Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliiiii

niby wszystko ok ...ale

Polecane posty

wróciłam z dennej imprezy .. kilka lasek w moim wieku wszystkie z trzema dzieciakami mamy po 28 lat ja nie mam dzieci ani nawet męza ... czułam sie jak odmieniec. Zawsze bylam niezalezna wolna niczego mi w zyciu ni brakowalo .. mam duze mieszkanie .. samochod znajmomych a w tym wszytkim jestem nieszczesliwa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDN-on
Chyba wiem co czujesz....pociesz się nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie chyba nic nie zamierzam z tym robic .. bo nic w zyciu nie mozna robic na siłe .. chcialabym sie zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDN-on
Samo zakochanie to połowa sukcesu ...... poznać kogoś wartościowo i zakochac się z wzajemnością to pelnia szczęścia.....życzę Ci żeby się spełniło ..... Twoje największe życzenie bo wiem co czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDN-on
hmmm Lecz nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zawsze wydawalo mi sie sie ze jestm bardzo silną osobą .. wiele razy robiłam coś na przekór wszystkim :) dzisiaj chyba cos we mnie pękło :) ale to długa historia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDN-on
:) jeszcze napisz ze lubisz Myslovitz i już Cię lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDN-on
Nie smuc się....każdy ma prawo do gorszych dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDN-on
Tak sobie myślę.....życie ....miłość może być taka piękna... zobacz ilu ludzi żyje nie wiedząc nawet co czuje.... czasami patrzę na świat ludzi i wolę być sam.... nie oddając swoich zasad...wartości komuś kto na to nie zasługuje...b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDN-on
hmmm będzie będzie :) więc szybko zapomnij o tej nostalgii i zasypiaj z uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez chcialyscie byc nowoczesnymi, niezaleznymi, silnymi kobietami, singielkami z wyboru, wasze zycie to spelnienie marzen kazdej dzisiejszej dziewczyny... Chyba wam nie brakuje faceta- glupiego, prostackiego samca, szowinistycznej swini, niewiernego drania- bo przeciez kazdy jest taki. Macie wolnosc, o ktorej teraz marza kobiety, powinnyscie tryskac radoscia! Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ile jeszce niepowodzen moze Cie spotkac w tym "zakochaniu" ... Mam nadzieje jednak , ze trafi Ci sie troszke szczescia :) jestem zdziebko mlodsza od Ciebie i czesc moich kolezanek tez ma juz mezow, dzieci. Ja na razie nie odczuwam tej potrzeby, ale mam przy sobie mezczyzne, ktorego kocham i z ktorym na pewno zaloze rodzine, choc jeszcze nie teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie siedze w biurze skupiona mniej lub bardziej nad pewnym harmonogramem i leci sobie w radiu piosenka .. Czego wciaz mi brak .. nana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×