Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ami27

NAJLEPSZE ODŻYWKI I MASKI DO BARDZO ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

Polecane posty

mam pomysł abysmy wpisywały tu wg. nas najlepsze odżywki ,maski,maseczki do włosów,,,bez wzg. na cene i marke: jeden warunek -ABY BYŁY SKUTECZNE- 1.złota maska patin provi\\ 2.maseczka w salonie zakupiona wella nawilzająca do włosów(ok.60zł) czekam na reszte!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeleine37
A ja zakupiłam dziś na allegro Glorię z Polleny Malwy. Cieszy się dobrymi opiniami i b. przystępną ceną (ok. 5zł). Wypróbuję i dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka11m
Probowalam roznych szamponow i odzywek. Na pewno nie polecam linii Syoss. Nic nie daje, a nawet bardziej wysusza wlosy. dradzam tez Garniera. Polecam wszystkim L'Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Szampon do włosów zniszczonych i odżywkę. :) świetna sprawa. :) odbudowuje nawet bardzo zniszczone wlosy. Moim pomoglo, a musze dodac, ze mam cienkie blond wlosy, podatne na zniszczenie. Minusem tej firmy jest cena. Bardzo dobry jest rowniez jedwab do wlosow. :) bardzo wydajny. Prysnac na rece i rozetrzec go na wlosy. :) nadaje polysk. Wlosy sa miekkie i delikatne. Obawiam sie jednak, ze nie odzywia wlosow, a dziala raczej jak nablyszczacze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota341@poczta.onet.pl
Witam ;) ja od jakiegos czasu uzywam szamponu i odzywki z firmy GOSH do wlosow farbowanych. Włosy mam strasznie zniszczone po kilku - kilkunastu latach ciaglego prostowania i farbowania;/ a te kosmetyki sa naprawde bardzo fajne:) Kupuje je naprawde po hurtowej cenie w sklepie gdzie jest bardzo tanio. maja pojemnosci po 500ml i kosztuja po 54zl. To moj pierwszy szampon, ktory naprawde przygotowuje wlosy do dalszych zabiegow ! uzywam tez maseczki, natomiast ona jest z firmy joanna professional, bo szkoda mi kasy na jakies drozsze :P POzdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zainwestować w keratynę w sklepie fryzjerskim, jest w ampułkach, więc można kopic na sztuki. Moje suche po rozjaśnianiu i codziennym suszeniu suszarką włosy świetnie zregenerowała, bez obciążania, są puszyste i dobrze się układają. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisson
Najlepsza jest odżywka z nivea diamond gloss! zawsze do niej wracam, szamponu szczerze nie polecam bardzo obciąża włosy. Aktualnie używam szamponu z wella+odżywkę z nivea diamond gloss+ jedwab jestem zadowolona, włosy są miękkie i lśniące. (radzę potrzymać odżywkę odrobinę dłużej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
wionka65 vel iśka25, tak głupiej spamerki jak ty to tu już dawno nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaammmm
Przestańcie spamować tym toni & gównem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge Wam polecić szampon Timotei Pure. Naprawde jest swietny i ten do cienkich i delikatnych włosów naprawde doskonale na nie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka231
Na moje włosy najlepsze okazały się szampon i odżywka timotei. Zawsze miałam problem z tym, że moje włosy są cienkie i brzydko się przez to układały. Szampon "wymarzona objętość" świetnie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wonnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala945
Moin fenomenem jest maska profesjonalnej firmy fryzjerskiej STAPIZ z kwasem hialuronowym jest idealna do włosów suchych i zniszczonych http://www.fryzjersklep.pl/item/maska-hialuronowa.html w swoim składzie zawiera kwas hialuronowy i algi morskie świetnie nawilża użyłam ją dwa razy ale efekt jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netkanatka
