Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozenna

muzyka weselna

Polecane posty

Gość bozenna

witam ! bardzo proszę o listę utworów weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda muzyka i kazda piosenka w sumie nadaje sie na wesele. Top 10 weselnych kompozycji przedstawia się następująco: 1. Aerosmith - \"Don\'t Wanna Miss A Thing\" 2. Bryan Adams - \"Everything I Do (I Do It For You)\" 3. Lonestar - \"Amazed\" 4. Shania Twain - \"You\'re Still The One\" 5. Shania Twain - \"From This Moment\" 6. Van Morrison - \"Have I Told You Lately\" 7. James Blunt - \"You\'re Beautiful\" 8. Savage Garden - \"Truly Madly Deeply\" 9. Robbie Williams - \"Angels\" 10. Whitney Houston - \"I Will Always Love You\" A wszystko to bo Ciebie kocham z rep. Ich troje Agnieszka z rep. Łzy Akropolis z rep. Mireille Mathieu Albo on albo ja z rep. Andrzej Cierniewski Ale to już było z rep. Maryla Rodowicz Anna maria z rep. Czerwone Gitary Anno wracaj z rep. Czerwone Gitary Asereje z rep. Las Ketchup Autobiografia z rep. Perfect Autostrada z rep. Dżem B Babyloon z rep. Boney M. Bailando z rep. Loona Bal wszystkich świętych z rep. Budka Suflera Balla italia z rep. Francesco Napoli Bando,bando z rep. biesiadne Bara bara z rep. Milano Baśka z rep. Wilki Bez ciebie umieram z rep. Maanam Białe łabędzie z rep. Irys Biały miś z rep. biesiadne Bielszy odcien bieli z rep. Procol Harum Biznesmen z rep. Łona Bliska moim myślom z rep. Krzysztof Krawczyk Bo jesteś Ty z rep. Krzysztof Krawczyk Bo jo Cię kochom z rep. De Press Bo lato rozpala z rep. Golec uOrkiestra Bo tutaj z rep. Kukiz i Borysewicz Bohema z rep. Wilki Byle bylo tak z rep. Kszysztof Krawczyk C Cała sala z rep. Jerzy Połomski Chałupy wescome to z rep. Zbigniew Wodecki Chcę tu zostać z rep. Farba Chiuahuah z rep. Dj Bobo Chłopaki nie płaczą z rep. T-Love Ciało do ciała z rep. Toples Coco jumbo z rep. Mr. President Cudownych rodziców mam z rep. Urszula Sipińska Cyganeczka zosia z rep. biesiada Cyganka z rep. Jacek Lech Cykady na cykady z rep. Maanam Czarny Ali Baba z rep. Andrzej Zaucha Czerwone korale z rep. Brathanki D Daj mi tę noc z rep. Bolter Długa droga z rep. biesiadne Do zakochania jeden krok z rep. Jerzy Połomski Dragostea din tei z rep. O-Zone Droga do piekła (The road to hell) z rep. Chris Ria Dwadziescia lat z rep. Jacek Lech Dwie morgi słońca z rep. Andrzej Cierniewski Dzieci pireusu z rep. Zorba Dziękuję z rep. Górzanie Dzika plaża z rep. Czerwone Gitary F Filmowa milość z rep. Domino G Gdy nam śpiewał Elvis Presley z rep. Krzysztof Krawczyk Gdy zapłaczesz z rep. Stachursky Gdybyś kochał z rep. Ewelina Flinta Gdzie się podziały tamte prywatki z rep. Wojciech Gąsowski Genowefa z rep. Leszcze Głęboka studzienka z rep. biesiadne Gwiazdor z rep. Kramer H Hasta maniana z rep. Anna Jantar Heca heca z rep. biesiada Hej szalała, szalała z rep. Krywań Historia pierwszej znajomości z rep. Czerwone Gitary Hotel california z rep. The Eagels I I just call z rep. Steve Wonder I to i owo z rep. biesiada Ibiza z rep. Vengaboys Italiano z rep. Tutto J Jak się masz kochanie z rep. Happy End Jambalaja z rep. Emmylou Harris Je T\'aime Moi Non Plus (PL: żetę) z rep. Birkin, Jane & Serge Gainsbour Jedna mała łza z rep. Andrzej Cierniewski Jedna na milion z rep. Szymon Wydra Jedzą rybę z rep. Czarno - Czarni Jedzie pociąg z rep. Ryszard Rynkowski Jedziemy autostopem z rep. Karin Stanek Jej czarne oczy z rep. Iwan i Delfin Jesteś szalona z rep. Boys Jeszcze dzień z rep. Andrzej Rybiński Jeśli odejdziesz z rep. Boris Gardiner Jeśli tylko chcesz z rep. Kukiz i Borysewicz Jezioreczko z rep. Boys Jolka jolka z rep. Budka Suflera Już Ci nie wybaczę z rep. Kombii Już taki jestem zimny drań z rep. Zbigniew Kurtycz K Kamasawa z rep. wesele Kapitanskie tango z rep. Alibabki Kawiarenki z rep. Irena Jarocka Kiebyś ty z rep. Zakopower Kilka prostych prawd z rep. Reni Jusis Kocha się raz z rep. Irena Jarocka Kocham Cię jak irlandię z rep. IRA Kolorowe jarmarki z rep. Janusz Laskowski Kombinuj dziewczyno z rep. Leszcze Konik na biegunach z rep. Urszula Kto wodę pije z rep. Golec uOrkiestra Ktoś mnie pokochał z rep. Skaldowie L La Bamba z rep. Los Lobos La camisa negra z rep. Juanes La paloma z rep. Sebastian de Yradier Lambada z rep. Koma Live is life z rep. Opus Lornetka z rep. Golec uOrkiestra Love my tender z rep. Elvis Presley Love song z rep. Blue Cafe Ł Ładne oczy z rep. Czerwone Gitary M Majteczki w kropeczki z rep. Bayer Full Makumba z rep. Big Cyc Małgośka z rep. Maryla Rodowicz Mambo nr. 5 z rep. Lou Bega Mamma mia z rep. In-Grid Manaku z rep. wesele Marina z rep. Dalida Mniej niż zero z rep. Lady Pank Moja cyganka z rep. Alians Moja mała blondyneczko z rep. Bayer Full Moja muzyka z rep. Bayer Full Mój przyjacielu z rep. Krzysztof Krawczyk Mydełko Fa z