Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż w trakcie kłotni wypomniał mi że nie jest ojcem naszego syna

Polecane posty

Gość gość

Wypomniał mi to...jak byście się zachowały? Awantura była przy jego matce która to usłyszawszy popatrzyła sie na mnie z taką potworną pogardą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, przecież to jest w tej sprawie najważniejsze. Mamy się domyślać, jak sytuacja wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja wyglada tak że niestety ale nie jest ojcem naszego pierwszego syna. Mam 2 dzieci - dwóch synów, i teraz jestem w 3 ciąży. Po ślubie zaszłam w ciąże, ale mąż uznał że to dziecko będzie jego mimo iż miał badania, a terasz jestem w ciąży. I powiedział i to tylko dlatego że spotkałam się ze ojcem mojego drugiego dziecka. Jego matka nie wiedziała o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pusciłaś się z innym facetem, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zdradziłaś meza tak ? co z ojcem tego pierwszego dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto jest ojcem drugiego syna? Jedno z kochankiem a drugie czyje? A 3 jest dzieckiem męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co? Z tego co zrozumiałam to po ślubie z mężem urodzilas 2 synów i ten mlodszy nie jest męża,czyli majac jedno dziecko,puscilas sie z innym i z nim masz drugiego syna? Jezeli jest tak jak napisalam,to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka napisała że nie jest ojcem pierwszego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, chyba wziela slub majac 2 dzieci z innymi kolesiami, i teraz jest w ciazy z trzecim, z ojcem drugiego syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 dzieci. Pierwszy z poprzedniego związku, drugi syn którego urodziłam w trakcie trwania mojego małżeństwa, jest niestyety tez ojca mojego pierwszego dziecka. Teraz jestem w trzeciej ciążey ale ojcem jest mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro tak to wygląda to wychodzi na to że mąż ci nie wierzy że 3 dziecko jest jego. I jakoś mnie to nie zaskakuje skoro wciąż mimo ślubu sypiałaś z byłym a teraz się z nim spotykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez to uznanie straciłaś alimenty na drugie dziecko. Jesteś Kurda. Dziwie się, ze mąż z tobą siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mąż nic nadzwyczajnego nie powiedział ,tylko prawde, cos o czym wiecie,tylko ci przypomnial zes jestes puszczalska. A ze przy tesciowej to chyba dobrze ze kobita sie w koncu dowiedziała. Tak jeździcie po tesciowych,a tu poraz kolejny sie okazalo ze to synowe sa c***a warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Najpierw pisze ze mąż nie jest ojcem pierwszego,teraz obydwóch. Idz se zrob kawe jak sie nudzisz i wymysl lepsze prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×