Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Virgina29

Naturalne napoje odchudzające

Polecane posty

Gość Virgina29

Poszukuję produktów do picia, które wspomogą moje odchudzanie, zmniejszą apetyt, sprawią że będę czuć się lżejsza. Chodzi mi o naturalne rzeczy, a nie jakieś magiczne herbatki z ultra fazami i tego typu wymysłami. Chodzi bardziej o jakieś naturalne napary, może to co można zebrać na łące, ale też soki z warzyw i owoców, robione samemu albo kupne albo dobrej jakości. Co u Was daje radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojanarcyzsienazywam
Przede wszystkim musisz zmienić myślenie, bez tego żadne napoje nie pomogą. Przede wszystkim zdrowie i *******ie jedzenie na noc, nie przejadanie się. To jest klucz do sukcesu. A jak już, to ponoć tłuszcz pali kawa, a w zasadzie zawarta w niej kofeina. Ale oczywiście nie warto z tym szaleć oraz to pomaga głównie przed ćwiczeniami fizycznymi, dzięki czemu palimy tłuszcz a nie mięśnie. A co do soków to ananasowy i grejpfrutowy ponoć dobrze działają na podtrzymywanie redukcji kalorycznej. Tylko broń boże jakieś napoje tylko pełnowartościowe świeżo wyciskane, jak na przykład andros. Ale też nie za dużo, bo owoce także zawierają w sobie naturalny cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dietetyk odradzil soki, a zdecydowanie dobra robote robi zielona herbata i wlasnie ziolowe napary. Oczywiscie najlepsza robote robi woda! Pij duzo. Dodatkowo polecam od czasu do czasu zrobic sobie detoks na bazie dicopeg 10g Polecam to super roztwor wspierajacy prace jelit. Świetnie oczyszcza i pobudza metabolizm. Zreszta dobry tez na zaparcia i wzdecia, ktorych podczas diety pewnie Ci nie zabraknie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girka

no tak ale jezeli soki są sycące i mają sporo wartości odżywczych to czemu np nie traktowac ich jako posiłek? ja tak robię z sokami nuja - są smaczne i mają wiele wartości odżywczych bo są wyciskane metodą cold press. także moim zdaniem warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×