locca, czytaj skład na opakowaniu, może opinie w necie? Niektórzy producenci na opakowaniu podają, czego dany kosmetyk nie zawiera. Ja mam akurat regenerującą maskę Phenome i na opakowaniu jest without list, widzę, ze nie zawiera slsów, silikonów, konserwantów itp. 98% składników jest pochodzenia organicznego, inne składniki stosują tylko wtedy, kiedy nie mogą ich uzyskać z natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam olejek arganowy firmy Bielenda, nic nie działa lepiej, wiem bo wypróbowałam na własnych włosach. Wcieram parę kropli we włosy i zostawiam na dłuższy czas, póżniej włosy normalnie myję. Są rewelacyjnie miękkie, jedwabiste i z pięknym połyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki pod salony fryzjerskie, tutaj popatrz - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ I raczej takich szukaj. Te produkty w standardowych ofertach to jednak nie te same możliwości. Wydaje mi się, że one nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do bardzo zniszczonych włosów to tylko Biokap przychodzi mi do głowy. Mają produkty wykonane z naturalnych składników, dlatego tak skutecznie odbudowują włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MgdaL
Moja kuracja SOS dla włosów: Lniana maska do włosów z olejem kokosowym, nakładana wieczorem na 30 minut pod czepek, lekko spłukana, aby przez noc kosmetyk miał czas jeszcze podziałać, a rano mycie głowy i włosów szamponem Biolaven. Na na codzienne mycie idealny będzie balsam myjący do włosów Sylveco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem.. dekoloryzacja i siano. Na szczęście nie wypadają garściami no ale są w fatalnym stanie. Kupuje jakieś standardowe odzywkę, jako dodatek do szampnu - po umyciu wszystko fajnie, rozczesują się i są gładkie ale po wysuszeniu (nawet bez suszarki) problem wraca.. polecacie jakąś maskę do ok 20 PLN która starczy jakoś na miesiąc (mycie włosów co 2 dni)? Próbowałam różnych olei, ale jakoś nie mogę się do nich przekonać. Ostatnio dostalam w prezencie jakiś kosmetyk z mikroorganizmami, który można stosowac jako szampon ale też niewiele zadziałał na moje suche patyki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenka33
Ja również czytam sobie o tym dobrym działaniu olejków ale niestety jeśli chodzi o moje włosy to olejek im nie służy. W kosmetykach owszem ale nałożony bezpośrednio na nie obciąża je .Z natury mam bardzo cienkie włosy tak wiec staram się używać lekkich ale zarazem odżywczych kosmetyków. Bardzo jestem zadowolona z nowej odżywki oraz szamponu do włosów marki Cece z serii Experto professional. Jest to nowa seria, która niedawno się pojawiła na przyklad w Rossmanie tak wiec postanowiłam przetestować i jestem zadowolona. Kosmetyki dobrze nawilżają włosy, których kondycja znacznie się poprawiła. Już się tak nie puszą oraz lekko blyszczą. Po miesiącu stosowania dobry efekt tak więc jakbyscie widziały je w sklepach to naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tom
Dla faceta maski nie są szczytem marzeń prawda? Ja stosuję Profolan na łysienie i jestem zadowolony z efektów. Moje włosy są gęstsze i silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku miesięcy używam tej maseczki regenerującej do włosów http://www.hairs.pl/intensywna-kuracja-regenerujaca-wlosy-rigena-lifting-dott-solari-zestaw.html i efekty są naprawdę widoczne. Włosy nie są już tak suche i napuszone. Często je farbuję, więc niestety bez porządnego odżywienia się nie obejdzie, a ta kuracja regenerująca naprawdę się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila77
Dal mnie liczą się tylko kosmetyki naturalne bez chemii i barwników oraz bez środków zapachowych. Maskę do włosów zamawiam ze strony https://ajurwedablog.wordpress.com/oferta/ . To kuracja regenerująca na włosy dająca szybkie efekty. Nawet zniszczone farbowaniem czy prostowaniem włosy szybko odzyskują kondycję. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×