Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulciaa

mascara - efekt sztucznych rzęs

Polecane posty

Dziewczyny wpisujcie swoje typu, jaki tusz Waszym zdaniem jest najlepszy w imitacji tzw. efektu "sztucznych rzęs" ? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia, w swoim życiu wyprobowałam już różne kosmetyki, począwszy od tych droższych (YSL, Dior) skończywszy na tańszych (np. Maybelline). Ostatnio używam tuszu marki Eveline taki w złotym opakowaniu. Fajny, bo dosyć tani, tylko że po 2 miesiącach używania już się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ograniczam się do henny raz na jakiś czas, strasznie nie lubię tuszu :/ poza tym chyba zbyt często trę oczy paluchami, wyglądałabym paskudnie z rozmazanym tuszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zawsze stawiałam na drogie kosmetyki, a raz zaryzykowałam i kupiłam fioletowy tusz "Pump up booster" z miss sporty (rossmann, 14zł) z ogromną szczoteczką i od tej pory używam tylko jego. Niestety często trzeba wymieniać, bo zasycha, albo szybko się kończy. A może jest tak fajny, że nie mam kontroli nad malowaniem :) Nie wiem, ale moim zdaniem płacić 60zł za tusz, to już głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję coś :)
air max Astora. Tylko, że z tuszami to jest tak, że każdej będzie słuzył inny, więc trzeba testować na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu kupiłam soie Divadermę. To takie kłaczki w buteleczce, które aplikuje się na świeżo pomalowane rzęsy. Fajny efekt, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi :) Lady Chatterley o tej Divadermie to nie słyszałam, gdzie takie coś można kupić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na amazonie albo ebayu, już nie pamiętam. W sklepach tego nie ma. Trzeba dojść do pewnej wprawy, ale efekty są super. Tylko tusz nie może być zbyt gęsty (stary), bo wtedy brzydko się sklejają i ciężko o dobry efekt. Jeśli masz możliwość-wypróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×