Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość askiuki

mieszkanie z urzedu miasta.dostal ktos?

Polecane posty

Gość askiuki

ja wlasnie staram sie o przydzial na takie mieszkanie. zlozylam dzis papiery i czekam na decyzje. Boje sie ile spraw do zalatwiania przedemna i ile kasy na to pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejestratorka
Nawet nie wiedziałam, że jest taka możliwość dostać mieszkanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze kup za gotówkę albo na
kredyt jak większość ludzi, to wtedy dopiero zobaczysz co to jest bać się "ile kasy na to pójdzie", a przede wszystkim skąd wziąć na to kasę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersgarden
a co to za mieszkanie z urzedu miasta? pierwsze slysze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
mamy stare mieszkanie w kamienicy.zLY STAN, WLIGOC, zimno strasznie mimo ciaglego palenia w centralnym. wybudowali nowy blok i akurat zostalo jedno wolne mieszkanie i w zbilku pomysleli o nas. wied czekamy na decyzje. z jednej strony sie ciesze a z drugiej boje sie. mieszkanie na obzezach miasta, wzcedzie daleko. a teraz mieszkam w centrum wszedzie blisko. czy sie tam odnajde w nowytm mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
nowy blok komunalny dla osob ktore mieszkaja w mieszkaniach o zlym stanie technicznym.Mieeszkania dla osob ktore budynki poslzy do rozbiorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejestratorka
No fakt, że jak stare kamienice mają być rozebrane to muszą mieszkańcom lokal zastępczy zapewnić. Wiem, że tak ludzie kombinowali że za grosze kupowali takie stare mieszkania ( dostawali cynk z urzędu że będą do rozbiórki) a potem dostawali nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj jakie masz dylematy
weź mnie nie załamuj:O nie wiem czy odnajdę się w nowym mieszkaniu, bo na zadupiu:O:O:O to zostań na starociach w centrum:O Balcerkowa się znalazła:D w ogóle niby dlaczego masz dostać to mieszkanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hju78
mozena dostac mieszkanie tak zwane komunalne, al e trzeba byz zameldowanym min 5llat tam gdzie sie starasz, nie miec zadnej nieruchomosci na terenie Polski.Miec maly metraz tam gdzie, sie mieszka bp 10osob na 35m, najlepiej byc menelem, to dadza ci szybko , albo miec male dochody, sa ludzie co maja nawet spoko te mieszkanka komunalne, ale wiekszosc to slumsy.Lepsze to niz kredyt na 10000l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersgarden
autorko, zartujesz? dostajesz mieszkanie za friko i jeszcze masz problem ze daleko? ocipials czy to prowokacja? litosci, nie wierze ze tak glupie osoby chodza po tym swiecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
maaly blok.jdenopietrowy. mieszkanie nieduze bo 41m. jeden duzy pokoj z mozliwoscia zrobienia drugiego. boje sie zmian. ile formalnosci do zalatwiania bo i prad podlaczyc i gaz. tam wszaystko jest tylko musze jezdzic zalatwiac wszystkie formalnosci. a i trzeba odrazu zaplacic kaucje ok.1400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
zmiany. czy sie odnajde w nowym mieszkaniu. tymbardziej ze mamy dziecko. hen z jedengo konca miasta na drugie z dzieckiem do przedszkola. i zakupy. tymbardziej ze nie mamy samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersgarden
straszne, serio:O teraz pomysl ze to samo maja osoby ktore kupuja mieszkanie, z ta delikatna roznica ze czesto biora po pol miliona kredytu na 30 lat:O chyba nie masz co narzekac marudo miesiaca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
wiem ze glupier argumenty sle ja wszystko rozkladamna czynniki pierwsze, dokladnie analizuje.wymyslam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersgarden
przedszkole mozesz znalezc w nowym miejscu, co to za problem??? kobieto ja mieszkam w warszawie, do pracy jade przez cale miasto, po drodze zawoze dziecko do mamy, stoje w korkach po 2 godziny i zyje maz dojezdza do pracy 30 km w jedna strone, a ty sapiesz bo masz problem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejestratorka
oj to sobie sprzedasz to mieszkanie i kupisz inne, w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
