Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroowa

nie moge znalezc prostaty...

Polecane posty

jak w temacie...wsadzam palucha i nic...juz kurde malo mu tylka niue rozerwalam,zeby szukac jak najglebiej...plytko tez,ale on zadnej przyjemnosi nie czuje,wiec tez mi pomoc nie moze... czy to mozliwe,ze jest tak gleboko,ze nie siegam? mam 163cm,wiec krotkie palce...on 193cm...wiec w pewnym sensie cialo w kazdym kierunku dluzsze niz moje... albo kwestia doswidczenia... pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajdziesz jądra, to pod nimi jest mięsień na przedłużeniu penisa, a pod nim w odbycie chowa się rzeczona prostata... jak sama nazwa wskazuje jest prosta do znalezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasni mi tez sie to wydawalo oczywiste..najpierw poogladalam jakies przekroje itd..nawet slyszalam \"instrukcje obslugi\" na club channel w \"porozmawiajmy o seksie\"...ale on nie czuje niczego poza tym,ze ma palca w tylku..moze nie wszyscy czuja przy tym przyjemnosc..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest nieco bardziej wrażliwe miejsce, a nie guzik po włączeniu którego odpalasz rakietę. punkt \"G\" u Siebie znalazłaś?? to działa podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez nie:P ja mam prawie zerowe odczucia w pochwie,wiec trudno porownac..ale w takim razie nastepnym razem zabiore sie do tego bardziej \"delikatnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademiczka ..
ja tez nie wiem jak sie do tego zabrac. gdzieś widzialam rysunek z palcem w d.... ale teraz nie wiem gdzie szukac. przelecialam wiele topikow i nie moge znalezc. p o m o c y!!! na walentynki chce zrobic mu przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupogrzebacz
Użyj kija od szczotki, tresowanego gryzonia albo poszukaj w szufladzie biurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostata
Tu jestem!!! Ktoś mnie szukał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz widzialem prostate
w biedronce na półce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja raz widzialem prostate
w tesco miedzy makaronem nitki i kolanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×