Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Negra

Miniówki- Lubicie je nosić??

Polecane posty

Gość Negra

Co sądzicie na temat krótkich spodniczek? CZy uważacie że noszenie ich przez dziewczyny musi być odbierane źle? piszcie wszystko o miniówkach !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniówa
ja uwielbiam nosic mini, mam obcisłe dżinsowe i nie tylko, uwielbiam mini! a co inni mysla? phi, mam to w nosie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehee
a ja nie cierpie, czuje sie jak dziwka w kazdej spodniczce ktora konczy sie 3cm za moim udem:o ale u innych chyba mi to nie przeszkadza, byle by nie wylewaly sie spod niej waly tluszczu i pryszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
No wlaśnie, ja też uwielbiam nosić spódniczki mini. I gdzieś mam to że niektóre osoby są tym zgorszone. W koncu to indywidualna sprawa kazdego w czym chodzi i w co sie ubiera! Nie wygląd świadczy o człowieku tylko jego zachowanie. Wiec jesli dziewczyna nosi mini , to nie musi zaraz znaczyc ze jest jakas latarinica czy cos!!! powstał głupi stereotyp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam,ze najgorsze jest jak kobieta ,ktora ma szerokie iodra nosi miniowke-niezaleznie czy ma ladne nogi czy nie........wogole szerokie biodra sa strasznym problemem-bynajmniej moim.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Lubię :) Ale nie aż tak krótkiej, że tyłek widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze karolina
nie bynajmniej tylko przynjamniej:O a po drugie szerokie biodra to typowo kobieca budowa-spytaj jakiegokolwiek faceta czy chcialby miec dziewczyne z waskimi biodrami:P ja mam szerokie i nosze mini-bardzo to ladnie wyglada moim zdaniem z tym ze nosze tylko latem bo nie cierpie rajstop i ponczoch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
w sumie masz rację- biodra to już sprawa typowo kobieca. I wydaje mi się że wcale to nie wyklucza noszenia mini- niektóre fasony fajnie zatuszowują szeerrrrokie biodra. ja w sumei to mam troche biodra, ale moze nie az taak szerokie. w kazdym razie chyba podstawą noszenia mini są ladne nogi. najwieksza masakra jest jak widze takei chude , pokrzywione patyki - błeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×