Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja dieta nie dziala

Polecane posty

Gość gość

hej ma pytanie jestem na diecie od 3 tygodni do tego cwiczenia 30 minut . moj jadłospis to śniadanie salatka z pomidora z serkiem wiejskim 2 łyz. + kromka chleba zytniego 2 sniadanie jogurt z 2lyz musli bez cukru owoc obiad np. woreczek kaszy kawalek miesa 3 plastry pomidora albo zupa na zmiane jak mam na obiad 2 to nie jadam kolacji. jesli juz jem to zazwyczaj jakas sałatke warzywna. z 68 zjechałam tylko na 65.5 czemu mam tak mizerny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam dodac pije do tego herbate odchudzajaca i zielona na zmiane i duuzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chudniesz w normie ile niby chciałabyś chudnąć 2 kilo tygodniowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego bo jak kiedys sie odchudzałam waga szybko mi leciała mowia ze na poczatku woda idzie a tu tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na diecie worek kaszy na obiad? To bardzo dużo. Kasze powinnaś zjeśc tylko od czasu do czasu i niewielką ilość, a nie codziennie i to worek. Druga sprawa jest taka, że nie ważysz dużo, więc wolno chudniesz. Co innego gdybyś miałą 100 kg, wtedy chudłabyś szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem woreczek kaszy dlatego bo ma wyliczone kcal nie przekraczam 100 taki worek ma 100g i 350kcal tak samo jak ryz brazowy czy kasza kuskus zawsze mam wszystko wyliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000kcal tam miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta kasza to puste, zbedne węglowodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasza jest bardzo zdrowa, nigdy z niej nie rezygnuj! Każdy powinien jeść codziennie na śniadanie kaszę jaglaną, bo jest doskonała dla naszego układu pokarmowego. Kasza gryczana też jest bardzo wartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowi po śniadaniu i po obiedzie wypij slim coffee oczyszczającą . Trochę pomoże w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajmondo33
Slim Coffee?? A co to za specyfik? Jak to działa, jak się stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się wkręcić w reklamę, to jakaś chemia pewnie znowu, która nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasza jest zdrowa ale ugotuj taki woreczek i miej na 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulenka
Bajmondo33 to jest zamiennik kawy wspomagający odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobruszka
Mulenka, a ile można pić tego slim coffee dziennie? Jest jakaś max. dawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem studentka socjologii i pisze pracę dyplomową na temat diety. Współczesny styl życia, pośpiech, stres i brak czasu wolnego sprzyja powstawaniu nadwagi. Z drugiej strony współczesna kultura niezwykle wysoko ceni sobie szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Można zauważyć, że współcześnie coraz powszechniejsza staje się praktyka stosowania diety. Dlatego postanowiłam przyjrzeć się kwestii bycia na diecie, temu co ułatwia prowadzenie diety, a przede wszystkim temu co utrudnia. Szukam osób chętnych do udzielenia wywiadu za pośrednictwem internetu (skypa-) ewentualnie telefonu. Jeśli jesteś gotowa podzielić się swoimi wrażeniami proszę o kontakt-lori1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim 5 posiłków dziennie: dwa małe 3 duże. woda, bez podjadania, Obiad powinien być przed 15. trening jeśli dłuższy niż 30 min to co drugi dzień. najlepiej żeby w jadłospisie było jak najmniej sztucznych rzeczy, konserwantów. np jedz swoje pieczwo pełnoziarniste, a nie kupowane. Czytaj etykiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem studentką socjologii i piszę prace dyplomową na temat diet i trudności związanych z ich prowadzeniem. W ramach badań prowadzę wywiady i poszukuje osób które będą skłonne podzielić sie swoimi wrażeniami, chętne proszę o kontakt - lori1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlinekspertslimcoffee
Dobry wieczór, Slim Coffee to suplement diety, który korzystnie wpływa na trawienie i wspomaga odchudzanie dzieki takim składnikom jak m.in. cykoria, guarana, zielona herbata i inne. Zalecane spożycie Slim Coffee to max. 3 filiżanki dziennie Wiecej informacji na temat naszych produktów tutaj: http://www.slimcoffee.pl/produkty/slim-coffee-classic,1 W razie pytań, chętnie pomogę. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że Slim Coffee ma potrzebne składniki na odchudzanie tylko zapewne są jakieś ograniczenia odżywcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrea33
A czy osoby ze stwierdzoną cukrzycą mogą bezpiecznie pić Slim Coffee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem studentką socjologii i pisze swoją pracę magisterska na temat diet, dlatego poszukuje dziewczyn które są chętne udzielić mi wywiadu przez internet na temat ich doświadczeń tych udanych i tych nie z dietą. Chętne proszę o kontakt lori1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlinekspertslimcoffee
Dobry wieczór, Z myślą o diabetykach stworzyliśmy Slim Coffe Diabetic. Więcej informacji o tym produkcie pod linkiem: http://www.slimcoffee.pl/produkty/slim-coffee,2 Zachęcam również do zapoznania się z naszym poradnikiem dla odchudzających ,,Tajemnica zgrabnej sylwetki"", dostępnym również na naszej stronie www. Pozdrawiam i zachęcam do zadawania mi pytań Katarzyna Foryś, OE Slim Cofee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrea33
Dziękuję bardzo za informację Pani Katarzyno. A jeszcze jedno - jaka jest dzienna dawka slim coffee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka111
cytrea33 dzienna dopuszczalna dawka Slim Coffee to 3 filiżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Slim Coffee
Pozwolę sobie potwierdzić tę informację. Zalecana dawka dzienna Slim Coffee nie powinna przekraczać trzech filiżanek. W przypadku dalszych wątpliwości zapraszam. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że każdy ma swój sposób na odchudzanie ale w moim wieku 52 lat to zrzucić kilka kilo to problem zacznę od kawki Slim Coffee będę ją piła zamiast tradycyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli Twoja dieta nie działa tak jak i moja nie działała, musisz koniecznie wybrac zieloną kawe z http://zielona-kawa24.pl/ ja na niej schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×