rep. wesele Myśli i słowa z rep. Bajm N Na całość z rep. Pod budą Na opolskim runku z rep. Janusz Laskowski Naiwne pytania z rep. Dżem Nasze randez vous z rep. Kombi Niby jestem niby nie z rep. Kukiz i Borysewicz Nie liczę godzin i lat z rep. Andrzej Rybiński Nie płacz Ewka z rep. Perfect Nie zadzieraj nosa z rep. Czerwone Gitary Nie zostało nam już nic z rep. Krzysztof Krawczyk Nikt na świecie nie wie z rep. Czerwone Gitary Noc po cieżkim dniu z rep. Bajm Nogi z rep. Czarno - Czarni Nothing gonna change my love for You z rep. George Michael O O ela z rep. Chłopcy z Placu Broni Obladi oblada z rep. wesele Od nocy do nocy z rep. Halina Kunicka Odlot aniołów z rep. PIN Oh carol z rep. Neil Sedaka Oh jude z rep. Shakin\' Stevens Oj mamo z rep. Akcent Only You z rep. Savage Ostatnie tango w Paryżu z rep. Abracadabra Otulmy się miłością z rep. Krzysztof Kiliański Outsider z rep. Dżem P Pędzą konie po betonie z rep. Golec uOrkiestra Piąty bieg z rep. Budka Suflera Podaj dłoń z rep. Elvis Presley Polka bavaryjska z rep. wesele Polka beny hill z rep. wesele Polka sza z rep. wesele Powiedz stary gdzieś ty był z rep. Czerwone Gitary Poziom adrenaliny z rep. Zakopower Pożar w godzinie serc z rep. Eleni Prawie do nieba (wzięłaś mnie) z rep. Robert Chojnacki Prawy do lewego z rep. Kayah & Goran Bregovic Prowadź mnie z rep. Kasia Kowalska Prócz Ciebie nic z rep. Krzysztof Kiliański & Kayah Prywatki z rep. Wojciech Gąsowski Przepijemy naszej babci z rep. wesele Przetańczyc z tobą chcę całą noc z rep. Anna Jantar Przeżyj to sam z rep. Lombard Puste koperty z rep. Piotr Szczepaniak R Remedium z rep. Maryla Rodowicz Rock is king z rep. The Beatles Rycz mała rycz z rep. Vox Rysunek na szkle z rep. Krzysztof Krawczyk S Sacrifice z rep. Elton John Santa Lucia z rep. Francesco Napoli Sen się spełni z rep. Kombi Shalala la z rep. Vengaboys Siebie dam po ślubie z rep. Brathanki Siedem dziewcząt z albatrosa z rep. Piotr Szczepanik Słodka Karolina z rep. Andrzej Cierniewski Słodkiego miłego życia z rep. Kombi Słodycze z rep. Golec uOrkiestra Słoneczna Kalifornia z rep. Happy End Stacja warszawa z rep. Lady Pank Stumblin z rep. Suzi Quatro & Chris Norman Szalona z rep. Boys Szparka sekretarka z rep. Maryla Rodowicz Ś Ściernisko z rep. Golec uOrkiestra Śpiaca jola z rep. Czarno - Czarni Świat nie wierzy łzom z rep. Janusz Laskowski T Tak bardzo z rep. Czerwone Gitary Takie tango z rep. Budka Suflera To co dobre z rep. Kasia Kowalska Trudno tak z rep. Krzysztof Krawczyk i Edyta Bartosiewicz Tylko mnie kochaj z rep. Goya U Urke z rep. Wilki V Vivo mexico z rep. Karpowicz family W W drodze do Fontaineblau z rep. Krystyna Giżowska & Bogusław Mec W dzień gorącego lata z rep. Big Day W taka ciszę z rep. Universe Whisky z rep. Dżem Wielka miłość z rep. Seweryn Krajewski Wiła wianki z rep. Biesiada - szanty Wina nalej z rep. Kapela Windą do nieba z rep. 2+1 Wolność z rep. Boys Wolność z rep. Zespół muzyczny Woy Dzoy z rep. Zespół muzyczny Wróć do mnie z rep. Krzysztof Krawczyk Wszystko czego dziś chcę z rep. Izabela Trojanowska Wysokie płoty (Kasia) z rep. Trubadurzy Wytrąciłaś mnie z równowagi z rep. Elektryczne Gitary Y You can win z rep. Modern Talking You\'re a woman z rep. Bad Boys Blue Z Z kopyta kulig rwie z rep. Skaldowie Za górami z rep. Biesiada - szanty Za starzy na grzech z rep. Ryszard Rynkowski Zatańczysz ze mną z rep. Krzysztof Krawczyk Zawsze tam gdzie ty z rep. Lady Pank Zawsze z tobą chciałbym być z rep. Ich Troje Zielone wzgórza nad soliną z rep. Janusz Laskowski Złamane serca (Kawy łyk) z rep. Gang Marcela Złote obrączki z rep. Krystyna Giżowska Ż Żiwago z rep. wesele Żółte kalendarze z rep. Piotr Szczepaniak RADZE poszperac w internecie po REPERTUARACH ZESPOLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
serdeczne dzię ki za listę hitów weselnych pozdrawiam Bonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
bardzo proszę o propozycje pierwszego tańca pary młodej i fajnych zabaw weselnych fajnych nie idiotycznych jak to czasmi bywa. BONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
