Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miła synowa

Matka mojego chłopaka jest drazniaca, ma glupie teksty do mnie. jak jest u Was??

Polecane posty

Gość miła synowa

Matka mojego chlopaka jest wkurzająca. działa mi na nerwy! siedzi całe dnie sama w domu, jest chora, wiec nie pracuje. moj chlopak jest jedynakiem, jego ojciec pracuje za granicą. nigdy go nie ma. Jego matka, ma głupie teksty w stosunku do mnie. na zime mialam kilka plaszczykow i chodzilam na zmiane. kiedys gdy rozmawialismy o pracy mowie zeby moj chlopak wybral cos innego bo w tej malo płaca a ona " no tak bo kami musi miec kilka plaszczykow na zime" :o albo robilam sobie herbate a ona do mnie " czemu pijesz taka mocną ?" :o od tamtej pory nie pojawialam sie u nich.ale ostatnio wpadlam na chwile. mowilam ze chora jestem, bylam u lekarza. chlopak wspomnial cos ze na uczelni ma duzo wolnego. a ja mowie ze ja nie mam ale nie ide na wyklad w poniedzialek. a ona do mnie " Ty to wagarujesz" a ja powiedzialam " chora jestem to wagaruje' :/ wkurza mnie ta kobieta mam do niej niechec. ogolnie jego rodzice sa malo inteligentni ale jego matka mnie bardzo drazni, nie wyobrazam sobie takiej tesciowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co poradzić...czy twój chłopak słyszał jak się jego mama do ciebie zwraca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale mowi ze nie znam sie na zartach. ze to ze strony jego mamy sposob na zarty. ze nie chce zle :o poza tym mowi ze jego rodzice sa mniej inteligentni od moich i zebym byla wyrozumiala ale ile mozna, za kazdym razem jest taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
poszukaj topików o wstrętnych teściowych, a dojdziesz do wniosku że twoja potencjalna to pikuś ;) moja potencjalna jojczy mi żebym unieważniała ślub kościelny (jestem rozwódką), żebym z jej synkiem ateistą (ja też się już bardzo od kościoła odsunęłam) mogła kościelny wziąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze matka chłopaka jest po prostu zazdrosna i nie dopuszcza myśli, ze on może mieć kobietę swojego życia tym bardziej, ze jest jedynakiem i wie że dla niego żona będzie najważniejsza....może nie widzi w Tobie przyszłej synowej i daje ci w ten sposób znak byś go zostawiła....niestety lecz tak się też zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×