Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgnesMa

Matura a później???

Polecane posty

Gość AgnesMa

Waszym zdaniem po maturze warto pójść na studia czy lepiej rozglądać się za pracą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej polaczyc jedno z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci studia i tak skończysz w mcdonaldzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! AgnesMa każdy musi zdecydować sam, co będzie dla niego najlepsze. Wybór samych studiów czy studiów połączonych z pracą zarobkową warto dobrze przemyśleć. Tak więc jak wybrać, aby potem nie żałować? Warto np. wykonać test predyspozycji zawodowych, który jest dostępny na stronie kierunekrozwoju.pl. Co taki test daje? Dzięki testowi predyspozycji zawodowych można otrzymać cenne wskazówki, które pomogą w wyborze dalszego kierunku kształcenia czy przyszłego zawodu. Sam test składa się z dwóch części: testu zainteresowań i preferencji, który zawiera 12 pytań oraz testu osobowości, który zawiera 20 pytań. Zapraszam zatem do jego wypełnienia - test jest zupełnie darmowy. Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz pracować to poszukaj uczelni, która nie robi z tym problemów. Na WSB chociażby chwalą się, że wspierają takie osoby i stawiają na praktyczna naukę zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw musisz zastanowic się co chcesz robic w zyciu. Ja zdecydowałam ze chce zostac dietetykiem a do tej pracy niestety niezbędne są studia. Obecnie studiuje ten kierunek na http://www.medyk.edu.pl/ i dodatkowo dorabiam. Bez problemu daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie! Mi wybor kierunku studiow zajal troche czasu i raz niestety zmienialam ale obecnie studiuje na Wydziale Farmaceutycznym na http://www.cm.umk.pl/ i wiem ze farmacja to jest to co chce robic w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a staż i praktyki też WSB organizuje dla swoich słuchaczy wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel Wyższej Szkoły Bankowej zapraszam serdecznie właśnie do Nas. Szczegóły naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl. Co do praktyk to jako Uczelnia Biznesu stawiamy właśnie na nią. Programy nauczania konsultowane są z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić realia gospodarcze. Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk, a uczelniane Biuro Karier organizuje dodatkowe szkolenia i warsztaty - szczegóły tu http://www.wsb.pl/kandydaci/biuro-karier Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzanka16
Jak wygląda płatność za studia na WSB? można w ratach za pierwszy semestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanka16 płatności za studia na naszych uczelniach można dokonać jednorazowo z góry oraz w 2,10 i 12 ratach. Wybierając raty roczne lub semestralne zapłacisz mniej za studia, natomiast wybór rat miesięcznych pozwala na równomierne rozłożenie opłat na cały rok, co jest dużo mniejszym obciążeniem finansowym. W razie kolejnych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam pytanie co do poprawek ile kosztuje egzamin poprawkowy na WSB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy poprawkowe są bezpłatne - więcej znajdziesz w regulaminie naszych uczelni. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek6
matura a później studia to tak powinno wyglądać, ja wybrałem WSB w Gdańsku. Zawsze chciałem tam mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Rekrutacja na studia I stopnia na uczelniach WSB nadal trwa, tak więc zachęcam do aplikacji na studia właśnie do naszych oddziałów. Wspomnę, że nasza promocja zniżkowa została przedłużona aż do 15 lipca. Tak więc można nadal zyskać darmowe wpisowe i czesne już od 195zł miesięcznie na pierwszym roku studiów. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że warto studiować i jednocześnie dorywczo pracować wtedy masz i zawód i doświadczenie, mi udało się to pogodzić w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie, studiuję dziennie a po zajęciach dorabiam jako korepetytor i tłumacz. Fajna jest również opcja z kierunkiem angielski biznesowy, bo jest w trybie wieczorowym więc możesz pracować i do tego mieć wolny weekend-tutaj masz info http://lingwistyka.edu.pl/studia-wieczorowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetano
Połączenie obu rzeczy będzie najlepszym rozwiązaniem przy okazji studiowania zdobywamy niezbędne doświadczenie, jak się postara to idzie to połączyć, mi się udało jak studiowałem informatykę na WSB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla nas tegorocznych maturzystów taka promocja cenowa na WSB to dużo a czy ktoś z was chodził tam jakie są wasze odczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianJ
Moim zdaniem to już nawet nie chodzi o znalezienie pracy tylko sama satysfakcja że takie studia się ukończyło, dla samego siebie. Mam tylko licencjat ale to i tak dużo, kończyłem na WSB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matura, a potem studia – najlepiej zaocznie żeby nabrać doświdczenia. Ja tak zrobiłem i nie żałuje, studiuję 3 rok informatkę w Gdańsku weekendami tak jak napisałem, a w dzień pracuje w firmie zajmującej się projektowaniem stron internetowych. WSB polecam – nikt jeszcze nigdy nie tobił mi problemów i łatwo to łącze z pracą :D ba ! jako że mamy młodą kadre wykładowców często oni pomagają mi rozwiązywać problemy z pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosaOa
To masz dużo szczęścia naprawdę bo niektórzy utrudniają to nie chcą zwolnić itp, a takie połączenie jest najlepsze studia + praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież to dobry sposób aby pracować i zdobywać doświadczenie a do tego słyszałam że na WSB aż 85 % studentów to osoby pracujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaB
Studia i praca jak najbardziej Wsb też spoko, dosyć ciężko to pogodzić ale przyszłościowo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oplik
Może i ciężko ale nie ma to jak zdobyte doświadczenie, studiowałem informatykę na wsb, zlecenia na jakąś dodatkową pracę zawsze się znalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się na licencjacie w WSB nad kierunkiem informatyka zaciekawiła mnie ta oferta biura karier na tych studiach czy ktoś korzystał z tego na czym to dokładniej polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do kontaktu z Biurami Karier i doradcami zawodowymi Wyższych Szkół Bankowych, którzy określą predyspozycje i podpowiedzą wybór właściwej ścieżki kariery. Zapraszam na stronę http://www.wsb.pl/kandydaci/biuro-karier po więcej szczegółów. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Chciałam przekazać informację na temat naszej promocji. Do 19 września została ona przedłużona. Tak więc nadal można zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika166
O to dobrze, a do kiedy można składać w ogóle papiery na Waszą uczelnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×