jest wiele takich, a nawet wyższych, ale wstydzę się mojego wzrostu. Wielu kolegów mojego chłopaka jest ode mnie niższych, dlatego głupio się przy nich czuję. Czy mężczyzną podobają się takie wysokie kobiety czy raczej im przeszkadza taki wzrost? I jak się uporać z takimi kompleksami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam wreszcie prawdę
jeżeli jesteś ładna z twarzy, szczupła to jaki masz problem?? jeżeli miałabyś powyżej 180 to wtedy mogłoby Ci mocno przeszkadzać w życiu, ale sporo kobiet ma taki wzrost jak ty i nie jesteś odmieńcem, po prostu pogódź się z tym. Albo zacznij sie kulić aż garb Ci wyrośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze u kobiety - wygląd, kobiece ciało, charakter, inteligencja. U faceta - wygląd pieniądze kutas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaPanna
ale czy mężczyzn nie odstrasza taki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktos ci zwraca uwage na twoj wzrost, robi zarty? ja jestem wysoka i zauwazyalm ze to wlasnie kurd*ple staraja sie mnie utwierdzic w przekonaniu, ze to oni sa normalnego wzrostu, a ja jestem gigantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niskich napewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jesteś wysoka, ale taki wzrost jest jeszcze do przeżycia. A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam wreszcie prawdę
twój target to na pewno faceci powyżej 180- a dużo jest takich. chociaż są i związki gdzie kobieta jest wyższa od faceta, ale co by nie powiedzieć raczej mało jest takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaPanna
W sumie to nikt ze mnie nie żartuje, ale jednak przy niższych facetach czuję się głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam 177 to co mam powiedzieć? Ja to mam przesrane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaPanna
17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dokladnie tyle samo i niezbyt wiem jak mozna miec kompleks z TEGO powodu.Mam natomiast bratowa o 20cm nizsza dla ktorej okazala sie problemem wycieczka w gory.Bo trzeba zejsc na swoj poziom,bez obcasow,w wysokim towarzystwie .-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już nie urośniesz. Średni wzrost faceta to chyba ok 180 także większość jest wyższa. Jak jesteś do tego szczupła to na pewno jesteś atrakcyjna i nie powinnaś mieć kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysokaPanna
Ja właśnie zazdroszczę Twojej bratowej wzrostu ;c Przynajmniej w szpilkach nie wygląda jak żyrafa ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjbghngfg
w/g mnie mezczyznOM mozesz sie podobac a mezczyznĄ to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady przeciętny
wzrost faceta to 175 na pewno nie 180 :D przecież sporo jest facetów o wzroście niewiele ponad 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wydaje mi sie że tak 178 ale zaokrągliłem :P a też jest dużo takich po 188-190.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niscy faceci to makabra
mój stary ma jakieś 169 i jest zakompleksionym małym fiutkiem, który musi co chwile sie dowartościowywać, zresztą często widzę małych facetów niepewnych siebie. ciesz sie że jesteś wysoka przynajmniej te małe zakompleksione typy na starcie nie będą do Ciebie zarywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i uwierzyć nie mogę jakie macie kłopoty.Co mają mówić modelki.Ja jestem niska 160 ,i zazdroszczę dziewczynom ,że nie muszą nosić wysokich obcasów.Tylko co Wam powiem ,że zawsze miałam powodzenie u wysokich.Niska chciała by być wysoka i na odwrót. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 163 i też
wolałabym być wyższa, głupio że prawie wszyscy wokół są wyżsi, a przy wysokim facecie czuje sie jak karzeł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol z Mielna
ja mam 173 cm pałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt coś w tym jest
że niscy faceci to jakieś zakompleksione osobniki. albo cholerycy z ego z kosmosu albo melancholicy ze skłonnością do zamulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój stary jest niski ,na ulicy ogląda się za wysokimi , gdyby był wysoki to niezły byłby Casanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes tez jakas najwyzsza, nie przesadzaj :) ja mialam kolezanke w liceum, ktora miala cos wiecej jak 1,80 i na dodatek nosila buty z takim lekkim obcasem :O no ale widocznie dobrze sie czula w swojej skorze wiec nikt sie z niej nie wysmiewal bo bylo widac, ze jest pewna siebie a nie jakas zakompleksiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dziewczyny ,które są wyższe i jeszcze noszą wysokie obcasy.Długa noga to długa jest na co popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak ma młody koło 180 a nie 175 ale ja chyba pojadę do Holandii bo tam mają koło 184 a nie wiem czy wiecie zworst można obniżyć wykonując zabieg kręgosłupa może są jeszcze inne sposoby wiem to z programu galileo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, że masz173 cm, a nie 150cm, to dopiero jest jakiś krasnal. Wszystkie modelki mają teraz powyżej 176 cm i nie słyszałam aby miały z tego powodu kompleksy. Moi koledzy mówią, że wysoka dziewczyna nobilituje chłopaka , nawet jeżeli on nie jest zbyt wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczą ci wzrostu te niskie i nawet do tego często się nie przyznają. Chciałabym mieć twój wzrost. Za wysoka dziewczyną oglądają się wszyscy i naprawdę często jej zazdroszczą. Śmiało możesz nosić buty na obcasach. Chodź wyprostowana i dumna z tego, że nie jesteś kurduplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie , mozesz wybierac w wysokich, niscy nie sa jacys brzydcy, ale musza sie dowartosciowac i sa czesto chamscy i zakompleksieni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×