Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia_Jot

Nie mogę osiągnąć orgazmu przy pełnym stosunku...

Polecane posty

Gość Kasia_Jot

Czy któraś z Was miała taki problem ? Może są jakieś ćwiczenia pomagające w takim przypadku ? Powiem tylko , że ćwiczenia Kegla nie pomagają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka928
niestety ja tez mam ten problem :( moj chlopak bardzo się stara a ja nie potrafie dojść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka928
niestety ja tez mam ten problem :( moj chlopak bardzo się stara a ja nie potrafie dojść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Jot
co dziwniejsze to orgazm mam tylko przy stosunku analnym, a i to tylko gdy mam w sobie 2 penisy jednoczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka928
rzeczywiscie Ty chyba zartujesz.. dwa jednoczesnie?? nie wyobrazam sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Jot
Wczesniejsza wypowiedź osoby , której się nudzi i myśli , że jest śmieszna nie jest moja ... . Żal , żal , żal . Podszywanie się pod nicki jest takie zabawne :P Normalnie Hit roku . Ludzie teochę powagi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego wciaz ten sam temat dodajecie, poszukajcie troche, wyszukiwarka google znajdzie wam wszystko, tam macie opinie tysiaca dziewczyn, nie tylko na tym forum, ale nieeee bo po cooo, zrobie swoj temat, 3 osoby mi odpisza, to juz wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoriav jeżeli przeszkadza Ci to co inni piszą na tym forum to wogóle nie wchodz tu bo takie opinie naprawdę nie są potrzebne nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka928
tak myslalam, że to podszyw.. do victoriav... skoro chciala to zalozyla swoj temat.. kto chce to odpowie jezeli Ty nie chcesz to nie odpowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już nie ma mowy o podszywaniu się pod mój nick ... Druga wypowiedź Kasi_Jot jest dziełem strasznie rozgarniętej , zapewne młodej osóbki , której znudziło się czytanie kolejnej , obowiązkowej w gimnazjum lektury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka , a Ty powiedziałaś swojemu , że masz problem z dojściem ? Ja to ukrywam , nie chcę , żeby czuł się z tym źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka928
Powiedzialam ale widzialam ze zrobilo mu sie przykro.. od tej pory bardziej sie stara a ja udaje ze mam orgazm zeby tylko bylo mu dobrze :( a niestety tak naprawde nie potrafie dojs :( i nie wiem czym too jest spowodowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanyczna kolacja, winko i sex w wannie (pod prysznicem) też nie działa??? może warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo ... Próbuję szukać na sieci jakiś artykułów na ten temat , ale niewiele z nich wynika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka928
ja probowalam tak kilka razy i udalo mi sie dojsc tylko raz... wiec juz nie wiem co na mnie podziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina0000089
tym ze caly czas myslicie aby dojsc i przez to jestescie spiete i nie sprawia wam to przyjemnosci, a moze nie mowilyscie partnerowi co sprawia wam przyjemnosc w jego wykonaniu.Szczera rozmowa o tym co lubimy a czego nie naprawde czesto pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam 16 lat poznałam faceta , z którym jak wtedy mi się wydawało chce byc do konca życia . Po moim pierwszym razie bylam strasznie obolała ... nie chciałam drugiego razu , ale przeczytałam gdzies kiedyś , że orgazmu trzeba się nauczyć , więc czekałam . Po 2 , 3 latach zaczęłam dostawać gorączki kiedy tylko mnie dotknął . Nienawidziłam seksu , był dla mnie udręką i wszystko tak bardzo bolało ... po 5 latach rozstałam się z Nim ... Teraz jestem z kimś bardzo delikatnym i zupełnie innym , ale orgazmu jak nie było tak nie ma :( Osiągam go tylko przy seksie oralnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka928
moj pierwszy raz przezylam z tym facetem z ktorym jestem do dzis.. byl bardzo delikatny jednak mnie tez wszystko bolalo.. kolejnych kilka stosunkow bolalo tak samo.. pozniej juz nie.. nie bolalo ale orgazmu nie mialam :( mam tak samo.. jak robi mi minetke czy palcówke tak dluzej to orgazm mam.. przy seksie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia89
ja tez tak na poczatku mialam ze nie mialam a teraz zawsze mam. Po prostu powiedzialam chlopakowi jak ma to robic i co lubie i teraz jest dobrze. A skoro jestescie przyzwyczajone do orgazmu przy seksie oralnym itp to nie tak latwo go osiagniecie przy normalnym stosunku bo przyzwyczailyscie sie do innej stymulacji niz to tej ktora jest gdy kochacie sie z partnerem. A wiec partner musi was piescic w podobny sposob podczas stosunku. Np pomagac sobie paluszkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka1990
Witam Ja mam jeszcze inaczej... Byłam z dwoma chłopakami którzy dbali tylko o Siebie, nie o mnie... Teraz gdy mam nowego chłopaka jest mi z nim dobrze... na początku czułam się dziwnie bo zadawał pytania "Kochanie jak Ci jest? Dobrze Ci jest? Czy boli Cię" Teraz już wiem, że wkońcu spotkałam prawdziwego Mężczyzne... No ale jest problem... Nie potrafię dojść... Jeżeli już jestem bardzo podniecona staram się dojść to nagle wszystko w jedną sekundę znika... tak nagle.. Mój chłopak już się dołuje nie wie co się dzieje... Myśli że to wszystko jest jego wina... Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxxxxx
ja dopierio zaznałam przyjemności z orgazmów pochwowych po urodzeniu dziecka. Nie wiem jak poród moze mieć na to wpływ, dlaczego tak jest ..Wczesniej tylko łechtaczkowe. Teraz bez problemu dochodzę poprzez samą penetrację pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
czy Wy nie miałyście wychowania seksualnego? Gazet nie czytacie? Interesujecie sie w ogóle swoim ciałem? Bo wszędzie trąbią że więcej jak połowa kobiet nigdy nie osiąga orgazmu pochwowego i jest to normalne, inne uczą się go kilka lat :O Więc nie odbiegacie od normy i raczej nic z tym nie zrobicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja bym się z tym nie zgodziła. Wcale nie jest tak, że jak kobieta nie może osiągnąć orgazmu np. pochwowego, to od razu musi skazać się na życie bez szczytowania. Fakt jest taki, że wiele kobiet ma problemy z osiągnięciem orgazmu i przyczyny są różne np. anorgazmia, ale nie musi to być sytuacja niezmienna. Na rynku są obecne rozmaite urządzenia, kosmetyki, które mogą taki stan rzeczy zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, zgadzam się z przedmówczynią - jeśli już mamy taki problem, to jest sporo rzeczy, które możemy robić, aby to naprawić :) np. ostatnio bawiłam się takimi kuleczkami: http://funfactory.pl/product-pol-4064-Kulki-SMARTBALLS-teneoduo-rozowe.html - działają b. dobrze na mięśnie Kegla, do tego można je stosować nawet na zakupach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×