Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie Katowice Katowice, Brynów, ul. Tomasza

Polecane posty

Gość gość

Mieszkanie Katowice Katowice, Brynów, ul. Tomasza Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe z wygodnym przedpokojem osobną dużą kuchnią , łazienką, ubikacją, balkonem i piwnicą. Pokoje nieprzechodnie,jasne . Z salonu wyjście na balkon typu logga .W sypialni zabudowane szafy. Kuchnia z nowoczesnymi meblami, piekarnikiem i pralką, ciekawe rozmieszczenie oświetlenia. Łazienka i ubikacja w nowych kafelkach. Przed blokiem wygodne podwórko z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Mieszkanie bardzo wygodne. Znakomita lokalizacja, WIęcej: http://dom.gratka.pl/tresc/397-62552152-slaskie-katowice-katowice-brynow-tomasza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora_45
A ja uważam ,ze jesli ktos szuka mieszkania w katowicach do kupna , to moim zdaniem warto pomyslec o inwestycji osiedlu karolina od activ investment . Budowa została rozpoczęta , ale jeśli ktos chce kupić mieszkanie to juz musi sie nad tym zastanawiać , bardzo dobra lokalizacja , bedzie to osiedle zamknięte więc będzie zwiększone bezpieczeństwo mieszkańców.Poza tym będzie blisko żłobek i przedszkole, co na pewno będzie ważne dla mam chcących wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memory88
znam tego developera ale z tego ,zę inetersuje się mieszkaniami od activ investment w katowicach , ale sa to 4 wieże . Tam budynek A i B sa gotowe natomiast budowa budynku C została rozpoczęta dopiero. W każdym razie jak oglądałam gotowe mieszkania , to wiem ,że bardzo mi sie podobały,Poza tym dobra lokalizacja ,blisko centrum oraz przystępna cena za m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach fajne jest też Nowe Tysiąclecie, ceny różne ale mieszczą się też w dopłatach, wszystko zależy od wielkości i wysokości, podobno im wyżej tym drożej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda, ze im wyzej tym drozej, czynsz jest od metrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość LEon
hej :) ja właśnie kupiłem mieszkanie, które znalazłem w tamtym roku na targach nieruchomości w MCK koło Spodka. Dlatego polecam odwiedzenie takiej imprezy, bo macie tam naprawdę wszystkich fajniejszych deweloperów i możecie w ciągu dwóch godzin (mi tyle zeszło) zapoznać się z wieloma inwestycjami. http://targi-naswoim.pl/katowice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Katowic, ale wkrótce będę co jakiś czas tam gościnnie. Najlepsza moja przyjaciółka się tam wyprowadza, jest na etapie poszukiwania mieszkania. http://www.group-w.pl/ na tej stronie znalazła też - które byście polecili - patrząc nie tylko pod kątem wystroju mieszkania ale też i ulicy - dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi oglądali ostatnio mieszkania w Kamienicy Jagiellońskiej blisko placu Karola Miarki, ale niestety inwestor nastawiony jest tylko na sprzedaż mieszkań a nie wynajem, a póki co to nie stać mnie na coś takiego więc szukam dalej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co do mieszkań w Bielsku to Polecam biuro www.bbn-efekt.pl. bardzo fajnie sobie radzą, mają dobrze przygotowaną ofertę, w bazie najczęściej sporo mieszkań więc każdy coś interesującego możę sobie wybrać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×