Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Diana_89

Nauka jazdy, ale gdzie? - Częstochowa

Polecane posty

Gość Diana_89

Witajcie kochane. Jestem rodowitą częstochowianką i czuję, że już czas, aby uzyskać prawo jazdy. Dlatego też chciałabym prosić was o porady dotyczące wyboru szkoły. Cena nie ma większego znaczenia, bardziej zależy mi na dobrym przygotowaniu i dobrej atmosferze. Oczywiście interesują mnie tylko lokalne szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek powiem jakiej szkoły nie polecam, a wręcz odradzam ją - OSK Speed na Krakowskiej. Teraz uzasadnię: jednorazowe spotkanie z instruktorem (jazdy) jest "dwugodzinne" przy czym zamiast zacząć jazdy np. o 10 to on przychodził 10:10 a kończył 11:50 więc z 30 godzin jazd robi się u nich 25 godzin. Do tego facet nie przyszedł 3 razy na umówione jazdy tłumacząc się, że zapomniał mnie sobie zapisać, albo wmawiając mi, że to ja się pomyliłam. Kolejny negatyw za to, że w dniu rozpoczęcia jazd ustalają grafik na cały kurs z góry. Więc skąd ja mogę wiedzieć że za miesiąc o godzinie 12 nie będę miała np.lekarza, sesji, pracy itp. Facet jest chamski, wmawiał mi problemy psychiczne, brak umiejętności i dołował przez cały kurs. X Polecam natomiast OSK Sukces na Kilińskiego. Brałam tam jazdy doszkalające i byłam niesamowicie zadowolona pod każdym względem. Facet mnie podbudował, sprawił, że zaczęłam czuć się pewnie za kierownicą i uzupełnił braki w wyszkoleniu z poprzedniej szkoły jazdy. Z tego co kojarzę jest tam kilki instruktorów, ja polecam pana około 30 ogolonego prawie na łyso (nie pamiętam imienia niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej65
Ja mogę polecić Ci OSK Niezła jazda. Bardzo mi sie tam podobało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson7777
Zgadzam się z Maciejem. Miałem tam przyjemność nauczyć się jeździć. Kładę nacisk na słowo przyjemność bo kurs był ekstra. To nie był stracony czas każda jazda, każda godz za kółkiem mnie czegoś nauczyła i to mi się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła Jazda to ta szkoła na ul. Waszyngtona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zuza
Zgadzam się z Duza_MI , ta szkoła to porażka. Też tam uczęszczałam, nie ma żadnych 30 godz teorii, a jazdy, nigdy nie było pełnych 2 godz. Dotrwałam do końca, ale myślałam,że nie dam rady. Każda jazda, to ogromny stres. Bo wg instruktorów, to człowiek powinien juz perfekcyjnie jeździć na 2 godz. Inaczej to wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqeirtqergq
Tak :) niezła jazda jest na Waszyngtona dokładniej nr 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinilla_83
Ja uważam, że warto zapisać się do szkoły Niezła Jazda. W tym przypadku nie ma mowy o obcinaniu godzin praktyki, a teoria przebiega w dobrej atmosferze. Trafił mi się dobry instruktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyda się. Właśnie szukam dla siebie szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na motorek też jest oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość number25
tak, za 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle. Mój brat tam się uczy. Nie gadałem z nim o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś to pogadaj, bo ja też zamierzam się szkolić na taką kategorię i szukam fajnej szkoły jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodziłam do OSK Speed i dziwię się taką opinią. Grafik był ustalany wspólnie bo pracuję, zawsze mogłam odwołać jazdy. Chyba się Duza_MI szkoły pomyliły. W tej jeździ się o godzinach nieparzystych, a dni i godziny są zapisane na wizytówce, aby nie było pomyłki w terminach. Zdałam za drugim razem i byłam bardzo zadowolona z tej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nigdy cena nie grała roli w przypadku kiedy nie ma dobrego nauczyciela. Trzy razy przez to zmieniałem szkołe jazdy i dopiero wspolnie z http://www.speed.auto.pl/ udało mi się z sukcesem zaliczyć kurs na prawo jazdy i je odebrać. Więc wiedza i umiejętność jej przekazania to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w Czestochowie, ale zdecydowalam sie postawic na opcje niesprawdzona przez czlonkow rodziny, bo to by generowalo