Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa084

Naklejki czy zawieszki na alkohol?

Polecane posty

Gość Ja robiłam
sama zawieszki i bardzo ładnie to wyglądało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :-) Dzieki za rade, a zastanawiam sie nad wodka tez...czy wybrac Stock, Pana Tadeusza czy Wyborowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Lubelska Trzy zboża - super wódeczka,dobrze sie ją piję,głowa nie boli i nie ma sie dużego kaca:) wszyscy zachwalali sobie a i cena nie wielka,w Polo czy Auchan ok 21zl za 0,5l a w selgrosie kupiliśmy znacznie znacznie za mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że zawieszki wyglądają bardziej elegancko :) Poza tym naklejki musisz montować przed weselem a czasem mozna sie dogadać z hurtownią że nadmiar wódy można oddać...my np oddawaliśmy chyba 40 flaszek a z naklejkami nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
zawieszki i naklejki są już niemodne,teraz zawiązuje się samą kokardkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym widzialam tez na jednym weselu male krawaciki i podwiazki na butelkach, naprawde to ladnie wygladalo, choc kokardka tez ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawieszki w niczym nie przeszkadzaja,no pod warunkiem,ze nie bedą to jakieś duże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhbnjkm
Nic. Jedno i drugie wygląda tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplitos
Jak dla mnie też najlepiej nic nie dawać, ostatecznie mała zawieszka na wstążeczce czy złotym/srebrnym sznureczku, albo sama wstążeczka, ale jednak najlepiej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaasia2
U mnie będą zawieszki. Przede wszystkim ważne, żeby wszystkie dekoracje pozostały w tym samym stylu, a co to dokładnie będzie, to już chyba aż tak istotne nie jest. A sama wódka, to u nas będzie Pan Tadeusz, była ostatnio na kilku weselach i wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm u mnie jednak kokardy
Osobiście w starciu zawieszki vs naklejki wygrywają zdecydowanie zawieszki. Jednak jest jedno ale. Zawieszki są naprawdę niewygodne i nie poręczne. przy pierwszym rzucie może i ktoś rzuci okiem, potem one pałętają się po stołach, bo goście ściągają. Lepiej gdyby ich nie było. Nawet najoryginalniejsze z czasem staną się niewidzialne, bo nikt nie będzie na nie zwracał uwagi. Byłam na wielu weselach i mimo, że są fajne, eleganckie, czasem pomysłowe to są zbędne. Kartoniki wkurzają. Odstają, spadają. By zaakcentować, że to weselna wódka proponuję kokardki. Ja planuję takie: http://allepomocnik-hosting.gcsoft.pl/users/anonymous_s2/2012-02/2012-02-27_10;42;47/17.JPG?r=ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyrgr45
tandeta. nie rozumiem idei przystrajania butelek z wódką- to nie choinka na litość! czy butelki z colą i woda mineralną tez przystrajacie? a może również kotlety czymś ozdabiacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm u mnie jednak kokardy
nie tylko wodke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyrgr45
to było pytanie retoryczne podszyte sarkazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na weselu calkowiecie zrezygnowaliśmy z dekoracji, kupiliśmy pana Tadeusza i stwierdziliśmy, ze jego butelka sama w sobie jest wystarczająco ładna że nie chcielismy niczym zniszczyc tego eleganckiego wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylenka3
Ja na swoim weselu miałam zawieszki na alkohol, są bardziej eleganckie, fajniej to po prostu wygląda. Zamawiałam w probitus.pl ładnie się to prezentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontynka32
Ja wolałam zawieszki lepiej się prezentują, polecam sklep www.probitus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krainalodu123
Osobiście uważam, że zawieszki są bardziej eleganckie i praktyczne. Naklejka może się zedrzeć, usunąć, a zawieszka będzie sobie wisieć. Bardzo ładne zawieszki na alkohol można kupić na moje-zaproszenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie zawieszki, bo jakby Ci alkohol nie poszedł to wiesz możesz odspzredać dalej! J amam tu swoje zawieszki takie drewianne jakby rzeźbione, http://www.artisfera.pl/zawieszki-na-alkohol- c-12_13.html bardzo długo ich posuzkiwałam... mam całe wesele w motywie eko i drewnianym wiec uwazam ze beda pieknie wygladac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic! Wódka ma się obronić oryginalną, znaną i nie z tych najgorszych etykietą. Jeśli tą etykietę zasłaniasz, nie widać, że Wyborowa, to dajesz gościom do zrozumienia, że przyoszczędziłaś, kupując jakieś świństwo w rodzaju Polanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się, naklejki to ciekawy pomysl. Wyglada to oryginalniej niz zwykle butelki postawione na stół. W kazdym badz razie u mnie sie sprawdziło, polecam z https://copyfestival.pl/ nie odklejaly sie od zimnych butelek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli masz kurtkę Jack Wolfskin to też przyszywasz tanią aplikację, żeby firmy nie było widać? Dołóż to, co przeznaczasz na dekorację butelek do oryginalnej dobrej wódki, a jak zrezygnujesz z dziadowskich naklejek i zawieszek to i na Wyborową będzie cię stać. Bo każdy woli wyborową, zamiast "wódeczki z szemranej hurtowni" z naklejką, nawet jeśli ta naklejka nie odkleja się od zimnych butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promowanie marek podobno wiaze sie z niską samooceną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giro15
My będąc ostatnio na super weselu w Zajeździe u Przemka mieliśmy podawany alkohol z zawieszkami gdzie były wypisane śmieszne sentencje i przysłowia. http://www.salakrysztalowa.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×