Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślicie że ona robi to specjalnie?

Polecane posty

Gość gość

Czasami nie mam czasu odpisać, odezwać się na czas do pewnej dziewczyny. I zauważyłem że ona wtedy robi to samo, czyli czeka z odpisaniem godzine albo dwie.. nawet jak nic nie ma do roboty. To jest jakaś chora zemsta czy o co chodzi. Pomoże mi ktoś to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiadomo czy jest tak na pewno, ale tak może być :) Możę ona też myśli, że się nie spieszysz, bo chcesz ją potrzymać w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle glupie gierki i targowanie sie kto, co i za ile jak przekupa na bazarze. Z jakiego ona jest srodowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest właśnie nadzwyczaj normalna jak na dzisiejsze czasy. Za dobrze się nie znamy ale takie wrażenie przynajmniej sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz przyklad jak mylne moze byc to wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna Moriaty, bo akurat wiem. Na pewno nie jest tak zajęta żeby nie móc smsa napisać przez 3 godziny tylko dlatego ze ja przez godzinę nie odpisywalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myslisz ze jak nie ma nic specjalnego do roboty to musi czekac przy telefonie az odpiszesz? ja wiem po sobie, ze czesto kiedy ktos mi nie odpisuje od razu to zajmuje sie czyms innym, a telefon zostawiam i sprawdzam go dopiero po kilku godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala czuje się niedowartościowana, że nie odpisujesz od razu gdy królewna tego oczekuje i sama odpisuje z opóźnieniem jak nadąsany bachor. Lepiej zweryfikuj opinię o niej, bo możesz mieć przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było by ok gdyby się to zdarzyło kilka razy a tak jest cały czas a gdy zapytam co robila to muzyki sluchalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz wytłumaczenie, muzyki słuchała i nie słyszała telefonu. Ale masz problem, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi się z Tobą, tak Ty z nią i tyle. Albo wróciła do Ciebie zła karma za te wszystkie laski, które Ty wystawiłeś do wiatru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty też taki zajęty jesteś, że nie możesz odpisać? Jak chcesz żeby odpisywała od razu to też odpisuj od razu, ale przynajmniej jej napisz, że nie bedziesz miał czasu smsować bo bedziesz zajęty. Proste. Tym bardziej jak se z tel nie rozstajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinada. Ja nie czekam na wiadomość, bo wiem, że jest zapracowany. A że kocham, to tęsknię i często piszę pierwsza. Kiedyś powiedział " pisz o każdej porze....wyślij choćby kropkę, żebym wiedział, że jesteś."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat jej napisałem że nie mogę a ona i tak swoje zrobila po godzinie odpisujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio i to taki problem? może ona też ma jakieś inne życie poza Tobą ;-) a poza tym z ręką na sercu, Ty nigdy nie bawiłeś się trochę niczyim kosztem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz idiotki do stalego zwiazku bo sobie zrobisz pieklo.:( Do zwiazku trzeba dorosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pecha bo zawsze trafiam na idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto Cię zmusza do zadawania się z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo po prostu swój do swego ciągnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam nie odpisujesz od razu i masz pretensje, że ktoś nie robi tego samego. Może ona myśli to samo że próbujesz ją przetrzymać i zachowuje się dokładnie jak Ty. Nikt nie lubi byc ignorowany. Też skoro nie masz czasu to po jakiego huja piszesz z nią te smsmy, nie możesz zrbic tego po pracy kiedy będziesz już mieć czas? Też druga sprawa,m jeśli nie odpisujesz to ona nie czeka, wpatrzona jak w sroka w telefon, czekając na odpowiedź, a w tym czasie zajmuje się byc może czymś innym. Z tego co widać to ty masz jakieś głupie rozkminy jak dziecko, i pewnie sam stosujesz takie tanie chwyty nie będąc tego świadomym, by później obwinić za to innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderzyłeś w czuły punkt, wiele księżniczek na tym forum poczuło się urażonych, bo same robią dokładnie to samo, odpisują po kilku godzinach jeśli chłopak też nie napisał od razu :) Dlatego będą cię atakować. Ale tak dla swojego dobra, to przemyśl tę znajomość, bo takie niby drobnostki jednak dużo mówią o człowieku i co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu oczekujesz od niej by odpisywała natychmiast, skoro sam tego nie robisz, dlaczego jesteś taki zdziwiony? Przecież dostajesz dokładnie to co sam jej dajesz więc skąd te wąty? Zaczynaj konwersację gdy masz na to czas i wtedy nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie skąd ona wie ma wiedzieć, że ty akurat robiłeś, coś innego w tym czasie, może tak samo, ją ignorowałeś celowo. Tak samo Ty, ską masz pewność, że nic nie robiła, słuchała muzyki ok, a może miałam wyciszony tel w tym czasie, albo kąpała się, albo telefon zadzwonił, może jadła obiad, i zostawiła, tel w kuchni, też nie będzie ci się tlumaczyć z każdej czynności wykonanej w tym czasie. A poza tym to dziecinne jest na takiej podstawie, rozprawiać na temat tego jaka druga osoba jest, nie możecie się po prostu spotkać pogadać, wtedy nie będziecie mieć takich głupich rozkmin. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa,radz się tutejszych "kobiet". Jak nie wiesz jakiego typu babki się tu udzielają to gorzej dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak robie. Nie w akcie zemsty, bo nie mszcze się, uważam że wszystko można inaczej rozwiązać,po prostu jezeli widzę, ze ktos (niezależnie czy jest to facet z którym coś zaczyna się dziać czy koleżanka,wyjątek sprawy służbowe ale to też do pewnego czasu)notorycznie odpisuje z opóźnieniem to wkurza mnie to, mam poczucie straconego czasu, i albo przestaje z ta osoba pisać i czekam do spotkania (chociaż czasami fajnie jest z kimś pogadać między spotkaniami i dla mnie to norma,poza tym jeśli facet nie ma czasu odpisać to nasuwaja się podejrzenia ) albo olewam ja, po prostu tracę zainteresowanie ta osoba,poniekąd dostosowuje się zachowaniem do innych,nieświadomie się to dzieje. Ale na dłuższą metę nie ciągnę takiej znajomości. ZAZNACZAM ZE NIE JESTEM ABSORBUJACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak nic nie ma do roboty" ciekawe skad mozesz miec pewnosc co do tego, co ona kiedy i gdzie ma do roboty???? :D jestes kolo niej 24/7? narcysyzm niektorych facetow poraza! tak wmawiajcie sobie dalej, ze kobiety zyja w oczekiwaniu na jakikolwiek kontakt od faceta... ignorancja niektorym bardzo pomaga w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosć 6:09 zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:09 Bo czekają tylko udają że nie, że są zajęte i mają w d***e a w środku aż je pali żeby napisać smska. Wiadomo że niedostępność pociąga itd.. sprawia że myślimy. Tanie chwyty na mnie te gierki już nie działają bo wiem po tym jak kobieta ze mną rozmawia i jaka jest przy mnie a potem właśnie w taki sposób się zachowuje. Przymykam na to oko, niech się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×