# Angels............................................................Robbie Williams # Anyone Of Us .................................................Gareth Gates # Bed Of Roses.................................................Bon Jovi # Because You Loved Me..................................Celine Dion # Bo jesteś ty ....................................................Krzysztof Krawczyk # Być z Tobą......................................................Bajm # Całe życie czekam na ciebie............................Mietek Szcześniak # Carrie..............................................................Europe # Chcę tu zostać................................................Farba # Czekasz na tę jedną chwilę (Wielka miłość)....Seweryn Krajewski # Czerwona jarzębina.........................................n/n # Dance Me To The End Of Love......................Leonard Cohen # Don't Wanna Miss A Thing..............................Aerosmith # Dziewczyna o perłowych włosach....................Omega # Eternal Flame.................................................The Bangles # Evergreen.......................................................Barbra Streisand # Every Breath You Take..................................The Police # Falling In Love With You.................................Elvis Presley # Fascination.....................................................Nat King Cole # Feels Like Heaven..........................................Fiction Factory # First Love.......................................................Utada Hikaru # From This Monent..........................................Shania Twain # Gitan..............................................................Garou # Heaven...........................................................Bryan Adams # How Do I Live..................................................LeAnn Rimes # How Deep Is Your Love...................................Bee Gees # Hungry Eyes....................................................Eric Carmen # I Believe I Can Fly...........................................R Kelly # I Just Called To Say I Love You......................Stevie Wonder # I'll Stand By You.............................................The Pretenders # I Want To Know What Love Is.........................Foreigner # I Will Always Love You....................................Whitney Houston # Jesteś blisko mnie...........................................Kukulska / Piasek # Jeśli tylko chcesz.............................................Paweł Kukiz / Jan Borysewicz # Kocha się raz...................................................Irena Jarocka # Kocham cię kochanie moje..............................Maanam # Kołysanka........................................................Sumptuastic # Love And Marriage..........................................Frank Sinatra # Love Is All Around............................................Wet Wet Wet # Mały Książę......................................................Kasia Sobczyk # Moje jedyne marzenie......................................Anna Jantar # Moje jedyne marzenie......................................Natalia Kukulska # Mój...................................................................Goya # Niebieska piosenka..........................................Grzegorz Tomczak # Niebo z moich stron..........................................Czerwone Gitary # Niecierpliwi.......................................................Robert Chojnacki / Piasek # Noce i dnie.......................................................Halina Kunicka # Nothing Compares 2 U.....................................Sinead O'Connor # Nothing Else Matters........................................Metallica # Nothing's Gonna Change My Love For You.....Glenn Madeiros # Oczarowanie....................................................Zbigniew Wodecki # One..................................................................U2 # Piosenka spod welonu.....................................Irena Jarocka # Promise me......................................................Beverly Craven # Prócz ciebie nic................................................Kayah / Kiliański # Power Of Love.................................................Jennifer Rush # Right Here Waiting...........................................Richard Marx # Serca dwa........................................................Bayer Full # She's The One.................................................Robbie Williams # Stary walc.........................................................Mieczysław Fogg # Ślubne prezenty...............................................Irena Jarocka # Szukaj mnie......................................................Edyta Geppert # Take My Breath Away......................................Berlin # Time Of My Life................................................Bill Medley / Jennifer Warnes # Truly Madly Deeply..........................................Savage Garden # Tylko mnie kochaj............................................Goya # Unchained Melody............................................Righteous Brothers # Unforgettable....................................................Nat King Cole # When I Fall In Love...........................................Nat King Cole # Weselne preludium...........................................Krzysztof Krawczyk # Without You......................................................Mariah Carey # Wonderful World...............................................Louis Armstrong # Wszystkie chwile................................................Magma # Z kimś takim jak ty.............................................Kindla # Zabiorę cię........................................................Kancelarya # Zakochani.........................................................Natalia Kukulska # Zawsze tam gdzie ty..........................................Lady Pank # Z każdym twym oddechem................................Stachursky http://o-slubach-i-nie-tylko.