Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pytanie. Co sie stalo z ROR?

Polecane posty

Gość gość

Dawno tu nie zagladalam. Kiedys zawsze wszedzie bylo jej tu pelno. A teraz cisza. Wykopaliscie ja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamienila sie w azjatycka pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaka Azjatycka pania, kretynko? Przeciez to dwie rozne osoby, pisalam z obiema, widac roznice. ROR jest p*****lnieta, Azjatycka jak dla mnie jest ok. ROR siedzi cale dnie na uczuciowym. Dzisiaj mnie w****ila na watku o muzulmanach. Szmata. Inni jej mowia o zamordowanym zolnierzu w Anglii a ona na to, ze co ja to obchodzi? I ze dzieci w Syrii sa codziennie zabijane... to muzulmanka jest bez dwoch zdan, w dodatku kaleczy jezyk polski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
w sumie ma racje z tymi dziecmi. Mnie ani grzeje ani ziebi. Nie dzialq na mnie ta jej ironia i sarkazm. Ale niektorych potrafi wkurzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi jest rowniez zal dzieci w Afganistanie czy Syrii, ale topik byl akurat o zolnierzu z Londynu. A ta wyskoczyla ni z gruszki z pietruszki piszac o dzieciach z Syrii, jeszcze przy tym, ze to co czuje rodzina zolnierza ja nie onteresuje. Jak normalny czlek moze cos takiego napisac? W dodatku napisala slowo "mozna" przez RZ i ktos jej zwrocil uwage (nie ja tym razem :D) to napisala, ze jezyk polski jest dla niej jezykiem nieprzydatnym. To po chu siedzi na polskim forum? Chora na leb baba. W sumie Aska i Kaska mi najbardziej na nerwy dzialaja, ale do nich dorzuce jeszcze ror i juz trojca zamknieta. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] LaLiLLa kretynek to szukaj u siebie w najblizszej rodzinie, chamska dziwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kretynek to szukaj u siebie w najblizszej rodzinie, chamska dziwko." Dziwka cie urodzila, zapominajac o skrobance, knurze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie tez powinno sie nie tolerowac,wedle twojego madrego zdania w stopce :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ror się wrorował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc-inna A ktos cie prosil o opinie na moj temat? Jak ci sie moja stopka lub posty nie podobaja to turlaj beret ode mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtam :D czy musi mnie ktos pytac zeby wyrazic swoje zdanie :P chyba nie wiec wypad dziecinko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw naucz sie poprawnie pisac po polsku. Wtedy moze zostaniesz zauwazona - gremlinie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisać po polsku? język polski znam dobrze a zwrotu" turlaj beret" w żadnym słowniku nie widziałam:D przyganiał kocioł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedle powiedzenia-Nigdy nie rozmawiaj z idiota,bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem..pozegnam sie z Twoja idiotyczna osobka :P ps. zanim zaczniesz wytykac czyjesz bledy,popatrz na siebie :D i przeanalizuj co napisalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze na siebie, czytam , analizuje i nie widze ZADNEGO bledu. Moze dlatego cie to tak boli, prosiaku? ;) Natomiast u ciebie widze : - rozpoczynanie zdania mala litera - slaba interpunkcja/ pomijanie przecinkow w waznych miejscach, przez co tekst staje sie niezrozumialy - jesli juz zdarza sie przecinki, to nastepuje brak spacji po znakach interpunkcyjnych No, to teraz masz czas na nauke i do nastepnej konfrontacji ze mna, pajacu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D prosiaczku :D pechunio. bedziesz musiala sobie patrzec jak pisze i meczyc swoje slepia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, czyzby to byla ROR z ukrycia? Az tak cie boli, ze nazwala cie idiotka? No coz... zycie jest brutalne. Cwicz dalej pisownie, jelopie, cwicz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdaje sie, ze mialas sie juz ze mna zegnac? Cos jednak nie mozesz, nie? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WTF? nowa madrala widze sie pojawila :D:D a jaka pyskata i to zeby na jednym temacie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w*********j w podskokach i przestan mnie sledzic po topikach psychopatko :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu ee pow******m cie jeszcze , dawaj pokaz ja sie zloscisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie smieszysz. Ja tu z lampka wina ubaw mam z psychopatki 🖐️ I jakie to widoczne, ze zmienilas nick... ojojoj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z lampką wina? - kolejna pijaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pic nie musze zeby sie dobrze bawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Jestem pijaczka, bo siedze z lampka wina! Hej ho 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciera pijana cie robila, jak starala sie nauczyc ortografii. Niestety, nie powiodlo sie i glupota przeszla na coreczke. Sorki "cureczke" :D Jestem po jednej lampce wina, a pisze poprawnie, w przeciwienstwie do tej bez szkoly :D 🖐️ Idz spac kobieto. Zmywak rano czeka. Tylko zapodaj sobie bang slownikiem ortograficznym. Tak 3 razy po lbie. Za mamusie, za tatusia i za siebie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabolala prawda :D:D Idz przepij jeszcze bo ci slina cieknie ze zlosci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Jestem po jednej lampce wina, a pisze poprawnie, w przeciwienstwie do tej bez szkoly smiech.giflapka.gif Idz spac kobieto. Zmywak rano czeka."" XXXXXXXXXXXX ALE JĄ RUSZYŁO! alkoholik zawsze się wścieka jak mu pijaństwo wypomnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×