Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężatka z 3 letnim stażem

Mam męza, ale lubię spać osobno

Polecane posty

Gość mężatka z 3 letnim stażem

I nie dlatego,ze chrapie czy pierdzi. On śpi spokojnie. Po prostu lubię komfort spania samemu i nie zamierzam z niego rezygnowac nawet w malżenstwie. Mowi,ze sie to pocztek konca zwiazku, gdy spi sie osobno. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że taka postawa nie jest powszechna, ale...badania wykazały, że osoby śpiące osobno nie są o tyle inteligentniejsze (choć to częściej Ci z większym ilorazem inteligencji nie lubią się dzielić łożem) co po prostu poprawia to sprawność umysłową. Nie pamiętam dlaczego tak się dzieje, ale coś w tym jest bo kiedyś zwracałam na to uwagę, ale może to tylko placebo (chociaż grunt, że działa) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys czytalam
że wraz ze stażen zwiazku zmieniaja sie upodobania...najpierw śpi sie razem, potem też razem ale zamienia sie łóżko na wikeksze. potem są to oddziele łózka w jednej sypialni a na koncu oddzielne łózka w dwóch różnych pomieszczeniach.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice śpią osobno już bardzo bardzo długo. Mój ojciec nie dość że chrapie to jeszcze jak spał z mamą to ściągał z niej kołdrę i zabierał poduszkę =_= śpiąc oczywiście. Jakoś się jeszcze nie rozstali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Lady_F też śpisz osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru sru sru
E tam, ja też lubię sama spać - całe łóżko moje. Nie widzę tu początku końca. Albo chociaż osobna kołdra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja żona powiedziała
że sama o ona się naspała jak była panienką, a teraz musi czuć stojącego kutasa koło uda, gotowego do akcji, bo jest kobietą gorącą , a nie zimną suką jak wy, a po ruchanku wtulić się w ramiona i usnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×