Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradzciepliiis

mój chłopak chy ba oszalala pporadzcie mi co ja mam robic

Polecane posty

Gość poradzciepliiis

jestem juz bezxsilna od paru tygodni wiecznie mu cos nie pasuje- a dzisiaj zazyczyl sobie seksu analnego-tez mialam ochote ale przez pierwsze kilka minut bardzo bolalo i czulam straszny dyskomfort-wyrzucil mie, powiedzial ze ma dosyc proszenia i ze mam wypierdalac. 5 lat zwiazku rycze w poduszke i nie wiem co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudusiallll
pierdul go. Jak sie z nim zejdziesz, ty bardziej jak szmate cie potraktuje, a na pewno nie zslugujesz na to. Co masz robic? jeszcze pytasz po tym? ocknij się, i wyjdź z gówna poki czas! 5 lat? dobrze, ze sie z nim nie hajtnęłaś - palant, i gnijek? tak traktowac kobiete? zastanow sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to co? rzucic drania i znaleść kolesia dla którego twoja przyjemność w łózku bedzie tak samo wazna jak jego. Proste. Czemu zawsze wy kobiety bedąc z jakimś draniem pozwalacie im sie ponizać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
wiem ze nie moge sie ponizac to moja pierwsza taka sytuacja- tylko zew ja tak cierpie e to sie w glowie nie miesci :( ma mi ochote serce rozerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poradzciepliiis
wspolczuje, boze co za czubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna marzycielka
bo faceci to cholerni egoisci i d..... :( zdobywają kobietę i zdobywają. najlepiej jakby im się wymykać w ostatniej chwili. brzydko się zachował, nie odzwyaj się do niego i czekaj na ewentualne przeprosiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkali
Ja poprostu nie wierze ze cos tkiego miało miejsce. Jak by facet cos takiego mi powiedział to wcale bym nie płakał ale tak go zdzieliła że az by sie nogami zakrył i tyle mnie widział. a i jeszcze posłuchał by sobie na odchodne jaki to załosny jest. Dziewczyno troche wiecej szacunku do samej siebie. A co do kolecia to: "ze smieciem do gazu!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
nie ukrywam ze go kocham, 5 lat zrobilo swoje, dostalam smsa ze niechce mnie znac, ze nie bedzie sie wiecej o nic prosil, matko kochana ja nie umiem pojac co mu odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
praktycznie mam tylko jego i jakos nie wyobrazam sobie samotnosci :( mam 23 lata ale wszystkie moje znajome, koledzy maja pozakladane rodziny, nie mam rodzenstwa-jestem strasznie słaba nie wiem jak sie wziac w garsc i rzucic tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonowy zigolak
o anal, koledzy maja anal a on biedaczysko musi sie prosic, toz to hanba i w styd a koledzy sie domyslaja ze twoj Antek anala nie zna noi kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze facetowwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Szukał tylko powodu by Cię zostawić. Bolący tyłek przechylił szalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proüonuje zebys szybko weszla na forum " jak sobie radzic po roztaniu" czy cos w tym stylu. To jest nie do wybaczenia ! Zeby Ci nie przyszlo do glowy zatelefonowac, sms itp. KONIEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
myslisz ze to był powod?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zd
hej a macie linka do tego forum wątku o tym jak żyć po rozstaniu ? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm4
ja obstawiam, że potrzebował znaleźć powód do rozstania ... no i coś wymyslił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
rzeczywiscie to mogl byc ppwod :( i jeszcze ten sms nie wiem co robic cxzue sie fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm4
ciekawe czy on zgodził by sie , gdybys ty chciała mu wsadzić szczotke do kibla w tyłek, bo cie to kręci, a jak nie to znaczy, że nie kocha... ..... wydaje mi się, że nie zostawia sie kogoś z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
dzieki za wypowiedzi sorki ze tak lamentuje ale nie umiem sobie dac rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
nie rozumiem tylko ze jesli serio to byl powoid by mnie zostawic to czy po tylu latach nie mogl mi o tym na spokojnie powoedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to moze tak byc, moj ex tez po trzch latach nagle zaczol mnie psychicznie wykanczac. W piatym roku nie wytrzymalam. Najgorsze , ze \"dawalam mu szanse powrotu\" . Tylko ze to ja czesto po klutni wydzwanialam, bo ciagle bylo mi malo \"wyjasnien\". Teraz z perspektywy czasu mysle sobie, jaka glupia bylam. Ponizalam sie, wlasnie dlatego, ze kochalam, nie chcialam byc sama. Wiezylam , ze bedzie lepiej. Po mnie byla nastepna (tez jakos piec lat) Odeszla z tych samych powodow. FACET SIE NIE ZMIENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno. Tez mial strasznie glupie powody do klutni. Chcial sie poklucic, zeby zostac sam, bo wiedzial, ze i tak bedziemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzciepliiis
Dori30 bardzo podobna sytuacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddfdfdfdfdfdfdf jak nie masz nic madrego do napisania to spieprzaj z tego forum.wlazisz na forum zeby obrazac ludzi? sam lub sama jestes szmata. a tobie autorko wspolczuje i nie wracaj do niego pod zadnym pozorem i znajdz kogos kogo bedziesz obchodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddfdfdfdfdfdfdf jak nie masz nic madrego do napisania to spieprzaj z tego forum.wlazisz na forum zeby obrazac ludzi? sam lub sama jestes szmata. a tobie autorko wspolczuje i nie wracaj do niego pod zadnym pozorem i znajdz kogos kogo bedziesz obchodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz szacunku do siebie kobieto. Jakby mnie facet tak potraktował to by tego nie przeżył. A już napewno nie chciałbym z nim być. Cham, dupek, egoista... nic tylko odstrzelić żeby się przypadkiem nie rozmnożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×