Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam już siły na dietę...

Polecane posty

Gość gość

Odchudzam się od czerwca, schudłam 18 kg, ważyłam 95, ważę 77. Ale już straciłam zapał do bycia na diecie, coraz mi trudniej, coraz bardziej frustruje mnie wchodzenie na wagę i boję się tego, na dodatek mam stwierdzone EDNOS w fazie remisji, a mam wrażenie, że jestem niebezpiecznie blisko granicy zaburzeń odżywiania. Myślę, by zrobić sobie przerwę. Jeść wciąż zdrowo i rozsądnie (prawdę mówiąc nie umiem inaczej), tyle samo posiłków, ale nie mieć na celu schudnięcia, tylko utrzymanie wagi. A jak już sobie "odpocznę" kilka tygodni od płakania przy wchodzeniu na wagę, wziąć się znów za odchudzanie. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu nie odpuczałabym bo masz na swoim kacie niezly sukces!!! Zastoje sa normalne moze zmien cos w jadlospisie, odrobina wiecej ruchu i waga drgnie :) Powiedz jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrób, nauczysz się przy okazji najwazniejszego - utrzymania wagi:) gratulacje przy okazji, bo to ładny spadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno się odchudzać na siłę.Je się wszystko gdy nie ma uczuleń lecz w małych ilościach! !!!Do tego różnorodność pozwala na nie wyjalowienie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulina
To spróbuj połaczyć dietę z ćwiczeniami i jakims dobrym środkiem wspomagającym odchudzanie. Ja na przykłąd stosowałam foreverslim i jestem zadowolona, jak ty zrobisz, twoja sprawa, ale jak bym na twoim miejscu się zastanowiła, nad tego rodzaju rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz sobie catering dietetyczny http://www.salmix.pl/. Trafilam na niego w momencie kiedy myślałam ze nic już nie zadziala. Jest super wygodny bo dostajesz codziennie gotowe dania, a przy tym to jedzenie jest naprawde smaczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wielokrotnie miałam problem by zdecydować się na odchudzanie ale od dwóch lat jestem na diecie i jakoś to idzie jeśli nie masz sama sił na naszykowanie sobie jedzenia to możesz wspomóc się obiadami z dowozem do domu albo do pracy - http://www.krakowskiemetro.pl/ - mogę akurat restaurację z Krakowa polecić bo tam najczęsciej zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement NOVOSLIM. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnełam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslalas, zeby zaczac cwiczyc na silowni? Tylko niekoniecznie cardio, ale wlasnie cwiczenia silowe, na porost miesni? Miesnie spalaja najwiecej kalorii nawet jak nie cwiczysz to wciaz spalasz kalorie i mozesz wiecej zjesc (choc nie polecam jedzenia swinstwa tylko zbalansowana diete oparta na proteinach, weglowodanach, warzywach i niewielkiej ilosci tluszczu). Nie musisz przy tym miec wcale ogromnych miesni, ale ladne, kobiece, nie musisz tez nie wiadomo ile czasu spedzac na silowni wylewajac z siebie siodme poty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej diecie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilekroć czytam / słyszę, że ktoś nie ma siły na dietę, zastanawiam się "a kto Ci tę dietę układał, słonko?". Moją dietę dwa lata temu zaczęła układać dietetyk z przychodni Alfa-Lek i może przez dosłownie tydzień przez całe te dwa lata miałam myśli "nie mam siły na tę dietę". I zawsze, gdy się pojawiały, robiłam sobie dzień "swobodydietowej" :) I ani razu nie wpłynęło to negatywnie na moją figurę, czy też moje samopoczucie (bynajmniej!). Także, jeśli "nie masz siły na dietę", zmień / pójdź do dietetyka. Niech profesjonalista nad tym czuwa. A jak masz dietetyka, to zmień go na dobrego. Jak masz dobrego to wiesz, że możesz mieć dni "swobodydietowej". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem. Trudno mi coś zrzucić ponieważ wczesniej sporo trenowałam, a teraz nie mam juz czasu niestety. Mam taką figurę, że bez cieżkiego ternignu nie spada nic. Wcześniej się głodziłam, pomogło ale na krótko. Google mi podpowiedziało, catering dietetyczny. Teraz korzystam z cateringu tastybox . Jem niewiele, za to smacznie. Staram się nie podjadać. Powoli chudnę i chyba dla mnie to jest najlepsze rowiązanie. Moze Tobie również pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mile jestem zaskoczona tym że Foreverslim spełnia swoje zadanie.Po prawie miesiącu waga wskazuje 5 kg mniej.Teraz jestem pewna że warto było w niego zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×