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
# Unchained Melody............................................Righteous Brothers # Unforgettable....................................................Nat King Cole # When I Fall In Love...........................................Nat King Cole # Weselne preludium...........................................Krzysztof Krawczyk # Without You......................................................Mariah Carey # Wonderful World...............................................Louis Armstrong # Wszystkie chwile................................................Magma # Z kimś takim jak ty.............................................Kindla # Zabiorę cię........................................................Kancelarya # Zakochani.........................................................Natalia Kukulska # Zawsze tam gdzie ty..........................................Lady Pank # Z każdym twym oddechem................................Stachursky http://o-slubach-i-nie-tylko.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselicho
2 PLUS 1 -Windą do Nieba Anna Jantar -Zawsze Gdzieś Ktoś Czeka Dystans -Pytasz Mnie co Ci dam(Ślubne Prezenty) Farba-Chcę Tu zostać Anna Jantar-Baju Baj Serduszko Puka.... Eleni-Pożar w Godzinie Serc Anna Jantar-Moje Jedyne Marzenie Eleni-Troszeczke Ziemi ... Czerwona Jarzębina Eleni-Milosc Jak Wino Cudownych Rodziców Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znalazłam na forum :D były takie tematy wrzucam troszke tytuł utworu Oryginalny wykonawca 40 lat minęło Andrzej Rosiewicz A wszystko to Ciebie kocham Ich Troje Aisha Magma Ale to już było Maryla Rodowicz Autobiografia Perfect Autostop Karin Stanek Babę zesłał Bóg Renata Przemyk Bailando Loona Baśka Wilki Bez Ciebie umieram Mannam Biała róża Model M.T. Biełyje rozy Laskovy May Bierz co chcesz Shazza Bo jesteś Ty Krzysztof Krawczyk Bo jo kochom Cie De Press Boom Boom Vengaboys Cała sala Połomski Cała Ty Sylwia Wiśniewska Chałupy Welcome to Zbigniew Wodecki Chce zatrzymać ten czas Kasia Kowalska Chłopcy radarowcy Andrzej Rosiewicz Cholerny czas Stahursky Cicha woda Zbigniew Kurtycz Co ty na to że lato Kolor Comment Ca Va Córka rybaka Wały Jagielońskie Cruel summer Ace of Base Cudownych rodziców Urszula Sipińska Cykady na Cykladach Manam Czarne oczy Ivan & Delfin Czerwone korale Brathanki Ćma Bayer Full Daj mi tę noc Bolter Dłonie Majka Jeżowska Dmuchawce... Urszula Do nieba Blue Cafe Dozwolone od lat 18 Czerwone Gitary Dumka Górniak & Szcześniak Dzień jeden w roku Czerwone gitary Dziś prawdziwych cyganów... Maryla Rodowicz&Stan Borys Eternal flames Bangles Facet to świnia BigCyc Filmowa miłość Domino Flames of Love Fancy Gdzie ten który.. Brathanki Hey na na na Vaya Con Dios I Wanna Dance With Somebody Whitney Houston I Will Love Again Laura Fabian Im więcej Ciebie tym mniej Natalia Kukulska Irlandia Chłopcy z placu broni Jak się masz The End Jedzie pociąg... Ryszard Rynkowski Jestem obok Ciebie Univers Jesteś moim grzechem Kasia Leasing Jesteś szalona Boys Johnny\'s Mambo (Dirty Dancing) Jolka Jolka Budka Suflera Kasztany Kiedy powiem sobie dość ONA Klub wesołego szampana FNS Kocham Cię kochanie moje Maanam Kolorowe jarmarki Laskowski Janusz Kołysanka Markowscy Konik Urszula Królowie życia KOMBI Kryzysowa narzeczona Lady Punk Labamba Los Lobos Makumba BigCyc Małgośka Maryla Rodowicz Material Girl Madonna Miłość jak wino Eleni MIX Magdy Dureckiej Magda Durecka Moja wolność Nazar Mówili na nią słońce Robert Rozmus Na dobre i na złe Anna Jurksztowicz Na sen Urszula Nadzieja Scaner Naj story Papa Dance Najpiękniejsza Krajewski Seweryn Najtrudniejszy pierwszy krok Anna Jantar Never ending X-Perience Nie budźcie marzeń ze snu Ryszard Rynkowski Nie jesteś sama Seweryn Krajewski Nie liczę ... Andrzej Rybiński Nie płacz Ewka Perfect Niecierpliwi Robert Ch*jnacki& O tobie kochana Milano Obietnica Enema Och Ela Chlpocy z placu broni Oh Carol Sedaka Nil Ona i ja Universe One and One Robert Mails Ore Ore Roma Orkiestry Halina Kunicka Ostatni raz zatańcz ze mną Krzysztof Krawczyk Parostatek Krzysztof Krawczyk Piosenka księżycowa Varius Manx Pocałuj noc Varius Manx Pokolenia Kombi Powiedz Ich troje Prawie do nieba Ch*jnacki Robert Prawy do lewego Kayah & Bregowic Promienie Tarzan Boy Przetańczyć z Tobą chce Anna Jantar