nie przepisze corki teraz do innego przedszkola bo nie ma miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersgarden
ale chyba tego mieszkania nie dostaniesz w tydzien? troche to pewnie potrwa wiec juz teraz dzwon do przedszkola w nowej okolicy i dopytuj, moze jakies dziecko zrezygnuje ( moja siostra w ub. roku wypisala dziecko w listopadzie na polecenie lekarza bo nie wyrabiali z chorobami) i na to miejsce na pewno ktos wskoczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Moja szwagierka dostała mieszkanie komunalne w nowo wybudowanym bloku. Mieszkanie jest super, 2 pokoje jeden mniejszy drugi większy z ktorego można zrobić dwa. Tak że komunalne nie zawsze oznacza slamsy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
ladnie mieszkanie wszsytko nowe.sliczna lzaienka i duza kuchnia. My akurat mamy mieszkanie na parterze. sprawa tak wyglada ze czekamy na decyzje.jesli spelnimy warunki to juz prawdobodobnie w przyszlym tyg. dostaniemy skierowanie a potem ide do zbilku na podpisanie umowy najmu. musze pozaltwiac wszytkie forlamlnosci czyli podloczac prad, jechac do gazownoctwa podpisac umowe. i musimy zdac stare miezkanie. a ja z tym wsyztkim sama bo maz pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejestratorka
takaona a z jakiej okazji dostała to mieszkanie? Tak po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersgarden
no to zalatwiaj i nie rob niepotrzebnej histerii i ogarnij sie bo wiecej ci sie taka okazja z mieszkaniem nie przytafi wez urlop w pracy nawet i lec zalatwiac wszystko, nie odpuszczaj!! wiesz ile osob chetnie zamieniloby sie z toba? trzymam kciuki zeby ci sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askiuki
mam stare mieszkaniew zlym stanie. dlatego zaproponowali nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak siedzisz na doopie
a mąż pracuje to twój zasrany obowiązek jest to wszystko załatwić a nie siedzieć na kafe i stękać. a jak się nie podoba to zostań w tym starym mieszkaniu a nowe weźmie kto inny, nie bój się. I weź już nic nie pisz bo mnie krew zalewa jak czytam jakie ty masz "wielkie problemy". Chciałbym mieć tylko takie problemy. No ja pierdolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Wiem tylko tyle, że złożyli papiery i im po jakimś czasie (nie pamiętam jak długo czekali)przyznano mieszkanie. Wcześniej mieszkali w wynajmowanym z jednym dzieckiem. Musieli spełniać jakieś kryteria dochodowe ale nie znam szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna....
bedzie: sucho, cieplo, przyjemnie; dziecko nie bedzie chorowac od plesni i samej wilgoci, ubrania nie beda przesiakac wilgocia.. cala reszta to pikus, zobaczysz, przyzwyczaisz sie - znajdziesz przedszkole bliej nowego mieszkania; a "na zadupiu" wcale nie oznacza odlaczenia od cywilizacji: sa sklepiki osiedlowe, komunikacja miejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nm45
mozena dostac mieszkanie tak zwane komunalne, al e trzeba byz zameldowanym min 5llat tam gdzie sie starasz, nie miec zadnej nieruchomosci na terenie Polski.Miec maly metraz tam gdzie, sie mieszka bp 10osob na 35m, najlepiej byc menelem, to dadza ci szybko , albo miec male dochody, sa ludzie co maja nawet spoko te mieszkanka komunalne, ale wiekszosc to slumsy.Lepsze to niz kredyt na 10000l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvvukvuyvuyv
moja kolezanka byla na 500 ktorys miejscu i mieszkania nie doczekala sie z urzedu. wziela z ttbs'u i splacila czyjs dlug i ma mieszkanie. jak masz znajomosci, to od reki dostaniesz z urzedu, a tak to nie licz na cud;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucę trochę światła
1. Mieszkanie z urzędu miasta-czytaj mieszkanie komunalne 2. O warunkach przyznania ktoś już wyżej pisał,więc w skrócie-mieszkanie dla kogoś kto żadnego mieszkania na własność nie posiada i ma niskie dochody. 3. Autorka nie jest precyzyjna-z tego co pisze to mi wychodzi,że jedno mieszkanie komunalne już ma,a po prostu będzie zamieniać na takie o lepszym standardzie. Moja subiektywna opinia-ciekawe czy faktycznie mają takie niskie dochody,czy po prostu ukrywają zarobki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×