kolejna presje pt. "nie jezdzisz tak dobrze jak brat czy siostra" - wiecie o co chodzi. Mnie przygotowywal ośrodek szkolenia kierowców Autofan. Zdalam za pierwszym, chwale sobie do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, super, wlasnie jestem na etapie szukanie jakiejś szkoły dla siebie. Wezme pod uwagę w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi polecili mi osk Format ze względu na wysoki poziom, ale także wysoką kulturę osobistą instruktorów. Bardzo jestem zadowolona z przygotowania do egzaminów jak i samego zdanego egzaminu. tą szkołę mogę polecić wszystkim kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas wakacji uczęszczałem na kurs jazdy do ośrodka szkolenia kierowców format. Były to udane tygodnie, a kulminacją był zdany egzamin. Jestem zadowolony z wybrania dobrej opcji szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam OSK FORMAT że względu na atrakcyjne ceny,dobrą bazę dydaktyczną i świetne i sprawne auta.Instruktorzy są fajni i potrafią każdego nauczyć jeździć!Gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursantka zła
Format NIE POLECAM jazdy ucinają tz. zaczynają 5 do 8 minut po czasie i kończą 5 do 10 minut przed czasem. na 15 spotkań średnio licząc straciłam 2,5 godziny jazd INSTRUKTORZY stoją i pierdoły popychają a czasem jak okno było otwarte w aucie to nas - kursantów obgadują i to nawet obraźliwie NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Bardzo jestem zadowolona, że chodziłam na kurs jazdy do OŚK Format. Bardzo dużo się nauczyłam, fajne wykłady i super instruktorzy od jazdy. Bez problemu zdałam egzamin. Polecam! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!Polecam OŚK Format.Dzięki tej szkole zdobyłam upragnione prawo jazdy. Sam kurs przebiegał w miłej atmosferze, a instruktorzy byli bardzo dobrzy, a auta nie złe. Warto skorzystać z tej autoszkoły.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo po studiach i żeby poprawić sytuację na rynku pracy, to zrobiłam prawko w autoszkole.Format. Była to dobra decyzja, bo uczyli konkretów, a instruktor był doświadczony i potrafił mnie nauczyć jeździć. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja robiłam kurs w szkole niezła jazda,nie polecam niezbyt byłam zadowolona szczególnie z teorii pani Andżelika za szybko mówiła na wykładach było takie odbebnienie godzin musiałam dużo się uczyć sama.Jazdy praktyczne były ok tylko urywanie było minut nigdy nie było punktualnie i zawsze kończone przed czasem od 2 do 5 minut wiec około godziny byłam w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do autoszkoły FORMAT, bo nauka przebiega w bardzo ciekawy i bezstresowy sposób, a jazda pod okiem doświadczonego instruktora, to przyjemność. Teraz czekam na egzamin i wiem, że go zdam, bo czuję się mocny. Szkoła bardzo dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast ja z czystą przyjemnością skończyłam kursy na prawo jazdy w www.cskrozped.pl . Polecam wszystkim bo fajnie tłumacza zasady, są opanowani i wszystko dzięki nim wydaje się takie …. Proste : ) kiedyś bardzo bałam się jeździć autem, rodzice długo nie mogli mnie nakłonić do podejścia do prawka, ale udało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naukę jazdy w autoszkole Format namówił mnie chłopak i z tej decyzji jestem bardzo zadowolona, ponieważ cały kurs był profesjonalnie przeprowadzony i do dyspozycji miałam auto w bardzo dobrym stanie technicznym. Najważniejsze, że dużo się nauczyłam i teraz bez problemu sprawdzam się jako kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjemność chodzić do autoszkoły Format i obiektywnie mogę ocenić tylko bardzo pozytywnie. Prowadzone wykłady są na dobrym poziomie merytorycznym , a instruktor jazdy jest kompetentny i przyjaźnie nastawiony na kursanta. Auta do jazdy były czyste i w pełni sprawne technicznie. Co tu więcej dodać? Tylko polecać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że OSK Format to może być najlepsza szkoła w mieście, bo czas spędzony w niej był bardzo miły, a efektem było zdanie prawka za pierwszym podejściem. Uczą istotnych rzeczy, a posiadane auta są dobrej jakości. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×