Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj chlopak za mnie placi.

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy powinnam sie z tym zle czuc. Ja go o nic nie prosze, on sam mnie zaprasza. Jestem studentka i jesli sama bym wybierala miejsce na impreze to poszlabym do baru albo klubu, ktory nie jest drogi. Z nim zawsze chodzimy do najmodniejszych miejsc - 5* restauracj****ary na tarasie, kluby itd. i wtedy on dla nas zamawia i za mnie placi. Tak samo jest z wakacjami. Zaoszczedzilam sobie pieniadze z pracy (jestem kelnerka) na wakacje w Azji z moja przyjaciolka i szczerze mowiac po miesiacu w Wietnamie nie bylam w stanie nigdzie wiecej pojechac. On sie uparl, ze musimy pojechac gdzies razem mimo wszystko i zabral mnie na wakacje. Z oczywstych wzgledow za mnie zaplacil (bez zadnego komentarza, on to traktuje jak najwieksza oczywistosc) a spalismy w luksusowym hotelu w Grecji. Jestesmy razem juz pol roku i od tego czasu bylismy trzy razy na kroktich wakacjach. On zawsze wybiera najlepsze hotele i placi za loty. Jak idziemy do restauracji cos jesc na wakacjach to zawsze sie dzielmy, no chyba ze to jest randka z prawdziwego zdarzenia i zabiera mnie w eleganckie miejsce to on wtedy placi (ale to rozumiem, bo on w koncu oficjalnie mnie zaprasza i chce zebym sie ladnie ubrala)... Czy to jest cos zlego, ze moj chlopak za mnie placi ? Ja mam swoje pieniadze na zycie (w ktorym niczego mi nie brakuje), zwyczajnie on czesto ma zyczenie zabrac mnie na wakacje czy wyjsc ze mna do drogiej restauracji i wtedy on za mnie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro lubi płacić to niech płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tylko stawiaj piz.ę do konsumpcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz dobrze ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pwwnie mu dogadzasz e seksie , i w innych sprawach, to placi za ciebie. A jak chcesz ty placic to mu powiedz, moze zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niema nic za darmo,ma jakis ukryty plan:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×