Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj chlopak to stary kawaler

Polecane posty

Gość gość

ma 35 lat i okropne nawyki. siedzi sam w domu, rzadko wychodzi do ludzi. do kina nie, na ferie nie. spotkac sie raz w tygodniu. bez telefonow, smsow. ubrania stare sa jeszcze dobre, po co nowe. nie widzi potrzeby zmiany niczego. siedzi w tym stanie od kilku lat i nie widzi w tym nic zlego. nie wiem co sie z nim stalo. kiedys byl inny. jak sie poznalismy to mial pasje, a teraz jest jakis zgnusnialy. gdybym go nie pamietala sprzed lat to juz bym go zostawila. a tak sie ciagle ludze ze sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego pustaczko?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 121
a na dzifwfki też nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
ma stara brzydka dziewcyzne to nie musi sie starac bo nie ma dla kogo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat jesteście ze sobą. Zazwyczaj faceci przed ślubem się starają, gdy są z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 121
ja tam zimą cały czas siedze w domu , nie chce sie przeziębić ,.,. Tylko frajerzy siedzą latem w domach a zimą wychodzą , gdy powinno być odwrotnie ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed jakim slubem? nic o tym nie wspomina a jak ja zaczynam to ucina temat. za duza zmiana jak dla niego. nie wiem na co czeka. zycie mu ucieka a on nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi o faceta nieżonatego, który ma dziewczynę. Tacy zazwyczaj bardziej się starają, widocznie trafiłaś na dziwny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma takie wahania. jak chce to sie stara. ale ostatnio to mam wrazenie ze ja ciagne ten zwiazek. on jest pewny ze ja bede w poblizu jak mi sie przypomni. a ja glupia jestem zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×