Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzastina67

matko ja slepnę...

Polecane posty

Gość dzastina67

Mam 24 lata jestem krótkowidzem i chyba wkrotce olepnę mam -3.25 :((( chyba się zalamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka ona 23
to lepiej zjazd z kompa, nie siedz tyle na kafeterii bo to napewno ci nie pomaga tylko szkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata1225
ja mam -7.5 i 21lat i jakoś żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam taka wada
nie przesadzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala masz wade
ja miala -8,5 i -10 - ja dopiero bylam slepa , na szczescie rok temu poddalam sie operacji i mam super wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malą masz wade
gdzie poddalaś sie operacji ?? jak poprawil Ci sie wzrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala masz wade
operacje laserowa robilam w Łodzi przy ul. Milionowej . widze bardzo dobrze , operacja metoda lasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszisz wybrac sie do porzadne
kliniki, ale warunkiem na operacje, a raczej jednym z kilku jest ustablizowana wada wzroku przez conejmniej rok!!! czyl jesli teraz Ci sie pogarsza wciaz musisz jeszcze troche wstrzymac sie z ta operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam -7 i -7.5, lat 29. operacja nie ma sie co podniecac bo kosztuje sporo i nie na wszystkich dziala. przede wzsystkim wykonuje sie ja wtedy kiedy wada wzroku zatrzymuje sie na jakims poziomie i sie nie poglebia. po drugie, sukces operacji zalezy od grubosci oka, poniewaz przy operacji usuwa sie tak jakby powloki na oku - jesli ktos ma gruba warstwe to mozna sporo tych warst usunac i zredukowac wade do zera. jednak w moim przypadku, operacja zredykowalaby mi wade o polowe, wiec sie nie oplaca. z tym -3 to juz dziewczyno nie przesadzaj i nie wpedzaj w depresje ludzi z duza wada wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×