Ruchome piaski Varius Manx Rudy rydz Runaway Rycz mała rycz Vox Rzeka Marzeń Beata Samba Dejaneiro Serduszko Maria Koterbska Shalalalala Vengaboys Skłamałam Edyta Bartosiewicz Słodkiego miłego Kombi Słodycze GolecUorkiestra Słoneczna Lambada Kolor Sometimes Britney Spears Spending my time Roxette Staruszek świat Annna Jantar Statki na niebie DeMono Super Trouper A Teens Szczęśliwej drogi już czas VOX Śpiewajmy Litaliano Świat Ci podaruje Bayer Full Ta sama chwila Bajm Tak bardzo chcę The One Elton John This used to by my.... Madonna To co dał nam świat Krzysztof Krawczyk To nie ja Edyta Górniak To za nami Wojciech Gąsowski Tora Tora Trudno tak Bartosiewicz Edyta & Krawczyk Krzysztof Tyle słońca Anna Jantar U Cioci na imieninach Szwagierkolaska VAMOS A BAILAR PAOLA & CHIARA Virginia Model M.T. W biegu Natalia Kukulska W kinie w Lublinie Brathanki W perły zmienić deszcz UNIVERSE W życiu piękne są tylko chwile DŻEM Wakacyjna dziewczyna Bayer Full Walk Of Life Dire Straits Wiązanka Skaldowie Wielka miłość Krajewski Seweryn Wigilia Stachursky Windą do nieba 2+1 Włoszczyzna Wspomnienie (mimozami) Czesław Niemen Wspomnienie ze snu Model M.T. Wypijmy za to Ich Troje Yesterday The Beatles You\'ll see Madonna You\'re The One That I Want Grease Za wielkim morzem... Brathanki Zakręcona Reni Jusis Zamigotał świat Varius Manx Zanim zrozumiesz Varius Manx Zaopiekuj się mną Rezerwat Zaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselicho
to kilka piosenek z repertuaru ,który wykonuje na weselach:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Amo - Wawele \"Biały latawiec\" - Farba \"Chcę tu zostać\" - Ziyo \"Magiczne słowa\" - Simptuastic \"Kołysanka\" - Wodecki \"Oczarowanie\" - Jantar \"Przeta nczyc z tobą chcę...\" - Kukulska \"Zakochani\" - Michael Bolton \"When a man love a woman\" - Amstrong \"Wonderful world\" - Daniel Beddingfield \"If you\'re not the one\" - Joe Cocer \"Dance me\" - E.Górniak \"Słowa jak motyle\" - Eric Clapton \"wonderful tonight\" - Krawczyk \"Bo jesteś ty\" - Kiljański, Kajah \"Twoja dłoń\" - Perfect \"Kołysanka dla nieznajomej\" - Grzegorz Tomczak \"Niebieska piosenka\" - Kancelaria \"Zabiorę cię\" - Everything I do, I doing for you... - Westlife \"Why Do I love you\" - Joe Cocer \"You are so beautiful\" - Sarah Conor \"Skin on skin\" Scześniak \"Zaczekam\" - Westlife \"To be loved\" - Gordon Haskell \"How wonderful you are\" - Uniwerse \"W perły zmienić deszcz\" - Wodecki \"Z tobą chcę oglądać Swiat\" - Uniwerse \"Zostań ze mną\" - Niemen \"Świat obok nas\" - Jennifer Rush \"The power of love\" - Beata Bartelik \"Sen na pogodne dni\" - Celine Dion \"Love doesn\'t ask why\" - Krawczyk \"Tobie\" -Szcześniak \"Spoza nas\" ęgrzegorz Tomczak - Niebieska piosenka Farba - chcę tu zostać Anna Jantar - moje jedyne marzenie Kayjah, Kiljański - prócz ciebie nic Krawczyk - bo jesteś ty Natalia Kukulska - zakochani Beata Bartelik - sen na pogodne dni Olga Szamanska, Przemysław Brany - niech mówią, że to nie miłość Kindla - z kimś takim jak ty Szcześniak - miłość nie ustaje Krystyna Giżowska - złote obrączki walc z filmu Noce i dnie rawczyk - wierzę w miłość Wodecki - oczarowanie Jarocka - wymyśliłam cię Wodecki - tylko ty Krawczyk - weselne preludium ęK.Krawczyk - Weselne Preludium K.Giżowska - Złote obrączki I.Niedzielska - Obrączek złotych blask M.Durecka & M.Czechowicz - Jak w bajce J.Różycki - Zatańcz ze mną choć raz J.Zieliński - Gdzieś w nas K.Giżowska - Zapowiedź pięknych dni B.Smoleń - Klub wesołego szmpana Floryda Dance band - Sto lat E.Skrzypek - Przytulanka M.Durecka - Życie ma tak wiele barw K.Krawczyk - Pamiętam Ciebie z tamtych lat J.Różycki - Naucz mnie żyć Wiązanka Przebojów biesiadnych Marsz Mendelsohna Marsz Radion Marsz weselny ślubny Marsz powitalny ęOd 1989 roku najczęściej spotykam następujące utwory jako pierwszy tanie po obiedzie w trakcie wesela. 1. Eric Clapton - Wonderful Tunight 1989 2. Stachursky - Gdy zapłaczesz 1998 3. Lady Punk - Zawsze tam gdzie Ty 1988 4. Celine Dione - I love You 1997 5. Andrea Bocceli - Time to say goodbay 1996 6. Johan Stauss - Na d pięknym, modrym Dunajem 7. Sewerym Krajewski - Czekasz na tę jedną chwilę 1994 8. Righteous Brothers - Unchained Melody(z filmu Duch) 1991 9. Jennifet Rusch - The Power Of Love 1983 10. Janusz Chryniewicz - Duchy 1996 11. Polskie Orły - Złoty Krążek 12. The Platters - Only You 1967 13. Savage - Only You 1983 14. Vaya Con Dios - What\'s A Woman 1991 15. Mariah Carey - Without You 1993 16. Lionel Richie - Say You, Say Me 1984 17. Wet Wet Wet - Love Is all Around 1993 18. Bryan Adams - Everhyng I Do, A Do It For You 1991 19. Richard Marx - Now & Forever 1987 20. Alphaville - Forever Young 1982 21. Leonard Cohen - Dance Me To The End Of Love 1982 2 Unlimited – No limit Ace of Base – All that