Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie cierpię takich zabaw

Najbardziej wieśniackie zabawy weselne - wpisujcie

Polecane posty

Gość Nie cierpię takich zabaw

Wpisujcie najbardziej wiesniackie, beznadziejne zabawy weselne, oczepinowe jakie widzieliście. Muszę wiedzieć, czego unikać, jak będę planować na swoje z orkiestrą a myślę, że i innym się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wszystkie są wieśniackie.... nienawidze takich zabaw no i dlatego miałam tradycyjne oczepiny... zaśpiewali jakąś tam śmieszną pisenkę i rzuciłam welon i po wszystkim.... było tak jak chciałam bez jakiś durnych zabaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciąganie jaja w nogawkach
pijackich obleśnych mord :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze pompowanie dupami
balonów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bihihihi
wałek jest masakryczny- pijany stary facet pakuje ci wałek między niogi :P bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazda jest oblesna zabawa
i do tego ten JEDZIE POCIĄG Z DALEKA......żenujące :o banda upitych gości zachowuje sie jak przedszkolaki:o nie mowie o odczepinach:o zenujące :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jakie widziałam były burackie. Począwszy od przeciągania jajek przez nogawi, przez macanie po kolanach a skończywszy na tańcach wokół krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bihihihi
co?????? jak pompowanie dupami balonów? hbuhahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpię takich zabaw
Ja osobiście słyszałam po trafianiu kijkiem umieszczonym miedzy nogami pana młodego do butelki umieszczonej miedzy nogami panny młodej. To dopiero oblesne. Ja nie wiem, kto takie zabawy wymysla, przecież chyba nie ludzie na poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpię takich zabaw
No i jeszcze podczas oczepin pan młody ma odczepić swojej zonie welon a w tym czasie wszystkie panny walą go drewnianymi łyzkami po łapach- NO CO TO MA BYĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze pompowanie dupami
siadasz facetowi przodem na kolanach, pod tyłkiem masz pompkę i musisz podskakiwać dupą aż balon pęknie :P:P:P żenada a jeszcze gorszy jest widok obleśnych mord, których to bawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby urządzić weselicho na ludowo, z czepcem, wstążkami, słomianymi ozdobami, wiejską kapelą, kaszanką, smalcem i świniakiem z rusztu, to te zabawy by pasowały.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo fuck :o z jajkiem sie nie spotkalam - co to ? a inne .... hmmm - chyba nie bylam na weselu na ktorym byly by takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpię takich zabaw
o ja pierniczę- to z tymi balonami nie słyszałam, ale dobrze wiedzieć. Muszę zastrzec w umowie, ze absolutnie TAKICH zabaw sobie nie życzę pod groźbą nie wpłacenia kasy za granie ;-) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaa, ubawiłam się - w życiu nie słyszałam o takich zabawach, ani nie byłam świadkiem. Ale macie rację - niektóre są strasznie obleśne - ble...... To jajko w nogawce młodego całkiem niewinnie wygląda, w porównaniu do innych \"zabach\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie wszytskie zabawy
weselne są obllllllllleśneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dlatego u mnie będą tylok oczepiny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpię takich zabaw
Płomykówka- masz rację :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tymi bolonami i to z patykiem.:D W życiu bym nie wpadła na coś tak obleśnego.:D Dlatego zawsze w okolicach północy oddalam się na papieroska...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powalił mnie ten kijek i balonik :o wiem ze takie wesela sa naszpikowane podtekstami ale spotkalam sie tylko ze zboczonymi piosenkami :D cyt: \"...... jak nie ma Jadzi, nie ma gdzie wsadzic, jadzia muuuuusi byc\" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - Płomykówka - mnie też nie zobaczysz na tych zabawach, zawsze się zawijam \"na papieroska\", albo poprawienie makijażu :-) Tak, do wesela typowo wiejskiego może by i pasowały, ale chyba za czasów \"Chłopów\" Reymonta, nie dzisiejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpię takich zabaw
A co to znaczy, że będziesz mieć tylko oczepiny? Tzn nagle stanną jakieś panny, ty rzucisz welon i po sprawie? Bez żadnego wprowadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie wszytskie zabawy
jakiego wprowadzenia??????????????????????????????????? oczepiny same oczepiny rzuc e welonem, mój mąż nie wiem czym tam facet rzuca krawatem??? i po wszystkim !!nie zamierzam męczyć moich gości obleśnymi zabawami. Coś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny . Powiem wam ,że śpewam na weselach i wbrew pozorom i temu co czytam , ludzie naprawde dobrze potrafią sie bawić podczas oczepin . Oczywiście pod warunkiem że wszystko odbywa się z pewnym umiarem i smakiem . Oczepiny muszą być po prostu dopasowane do indywidualnych gustów Państwa młodych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakładanie
ciasnych rajstop na głowe panów i ściagnie ich- ludzie mają sie niby nabijać z wykrzwionych mord tych panów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpię takich zabaw
No bo to moim zdaniem by dziwinie wyglądało: północ a Ty nagle- to dobra uwaga rzucam, młody tak samo. I po sprawie. Ja byłam na weselu, gdzie oczepiny były fajnie obmyslone, bez żadnych głupich, zboczonych zabaw. Orkiestra spiewała przyśpiewki (fajne), panny plasały w koło a na znak, panna młoda rzucała welonem. Potem tak samo plasali kawalerowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cierpię takich zabaw
acha no i potem jeszcze ta "zwycięska" para składała takie śmieszne przysiegi- podkreślam śmieszne, a nie zboczone/obleśne i głupawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-----------
moja kolezanka mowila ze byla na takim weselu gdzie musiala dupa pompwac balona...... zenada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas mi się micha cieszy na myśl o pompowaniu balona. To jest tak głupie, że Cycu Kiepski mi pasuje do tej roli.:P Zamordowałabym, gdyby mnie ktoś zaproponował tę czynność.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×