Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gula......

mama 35 lat

Polecane posty

Gość gula......

Witam jestem mamą która spodziewa się trzeciego dziecka i może to śmieszne ale jestem strasznie zdenerwowana a zarazem szczęśliwa.Mam już dzieci w wieku 13 i 10 lat i nie wiem czy sobie poradzę z taką kruszynką.Byłam na USG ale maleństwo odwróciło się pupą i nie wiem jakiej jest płci :) Mam pytanie kiedy lekarz może powiedzieć płeć dziecka w którym tygodniu.I może są mamy które chcą wysłuchać i pogadać bądź doradzić" młodej mamie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja ci zazdroszcze , mam dwie corki 17 i 11 lat i chcialbym synka bardzo, moge zapytac jak namowilas meza na trzecie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Ja też mam dwie córki i przyznam po cichu że bardzo chciałabym żeby to był synek :) A co do namawiania ha ha to śmieszne ale nic nie zrobiłam "wypadek "przy pracy.Kiedy się zorientowałam że mogę być w ciąży mąż skomentował to jednym zdaniem " kochanie przecież zawsze chciałaś mieć synka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleleumppolelum
witaj! Ja mam 39 lat i 3 dzieci dwie córki 15 i 9lat oraz synka 15 mscy! Głowa do góry wszystko będzie ok!! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
A najlepsze jest to, że zrobiliśmy synka w ten sposób, że mąż walił mnie w dupkę;) Jak to możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce taki przypadek :) jestem na forum o planowaniu plci dziecka wiec przygotowuje sie do synka:) nawet nie wiedzialam ze mozna dopomoc naturze, mierze tem i itd ja tez mam 35 lat:)fajny wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Nie wiem kto podszywa się pod mój pseudonim i pisze "A najlepsze jest to, że zrobiliśmy synka w ten sposób, że mąż walił mnie w dupkę Jak to możliwe " to mało zabawne . Fajnie się bawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mr. label jest malutki a
gratulacje! moja mama urodziła swoje pierwsze jak miała tyle lat co ty w tej chwili! a jeszcze później drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
gonia 35 to prawda fajny wiek mamy .A co do głupich tekstów co ktoś dopisuje to przepraszam .Ciesze się że są jeszcze normalne osoby gdzie można pogadać:) Wracając do tematu jestem w 16 tyg ciąży i przyznam ze panikara ze mnie niż parę lat wstecz.Czytałam na forum że już niby już powinno się czuć ruchy a ja nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
pleleumppolelum jak fajnie że tobie się udało masz wszystko o czym może marzyć każda kobieta czyli córeczki i synka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy w naszym wieku juz tak maja :)ja bardzo chcilabym jeszcze miec synka ale jakos moj malzon nie chce slyszec, wolalabym wpadke bylo by bez problemu, ale na synka to trzeba celowac w sama owulke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Głowa w chmurach nie wiem jak to zrobić kiedy wpisuje się w moje konto piszą że hasło ma błąd. Rzadko wchodziłam na forum jedynie jako gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA SPACERÓWKA
u mnie w 17 tyg było rewelacyjnie widać że chłopiec bedzie, wcześniej o córci na porodówce się dowiedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratki ech
gula... gratuluje:) a moze sie synek uda, ja mam synka 2.5 leteniego, kochany, mam 27 lat bardzo chcialabym miec wiecej dzieci ale poki co maz nie , ale moze zadziala przypadek lub "wypadek" przy pracy:):) super ze masz juz odchowana dwojke, na pewno cie pomoga takie panny juz, powodzonka, i spokojna glowa tego sie nie zapomina, mam na mysli opieke nad malenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratki ech
acha usg pokazalo co bedzie tak ok 24 tygodnia ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
