Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martusiaxoxo

Nazywają mnie imieniem jego ex!

Polecane posty

Hej ! czy zdarzyło się wam ,ze rodzice chłopaka nazywali was imieniem jego byłej? Jestem juz z chłopakiem 2 lata i po tych dwóch latach jego rodzice nazywaja mnie imieniem byłej mojego chłopaka ! co robic? to juz nie pierwszy raz ,a ja jestem załamna ! chłopak twierdzi ,ze to nic takiego i nawet sie z tego smieje i twierdzi ,ze zachowuje sie jak dziecko skoro denerwuje sie z tego powodu . I zamiast obstac za mna obstaje za rodzicami ! co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień imię w USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiać i czekać aż przywykną. W końcu się przyzwyczają i będą pamiętać. I nie rób z tego takiej tragedii, przecież krzywda Ci się od tego nie dzieje, daj im czas widocznie trudno im się przestawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Psychodelirium_ rozumiem ,ale nie jest z nią prawie dwa lata i po tej przerwie jest ze mna dwa teraz ,razem 4 , takze zaczeli sie "mylic" dopiero teraz nigdy wczesniej do tego nie doszło ,głupio mi zwrócic im uwage tylko dlatego ,ze moj chłopak ma o to problem ..takze siedze cicho,ale jest mi bardzo przykro z tego powodu i juz mu to mówilam ,ale on twierdzi ,ze to nic i " nawet jestem do niej podobna" moze to głupie ,ale wydaje mi sie ,ze robia to specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×