Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paznokietkowa

na jaki kolor malujecie paznokcie??

Polecane posty

Gość paznokietkowa

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na serio to
red :) nie za długie czerwone ,czarne lub mleczne . I tylko te kolory , sporadycznie latem szaleję i każdy ma inny kolor dopasowany do kolorowej biżuteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, pastelowe kolory. najczęściej raczej cieliste - też nie mam wprawy w malowaniu paznokci, a przy takich kolorkach tego tak strasznie nie widać.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoswieci
mam frencz i po bokach 4 paseczki kolor fiolet na to lekki brokacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczny beżowy
lub ładny rozbielony fiolet, wygląda mniam z moją karnacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mambinaczkaf
czarny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
kazdy woli piekne naturalne ,dlugie lub krótke ale naturalne.Zel na paznokciach to tak jak sylikonowe cycki. Ja mam prawie codzinnie inny lakier,pasujacy do stroju i biżuterii,dzisiaj np ciemno szary bo takie mam dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale ja wolę lakiery niż żele. Można łatwiej zmienić. Do czegoś takiego nie potrzebuję stylistki, a mam zaprzyjaźnioną. Dodam, że po obejrzeniu Twojej strony z propozycjami dekoracji paznokci mogłabym rozważyć zapłacenie Ci, byś od moich pazurków trzymała się bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcwexdwexdwe
a ja mam paznokcie pożelowane, a lakier na tym żelu, i też mogę zmienia, w ogole to przecież kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie maluje w ogole...ale po luknieciu na link tej loreline, to juz na pewno nie dam sobie zrobic zelowych. Kobieto obrzydliwe, paskudne, albo ty nie masz drygu do tego co robisz, albo to katastrofa, zero talentu, okropne ksztaly tych paznokci a wzory paskudztwo jak dla15 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paznokcie żelowe nie muszą być paskudne: http://images01.olx.pl/ui/13/38/52/1298917640_88633652_1-Paznokcie-zelowe-Starowka.jpg http://www.paznokciezelowe.com/wp-content/uploads/2011/05/paznokcie-zelowe-wzorki-elegancki-braz-2.jpg http://paznokcie-gdynia.jasky.pl/paznokcie-gdynia/1250195419.jpg http://www.naszszczecin.pl/files/pict/2012-12-04/szczecin-tipsy-zelowe-zelowanie-plytki-paznokcia-manicure-pedicure-5TUzODI1Nj_o.jpg ... widziałam też kiedyś ciekawe, z rybkami i wodą we środku. Po prostu myślę, że raz, że Loreline nie ma do tego talentu - choć oczywiście ciężką pracą można to nadrobić - dwa, szkodzi sobie paskudnymi zdjęciami. A ja żelowców nie lubię, wolę naturalność. Ale nie muszą być brzydkie, mogą być nawet całkiem eleganckie i delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te inne linki to zupelnie cos innego, nawet ladne....ja lubie naturalne , jak juz to te z francuskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro na krwistą czerwień, codzienny - bladorozowy kolor. czasem zaszaleje i jesienią - walne sobie czekoladowy, fiolet... ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co , zaszaleje
dzis pod Sylwestra super czerwienia "Red my fortune cookie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co , zaszaleje
ale ja pomaluje dzis wieczorem , jesli oczywiscie nie masz nic przeciwko ???? moge ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Startuj kiedy chcesz, właśnie doczytałam resztę tamtego tematu. Wciąż uważam, że propozycje z Twojego bloga są okropne, a Ty przede wszystkim uważasz, że zjadłaś wszystkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bra noc dzien
bordowe albo czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm 29
loreline---> sama noszę paznokcie zelowe i sobie chwalę ale twoje są paskudne,nigdy bym do ciebie nie przyszła na zrobienie paznokci...a klientki nie przyszły do ciebie dlatego ze nie mają czasy tylko dlatego ze strasznie robisz...moja kosmetyczna juz w listopadzie miała komplet na swieta bo wszystkie kobietki chciały miec ładne pazurki na swieta...a od ciebie widocznie uciekają,i nie dziwię im się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co , zaszaleje
nic mi nie zejdzie , mam base coat i top coat , uzywam tylko lakierow z OPI ,bedzie sie trzymal prawie idealnie do tygodnia , spokojna glowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluję odżywkami. Może to dziwne, ale nie podobają mi się moje pomalowane paznokcie. Nie podoba mi się ich kształt.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co , zaszaleje
300 ml , to tylko ZELE moga cie uratowac . ZELE ZELE ZELE , cudowny lek na wszystko , a pozniej pazury same odpadaja pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co , zaszaleje
haha i zapamietaj sobie ze w razie zapalenia pluc , zamiast lekow ZELE . Tylko ZELE moga uratowac swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×