Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Polecane posty

Gość gość

Hej, jakie polecacie marki kosmetyków, które naprawdę działają? Nie zależy mi na chanelach, sisleyach itd. gdzie płaci się zazwyczaj za markę, ale kosmetyki które mają naprawdę bogate składy i naprawdę działają! Ostatnio czytałam o SkinCeuticals co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara31
Hej. Używałam skinceuticals i są to świetne kosmetyki, jednak dla mnie jeszcze lepsze okazały się marki Crystal Clear Skincare i Environ. Wiele pozytywnych opinii jest też o Dermalogice, ale mnie niestety uczuliła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź. U mnie też się Dermalogica nie sprawdziła. Environ bardzo lubiłam, ale zawiera retinol, a staram się o dziecko i dlatego wolę nie stosować, bo są różne opinie. O Crystal Clear nie słyszałam. Napisz coś więcej o tej marce. Długo stosujesz? Jakiej produkcji są to kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara31
Ja jestem bardzo zadowolona. Kosmetyki są angielskie, ale produkowane we Francji. Angielki je uwielbiają. Mieszkałam tam przez rok i miałam przyjemność chodzić do salonu Crystal Clear co też polecam jak ktoś tam przebywa. Cera mi się bardzo poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie naprawdę działa zwykły krem dove albo nivea soft, raz na tydzień peeling twarzy, niczym markowym, do tego tonik garnier niebieski wspomagający likwidowanie pojedynczych pryszczy i zaskórników. na koniec płyn micelarny, też garniera, do zmywania makijażu. ale tutaj temacik chyba o promowaniu konkretnych marek, więc już uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz typ skóry? Gdzie kupujesz te kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara31
Cerę mam mieszaną i jak na trzydzieskę była w średniej kondycji, niestety kiedyś przesadzałam z opalaniem więc miałam sporo zmarszczek i przebarwień. Teraz cera się bardzo poprawiła, jest dużo jędrniejsza i zmarszczki się spłyciły. Wcześniej w Anglii kupowałam teraz w końcu są w Polse w sklepie internetowym www.muabeautystore.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie dziękuję, jeszcze jakbyś mogła to powiedz mi, co dokładnie stosujesz z Crystal Clear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara31
Stosuję mleczko oczyszczające Wipe Away The Years, które po prostu kocham! Serum Anti-ageing, i na dzień Skin Brightening Complex z filtrem. Teraz się przymierzam do zakupu rollera Lift Away The Years.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten sklep jest godny zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, w takim razie spróbuję:) Bardzo Ci dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam koleżankę, ale nie zauważyłam wpisu z poleceniem kremu nivea i dove. Dziękuję za wypowiedź i poradę, ale mam atopowe zapalenie skóry i typowe kosmetyki drogeryjne, które zawierają dużo chemii źle wpływają na moją skórę. Ale dziękuję i pozdrawiam. Wątek oczywiście cały czas otwarty i jak znacie jakieś warte uwagi kosmetyki to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na atopowe zapalenie skore bardzo dobre są kosmetyki z kwasem laktobionowym i witaminami A i C. Jest jeszcze tonik i żel micelarny. Kupuję je na www.beautypremium.pl, ale mozna tez kupic bezposrednio w sklepie internetowym producenta. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mycia, zrobienia peelingu ziaja się dobrze u mnie sprawdza, clochee krem do nawilżania, tołpa też ma fajne kosmetyki do pielęgnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
Polecam salon Tanrei w Warszawie na Nowogrodzkiej - jeszcze do 15 listopada pierwszy zabieg u nich minus 50 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulekq
kosmetyk który działa to bee pure na zmarszczki do tego dbanie o siebie we własnym zakresie typu sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym beee ghóóóóóóóóóóóównem!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susia w
Bardzo dobre dla skóry są kosmetyki naturalne ja kupuje zazwyczaj w manufakturze kosmetycznej, najbardziej mi odpowiadają, nie drażnią skóry, poprzednio inne kosmetyki jakoś źle na mnie działały musiałam co jakiś czas przestać w ogóle ich używać, teraz z tymi jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcka
Ja stosuję kremy biodermic od dłuższego czasu i widzę, że jakość skóry na twarzy znacząco się poprawiła. Kosmetyki właśnie są naturalne i niedrogie w porównaniu do przereklamowanych topowych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Kolagen Naturalny polskiej firmy Colway. Sama stosuję już jakiś czas i jestem zachwycona :) polecam jeszcze nową linię tej firmy (ja zamówiłam sobie krem Hydro, szampon, kolagen pure, peeling enzymatyczny ) na stronie https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś używałam kremów do twarzy Vichy, ale niestety teraz mnie na nie stać, ale odkryłam naszą polską Bielendę. Ma w swojej ofercie kremy z serii professional oraz drogeryjne. Ostatnio moim ulubionym jest kremowy eliksir do twarzy argan makadamia i marula z serii korygującej dla cery mieszanej. Można go używać na dzień i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body shop ma fajną linie z witaminą E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pielęgnujecie skórę od środka za pomocą suplementów np. z kolagenem i kwasem hialuronowym? Dużo czytałam na ten temat i okazuje się być to trafnym rozwiązaniem, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celia za 5 zł
Mi pomógł tłusty krem na noc z koenzymem Q10 z Celii za jakieś 5 zł, każda go kiedyś pewnie widziała http://www.celia.pl/pl/product/559/krem-na-noc-regenerujacy-50/ Wyrównał mi się koloryt, pospłycały zmarszczki ale tylko te wokół oczu i ust. Na czoło nie zadziałał ale tu jako tako radę dają masaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WNatalia32
Cześć! Nie widziałam żeby ktoś wcześniej pisał o kosmetykach Ajurweda, moje koleżanki z pracy poleciły mi ten sklep i na początku średnio przekonana zamówiłam tylko maseczkę ;) Ale muszę przyznać, że faktycznie skóra jest jakby bardziej odżywiona. Zobaczcie sami http://sklep.ayurveda-polska.com/product-category/pielegnacja-twarzy/, ale nie oceniajcie książki po wyglądzie - to często myli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina21
Dla mnie najlepszym okazał się podkład z vichy Dermablend korekta 3d który ukrywa moje pryszcze i blizny po nich. Pierwszy raz nie musze używać korektora , podkład załatwia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisaa
U mnie w aptece farmaceutka polecał mi go, ale się wahałam bo cena odstraszała, ale jak czytam opinie to kupie go sobie na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×