gonia 35 niby tak piszą ale co ma być to będzie :) Piszą na forum mamy że od samego poczęcia czują co noszą w brzuchu a ja nic.Jak byłam w ciąży z dziewczynkami to tez nie czułam że noszę córeczkę.Chyba jestem jakaś inna ha ha:)Powiem tobie że młodsza córka strasznie się cieszy że będzie miała rodzeństwo bardzo chce aby był brat jakby to było takie proste ha ha.,natomiast starsza mniej jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Moja młodsza córka co chwile patrzy co mama tam stuka z kim pisze bo to raczej rzadkość że tak siedzę przy komput. i klikam .Ale przyznaje ze zaczyna mi się to podobać. Tym bardziej że jest tyle fajnych kobiet co chcą pisać. gratki ech jesteś jeszcze młoda a mąż zmięknie jak synek podrośnie i będzie chciał jeszcze jedno. Ja widzę jak mój mąż szaleje za młodszą i wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekalam 10 lat
głowa do gory!! ja w wieku 39 lat urodzilam 2gą coreczkę i jestem w niej zakochana do szalenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wspomnialam mojej starszej corce ze chcialabym synka to odpowiedziala , ze sie wyprowadzi, ale dorastajace dziewczyny tak reaguja :)caly czas rozmyslam nad tym jak to zrobic , aby zajsc w ciaze :) a Ty mama 35lat pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratki ech
gula, no maz szaleje za synkiem, kocha go nad zycie. i doslownie mieknie przy nim jak jakies kluchy, ale powiedzial ze na razie tyle, zobaczymy, pewnie mu sie odmieni, ja np bylam jedynaczka i chce miec conjamniej dwojke , czuje sie teraz w doroslym zyciu samotna, mam tylko mame z najblizesz rodziny, no nie liczac mojej rodziny tzn maz i syn, co do twoich corek, starsza pewnie inaczej na to patrzy, mlodsza sie cieszy, a starsza mysli ze to "obciach" pewnie, itp, ale przejdzie jej jak zobaczy malenstwo, moja ciocia miala 40pare lat jak urodzila corke , reszta dzieci juz dawno wyfrunela z gniazdka, ma swoje rodziny, a ona z wujkiem maja w domu fajna 15 latke, inaczej, jak mowia, czuli by sie juz zgredami hehe a 35 hoho, niektore co dopiero maja 1 wsze dziecko , a ty jestes w swietnej sytuacji, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Ha ha gonia 35 rozbawiłaś mnie ponieważ te same słowa powiedziała moja starsza córka:) .Od poniedziałku jestem na zwolnieniu ponieważ lekarz stwierdzi że ciągła praca przy komputerze nie jest wskazana poza tym ciągłe wymioty itp.Przyznam że trochę mi nudno w domu mimo obowiązków wiecie o czym mówię gotowanie ,sprzątanie itp. w pracy zawsze było pełno śmiechu i rzadko chodziłam na zwolnienia.Przyznam że podziwiam kobiety które lubią lub chcą siedzieć w domu.Ja tam lubię pracować ale dzidzia jest ważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Dzięki za wszystkie odpowiedzi dziś już koniec pisania ...do zobaczenie jutro :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula......
Witam ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja też mam 35 lat. I dwóch synów - 10-letniego i 4-miesięcznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaL
plec mozna juz widziec ok 16 tyg ale bezpieczne jest ok 20 tredy mozna powiedzec na 100%. Ja mam 30 lat i jestem w ciazy z moim pierwszym dzieckiem 17 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama35
gratulacje ja tez mam synka to moje1 dziecko ma 8 mies jest cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula witam, też jestem mamą trójeczki,z naszą najmłodszą też zaliczyliśmy wpadkę (najsłodszą pod słońcem), dzisiaj nie wyobrażamy sobie że mogłoby jej nie być. Ja będąc w trzeciej ciąży miałam córkę i syna więc tak naprawdę płeć była mi zupełnie obojętna, widzę też że starsze dzieci mamy w podobnym wieku :p. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×