she wants Ace of Base – The sign ABBA - Dancing Queen Akon – Belly dancer Albano & Romina Power – Felicita Alizee - Moi Lolita Amel Bent – Ma philosophie Amber – This is your night Amy Diamond – What’s In it for me Andrzej Zaucha - Czarny Alibaba Andrzej Rosiewicz - Czy czuje pani cza-czę Andrzej Rosiewicz - Najwięcej witaminy Anna Jantar - Najtrudniejszy pierwszy krok Anna Jantar - Przetańczyć z Tobą chcę całą noc Anna Jantar - Tyle słońca w całym mieście Arsenium – Love me Baby Bush – Suga Suga Barry White - You sexy thing Bartosiewicz i Krawczyk – Trudno tak Beatles - Oh darling Beatles - She loves you Bellini - Samba de Janeiro Beyonce – Check on it Bill Medley & Jennifer Warnes - The time of my life Black eyed peas – Where is the love Blu Cantrell & Sean Paul - Breathe Blue Lagoon – Break my stride Blue Lagoon - Heartbreaker Bob Sinclair – Love generation Boney M - Daddy cool Boney M - Hooray Hooray Boney M - Kalimba de luna Boney M – Rasputin Boney M – Rivers of Babylon Bonnie Tyler - I need a Hero Borysewicz i Kukiz – Jeśli tylko chcesz Bosson - One in a milion Boys II Men – Last night Brathanki - Czerwone korale Brathanki - Siebie dam po ślubie Budka Suflera – Bal wszystkich świętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselicho
Georgina-Niedorsola milosc Halina Frąckowiak-Tin Pan Alley Justyna i Piotr- Mamma ,mammma maria Justyna i Piotr-Ciao Italia Justyna i Piotr-Ty iJa Krystyna Gizowska-Przezylam z Tobą tyle lat Krystyna Gizowska-Zlote obrączki Magda Durecka -W takiej chwili Maryla Rodowicz-Szparka Sekretarka Maryla Rodowicz-Malgoska Tu Jest Twoje miejsce(casablanca) Univers-w taką ciszę Venus-Odplywają kawiarenki Virgin-Dwie bajki Maanam-Cykady na cykladach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
WITAM WSZYSTKICH!! BARDZO DZIEKUJĘ ZA PRZEKAZANE PROPOZYCJE MUZYKI WESELNEJ. BARDZO PROSZE O PROPOZYCJE PIERWSZEGO TAŃA PARY MŁODEJ. BĘDE RÓWNIEŻ WDZIECZNA ZA PRPOZYCJE FAJNYCH KAWAŁKÓW ZABAW DLA EWENTUALNEGO ROZRUSZANIA DRETWEGO TOWARZSTWA.CHACIAŁBYM ABY WIEKSZOŚC GOŚCIE BAWILI SIE WYSMIECNICIE I WY KOCHANI Z PEWNOŚCIA MI POMORZECIE PRZESYŁAJAC PRPOZYCJE. ZWŁASZCZA PRPOZYCJUE WYNIKAJACE Z DOŚWIADCZENIA NP Z WŁASNEGO WESELA . POZDORO BONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze chciałabym byc
na takim weswlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerokiej drogi
bożena, rusz dupe, mozgownice i dwa palce i poczytaj troche to fotum. o pierwszej piosence jest milion topicow, z czego dwa są wiecznie zywe i długie :O nie znodzę leni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
po co ten sarkazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam podam przykłady utworów wg typu muzyki i tańca: WALC ANGIELSKI - BOGUSŁAW MEC - Jej portret - CELINE DION - Only one road - CHRIS DE BURGH - Lady in red - CHUCK BERRY - Wonderful World - CLEO LAINE - He Was Beautiful - CURTIS STIGERS - I Wonder Why - DANA GLOVER - It is you - DIANA ROSS - What the world needs now - EDYTA GÓRNIAK - Dumka na dwa serca - ELVIS - Are You Lonesome - ELVIS - The Fair Is Moving On - ELVIS - Unchained Melody - EROS RAMAZZOTTI - Piu\' che Puoi - GEORGE MICHEL - One More Try - GRZEGORZ TOMCZYK - Niebieska piosenka - HAROLD MELVIN - If You Don’t Know Me By Now - MUSICA POESIA - Adagio - MUSICA POESIA - Didication - MUSICA POESIA - Evensong - MUSICA POESIA - Spring - MUSICA POESIA - Vocalise - NAT KING COLE - Around the world - NAT KING COLE - Fascination - NATALIA KUKULSKA - Zakochani - NORAH JONES - Come Away With Me - LEONARD COHEN - Take this walz - ROD STEWART - When I need you - SHIRLEY BASSEY - Jessie - THE COMMODORES - Three Times A Lady - WHITNEY HOUSTON - You Light Up My Life - ZBIGNIEW WODECKI - Oczarowanie WALC WIEDEŃSKI - ANNA JANTAR - Przetańczyć z tobą całą noc - BRIAN ADAMS - Have you ever loved a woman - ELVIS - Can\'T Help Falling In L. - ELVIS - Wonderful World - LOONA - Hijo de la luna - MUSICA POESIA - A Grand Bal - MUSICA POESIA - Ormaggio - MUSICA POESIA - Magic Waltz - MUSICA POESIA - Serenade - MUZYKA Z FILMU “DUCH” - Unchained Melody - NATALIA KUKULSKA - Zakochani - STING - Until - THE CORRS - Runaway - WALC Z FILMU \"NOCE I DNIE\" - Od nocy do nocy - WHITNEY HOUSTON - I Have Nothing FOXTROT - BOBBY DARIN - Beyond the Sea - BURT BACHARACH - Raindrops Keep Falling on My Head - DORIS DAY - Dream a Little Dream of Me - FRANK SINATRA - Everybody loves somebody - FRANK SINATRA - New York, New York - G. KELLY - Singin’ in the Rain - NAT KING COLE - Unforgettable - PAUL ANKA - Hello - PEGGY LEE - Fever - ROBBIE WILLIAMS - Beyond the sea - ROBBIE WILLIAMS - Have You Met Miss Jones - ROBBIE WILLIAMS - płyta \"Swing when you are winning\" - SHIRLEY BASSEY - Hey Big Spender - STING - Moon Over Bourbon Street QUICKSTEP - BETTE MIDLER - Billy-a-Dick - BROTHERHOOD OF MAN - Save Your Kisses For Me - ELVIS - Early Morning Rain - ELVIS - Snowbird - FRED ASTAIRE - Cheek to Cheek - G. GERSHWIN - I\'ve got rythm - JAGGY JOE & THE SWINGIN\' SWINGERS - Nice Work If You Can Get It - OLIVIA NEWTON JOHN, JOHN TRAVOLTA - You\'re The One I Want - LOU BEGA - You wanna be Americano - LOUIS ARMSTRONG - When the Saints Go Marching In - LUCIA BELTRAMI - Bonnie & Clyde - MODERN TALKING - Cheri, Cheri Lady - MUSICA POESIA - Autostop - NICOLE KIDMAN - Sparkling Diamonds - ROBBIE WILLIAMS - Mack The Knife - STEVIE WONDER - You Are The Sunshine Of My Life - THE ANDREWS SISTERS - Straighten up and fly right - THE RAMONES - Spider Man - VAYA CON DIOS - Nah Neh Nah - WHAM - Edge of Heaven TANGO - 101 STRINGS - Olympic gold Tango - ABBA - Money, Money - ABBA - Voulez - Vous - BOND - Libertango - BRITNEY SPEARS - Toxic - DORIS DAY - Hernando\'s Hideaway - EDDIE SOUTH - La Cumparsita - ELVIS - For The Millionth & L. - ELVIS - What Now My Love - EWAN MC GREGOR - El tango de Roxanne - MAANAM - To tylko tango - MERYLIN MONROE - My Heart Belongs To Daddy - MUSICA POESIA - Aventure - MUSICA POESIA - Cancion Triste - MUSICA POESIA - Hablame De Amor - MUSICA POESIA - Misterio - MUSICA POESIA - Mucho Tango - PERCY FAITH - Sombras - SEXTETO MAJOR - Tanguera - SHAGGY - Hey sexy lady RUMBA - BARBARA STREISAND - Woman in love - BEE GEES - How Deep Is Your Love - BILLY JOEL - Just The Way You Are - BLACK - Wonderfull Life - CAROLE KING - Anyone At All - CELINE DION - Falling Into You - CELINE DION - My Heart Will Go On - CHICHI PERALTA - Sincortinas - DAN FINNERTY - A Groovy Kind of Love - EILEN FOSTER - Song From A Secret Garden - ELVIS - American Trilogy - ELVIS - Always On My Mind - ELVIS - And I Love You So - ELVIS - In The Ghetto - ERIC CLAPTON - Wonderful Tonight - FAITH HILL - Breathe - FUGEES - Killing me Softly - GABRIELLE - Out of reach - GEORGE MICHAEL - Careless Whisper - GLORIA ESTEFAN - I\'m Not Giving You Up - GLORIA ESTEFAN - Traces (of Love) - JESSICA SIMPSON - I wanna love you forever - KATIE MELUA - Nine million bicycles - LENNY KRAVITZ - I belong to you - LIONEL RICHIE - Endless Love - MADONNA - Take a Bow - MICHAEL BUBLE - The Way You Look Tonight - MICHAEL JACKSON - Cry - MICHAEL JACKSON - I Just Can\'t Stop Loving You - PAUL BRANDT - I do - POUND BOYS - K Pasa - ROBBIE WILLIAMS, NICOLE KIDMAN - Something Stupid - RONAN KEATING - When You say nothing at all - SANTANA - Samba Pa Ti - SHANIA TWAIN - From This Moment On - STEVIE WONDER - Isn\'t she lovely - STING - Fields of Gold - THE BEATLES - Besame Mucho - TINA TURNER - Golden Eye - TINA TURNER - Private dancer - TONI BRAXTON - Unbreak My Heart - TONY SALGADO, MARTIN JIMINEZ - Hoy Es Adios CHA-CHA - ALFONSO - Una Copa De Licor - ANASTACIA - I’m Outta Love - BONEY M - The Rivers of Babilon - BRENDA K.STAR - Hold Me - CARLOS SANTANA - Smooth - CHRISTINA AGUILERA - Lady Marmelade - DADDA K. - Voulez voux coucher avec moi - EL ZOOM - Que Hora - ELVIS - A Little Less Convers - ELVIS - Moody Blue - ELVIS - Rubberneckin\' - EURYTHMICS - Sweet dreams - JENNIFER LOPEZ - Let\'s get loud - KAYAH - Na językach - KYLIE MINOGUE - Can\'t get out my head - LIMAHL - Neverending Story - MICHAEL BUBLE - Sway - PATIO - Havana - This Is Cuba - PINK - Get the party startes - QUINCY JONES - Ai no Corrida - RICKU MARTIN - She Bangs - RUDY CLARK - The Shoop Shoop Song - RUFF CUT DIAMOND - Do The Salsa Like You Wanna - SAM COOKE - Everybody Likes To Chacha - TEH BEATLES - Twist and Shout - TOM JONES - Sex Bomb SAMBA - AGUA LOCA - Cumbara - BA-TU-CA-DA - Parney Da Castro - BEE GEES - Stain Alive - CARLOS OLIVA - Mama Yo Quiero - CELIA CRUZ - Quimbara - COSTANTINO PADOVANA - Timales - DARIO G - Carnival de Paris - EDMUNDO ROS - Tico tico - EL SIMBOLO - Nunca Te Decides - ELVIS CRESPO - Tiemblo - ELVIS - Gentle On My Mind - ELVIS - Stranger In The Cloud - ENRIQUE IGLESIAS - Bailamos - FULANITO - Callate - FULAMITO - Mi Con Con - GIPSEY KING - Volare - GLORIA ESTEFAN - Conga - GLORIA ESTEFAN - Oye - GOOD MEN - Give It Up - JENNIFER LOPEZ - Baila - JULIO IGLESIAS - Mollendo Cafe - LOS CHICOS - Ooh La La La - LOS DEL RIO - Macarena - NATALIA OREIRO - Camblo Dolor - OLAV BASOSKI - Back To St. Lucia - PASSION FRUIT - Vamanos - PICO - Oye Como Va - PIOSENKA Z FILMU \"STRICTLY BALLROOM\" - Love Is In The Air - POUND BOYS - K Pasa - QUINCY JONES AND HIS ORCHESTRA - Soul Bossa Nova - RED 5 - Fiesta Fiesta - RICKY MARTIN - Livin’ La Vida Loca - ROBI ROB\'S - Boriqua Anthem - SANDY & PAPO - Mueve Mueve - SHAKIRA - Hips don\'t lie - THALIA - Mujer latina - THE BEATLES - All My Loving - VENGA BOYS - To Brasil - WHITNEY HOUSTON - I Have Nothing JIVE - ABBA - Waterloo - AFRICK SIMONE - Hafanana - CHUCK BERRY - You never can tell - ELTON JOHN - I\'m still standing - DAVID LEE ROTH - Just a Gigolo - DJ BOBO - Chihuahua - EAST SIDE JIVERS - Black Diamond - ELVIS - All Shook Up - ELVIS - Way Down - MACIEJ KOSSOWSKI - Dwudziestolatki - MICHAEL BUBLE - Crazy little thing called love - LOU BEGA - Mambo No.5 - PHIL COLLINS - You Can’t Hurry Love - PHIL COLLINS - Two hearts - RAY CHARLES - Hit The Road Jack - SHAKIN\' STEVENS - Lipstick, Powder and Paint - STEVIE WONDER - Part Time Lover - THE COUNTDOWN SINGERS - I\'m So Excited - THE BLUE MARTINIS - Don\'T Worry \'Bout That Mule - TOM JONES - Jailhouse rock - WHAM - Wake me up before you go-go BLUES - BAJM – Ta sama chwila - LEONARD COHEN - Dance me to the end of love ROCK & ROLL - MUD - Tiger Feet MAMBO - MUZYKA Z FILMU „DIRTY DANCING” - The time of my life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
SERDECZNE DZIĘKI WSZYSTKIM KÓRZY ZECHCIELI ODPOWIEDZEĆ I PRZEKAZAĆ KILKA CIEKAWYCH POMYSŁÓW Z TEGO MOŻNA JUŻ UŁOŻYĆ CIEKAWY ZESTAW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Bozenno nie dziękuj jeszcze,bo ja mam "t a k e" pytanie do i do ...dla kogo te propozycje weselnego repertuaru???Piszecie bzdury,odnoszę wrażenie,że nie macie zielonego pojęcia w temacie.Taki repertuar kojarzy mi się z pseudo-kapelkami obecnie weselnymi,które nie zostały dopuszczone do profesjonalnej działalności muzycznej i za wszelką cenę szukają jakiegoś zajęcia dającego kasę,przy okazji promując bzdety i nonsens...repertuarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Nie dotyczy to polskich utworów muzycznych,lecz tej części obcojęzycznej z małymi wyjątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menszczyzna
Do "baśek" - skąd w tobie tyle jadu? Masz zdecydowanie płyciuchne skojarzenia, może nie dziel się nimi z innymi, co? Zajmij się swoją profesjonalną działalnością muzyczną i nie właź na rynek, który jest zbyt amatorski dla ciebie. Nie krytykuj, to szkodzi urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Baśek, to bardzo niesprawiedliwe. Żałuj, że nie słyszałeś/łaś Szafy Grającej - są profesjonalistami. Grają nie tylko "do kotleta", ale koncertują z repertuarem wybitnie nie weselnym. Służę linkiem do jednego z ich utworów wykonywanym po japońsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
RANY PRZECIEŻ GOŚCI NIE ZAPRASZA SIĘ WG ZASADY ŻE TYLKO TAKICH KTÓRZY ZNAJĄ SIĘ NA MUZYCE PROFESJONALNEJ ,TO NASZE ZADANIE ABY WSZYSCY DOBRZE SIE BAWILI.DLATEGO REPERTUAR MUSI BYĆ ZRÓŻNICOWANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Otóż to, bozenna :) Na weselu mają dobrze bawić się wszyscy. Profesjonaliści niech sobie idą na koncert do filharmonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanująca sie kapela
w zadnym wypadku nie gra: żadnego,powtarzam ż.a.d.n.e.g.o Disco Polo,Ich Troje,Ivana&Delfina,HH,POLSKIEGO RAPU,Rubika,Sistarsów itp.Takie rzeczy mozna spokojnie puszczać sobie z płyt i nie potrzeba do tego żadnej kapeli. Profesjonalisci grają muzykę,a nie wypierdy w/w badziewiarzy. Rock,pop,soul...do popu zaliczamy I Krawczyka I Jantar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenik
a ja rozmawiałam z moimi muzykami i disko polo wchodzi na wesela juz.bajer full, boysów, okazuje się ze to jest wzięte.bara bara bara riki tiki tak.....jestes szalona.......robi ponoc furrorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenik
szanująca się kapela- a skąd ty wiesz co jest cool a co bee? bo ty mówisz tu o swoim guście a moze akurat ktoś lubi na wesele ich troje? nie pomyslałaś? przy ich utworach mozna poszaleć i pobawic się przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szanująca się kapela
Z choinki się urwałaś czy z jakiejś innej wierzby? Kto ci nakładł takich głupot do łba? Szanująca się kapela przede wszystkim gra to, czego chcą słuchać goście i przy czym goście najlepiej się bawią. Kapele, które ty nazywasz szanującymi się, to zwykłe zadarte nochale mające w czterech literach ludzi, którzy przyszli się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
brawo brawo o to chodzi że wsród gości weselnych sa rózni ludzie z róznymi gustami a o gustach się nie dyskutuje chodzi o to aby była fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitabanana
chyba dobrze , jak jest zróżnocowana myzuka - i raczej z tych utworów , co się generalnie "podobają" , bo ludzie wolą tańczyc do czegos , co znają , lubią się choc troche identyfikować z tekstem :P choć osobiście najbardziej by mi odpowiadała impreza z piosenkami sinatry , eltona johna , beatlesów i elvisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawa
Dlatego polecam Szafę Grającą :) W repertuarze mają nie tylko muzykę prostą, ale i standardy muzyki rozrywkowej :) Wieeem, nudna jestem :P Ale oni są warci tego, by ich reklamowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×