Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniol ciemnosci...

Nasze metody na piękne włosy.

Polecane posty

Przy moim wypadaniu: 1. Morfologia 2. Leczenie anemii 3. Vitapil (20zł.) 1x dziennie (opakowanie na miesiąc) 4. Humavit (13zł.) 1 x dziennie (opakowanie na 125 dni.) 5. Szampon Pharmaceris przeciw wypadaniu (21 zł.) - codziennie 6. Wax treatment 1 raz w tygodniu (20 zł./ 3 m-ce) 7. Mgielka Radical ok. 5 psikniec po każdym myciu 8. Dwa razy w m-cu maseczka jajeczna z olejem rycynowym 9. Spanie na jedwabnej poszewce (na jasia ok. 10 zł. na allegro) 10. Spanie w luznym warkoczu 11. Czesanie tylko na sucho 12. Mycie skóry głowy - NIE WŁOSÓW 13. Odżywka Loreal cement do spłukiwania, n-na od połowy długosci 14. Używam frotki, nigdy zwykłych gumek 15. NIE dla prostownicy i zwykłej suszarki 16. Suszarka z funkcja jonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAlaAlusia
A uzywalas ampulek vischy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie efekty?
co pomogło a co się w ogóle nie sprawdziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co napisałam to terapia, któera stosuje juz od kilku miesiecy i wlasciwie wszystko z tych rzeczy pomaga. Z wypadaniem walcze od 2 lat i dopiero teraz zaczynam widziec efekty. U mnie okazalo sie ze mam bardzo gleboka anemie. Uwierzcie mi ze ja naprawde lysiałam... Podejzewano u mnie nawet bialaczke, na szczescie badania szpiku wykluczyly chorobe Co wyprobowalam, a czego nie polecam przy wzmozonym wypadaniu? Szampon radical - moze i dobry, ale strasznie placze wlosy i przy myciu wypada ich jeszcze wiecej... Robi sie straszny koltun na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, moze to sie ma trochę jak piernik do wiatraka, ale w temacie pielęgnacji włosów warto wspomnieć o bardzo modnej teraz szczotce tangle teezer 1. http://2.bp.blogspot.com/_zCQ22R0gwxU/TLtZ6Eu-VZI/AAAAAAAAAEE/aJGEX6ayL_8/s1600/tangle_teezer_500x306.jpg 2. http://www.tangleteezer.com/order-now/ od razu zaznaczam, ze nie miałam okazji testować w Polsce dostępna tylo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś fryzjerka powiedziała mi cytuję: że mam "za zdrowe włosy" fakt, są w dobrej kondycji, ale okresowo (jesień i wiosna) też zmagam sie z nadmiernym ich wypadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też wypaadały włosy
i pomógł mi Vitapil i wax, przestałam farbować, nie prostuję i w miarę możliwości nie suszę suszarką,zmieniłąm też dietę, więcej warzywi owoców, zaczęłąm jeść mięso. Niestety ostatnio miałam operację a narkoza podobno osłabia włosy i znów mi zaczynają wypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam do was pytanie
bo widze że znacie sie na temacie. Dbam bardzo o włosy ale mam straszny problem z końcami,nie rozdwajają sie,ale...smaruję je serum z avonu i przez chwilę wyglądaja ok,ale jak pochodzę chwilę w rozpuszczonych lub choćby je przeczeszę,to te konce robią sie takie rozcapierzone jakbym je tapirowała :O nie chciałabym tego obcinać,bo to sporo wlosów,jakieś 6 cm,a zapuszczam.Czy da się cos z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. ja też używałam tego serum z avonu i jest moim zdaniem bardzo dobre, ale nie rozumiem to na długość 6 cm masz rozdwojony włos? to bardzo dużo... ja miałam tylko same końcówki i wystarczyło podciąć tak 1cm, żeby nożyce złapały także moim zdaniem powinnaś podciąć, dietę wzbogacić w surówki i owoce, odpowiednia pielęgnacja włosów i efekt powinien być widoczny nie sądzę, aby był inny niż strzyżenie sposób, na pozbycie sie rozdwojonych końcówek, dlatego tak ważne jest zapobieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowki wlosów sa szczegolnie narazone na niekorzystne działanie ro znych czynnikow. Spróbuj przyzucic sie na zwykły jedwab lub na jedwab CHI. male buteleczki sa bardzo wydajne. Byc moze przyzwyczaily sie twoje wlosy do tego serum i buntuja sie. Rodze sciac chociaz troszke koncowek, uzywac tego jedwabiu i w miare mozliwosci starac sie chodzic z luzno upietym warkoczem, kucykiem lub jakies podpiecie miekka spinka, poniewaz rozpuszczone wlosy caly czas obcieraja o ubranie, kolnierzyk, szalik, plasz i sa dodatkowo uszkadzane. Przez jakis czas je zwazij zeby odsapnely od podrazniana odzieza, mozesz kupic odzywke Sther, Lorys, Avocado (Odżywka do włosów suchych) (duze opakowanie 1 kg. kosztuje 11 zl. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24490) i uzywaj tej odzywki po myciu od polowy dlugosci wlosow. Raz na jakis czas przed myciem mozesz natrezc koncowki olejem rycynowym:) Mam nadzieje ze cos Ci pomoze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×